Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Wibo Gel Like Top Coat Utrwalacz do paznokci, 8,5ml
731,76 €/1l
9,28 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-32%
6,22 €
Predajca: MANADA
Lovely Fast Dry Lakier do paznokci 11, 8ml
3,37 €
Predajca: MANADA
Mavala Gel Finish top coat 10 ml
2 980,00 €/1l
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Sally Hansen Color Therapy Top Coat 14,7 ml
928,57 €/1l
13,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Elisium Diamond Liquid Nabłyszczacz do manicure tytanowego 4 Top Coat, 15ml
795,33 €/1l
11,93 €
Predajca: MANADA
Maybelline New York Fast Gel Top Coat 7ml
1 811,43 €/1l
12,68 €
Predajca: somnia24
Lak na nechty – vrchný lak 11, objem 5 ml | BOHO
1 160,00 €/1l
6,96 €
Predajca: taleoo
NailPerfect Dippn' Air Dry Top Coat Matt 15ml
530,00 €/1l
7,95 €
Predajca: Friseurtotal
Lovely Flakes Top Coat Lakier do paznokci 1, 8ml
5 544,44 €/1l
9,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Wibo French Manicure Lakier do paznokci 3, 8.5ml
630,59 €/1l
5,36 €
Predajca: MANADA
Wibo 1 Coat Manicure Lak na nechty 6, 8.5ml
630,59 €/1l
5,36 €
Predajca: MANADA
Kosmed Odżywka Wzmacniająca z Diamentem lakier 10ml
1 230,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
UV gél Top Coat CND Shellack Xpress 5, 7,3 ml
35,95 €
Predajca: Friseurtotal
Wibo Incredible Želový lak na nechty 4, 8,5 ml
457,65 €/1l
3,89 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Seche Vite Dry Fast Top Coat 14 ml je rýchloschnúci vrchný lak na maximálne udržanie farby laku na nechtoch na rukách a nohách. Zasychá v priebehu niekoľkých sekúnd bez vytvárania nežiaduceho žltého odtieňa a nanáša sa priamo na mokrý farebný lak. Roztrieštené zloženie zabezpečuje spojenie laku na nechty a vrchného laku a vytvára rovnomerný povrch. Vrchný lak uzatvára farebné vrstvy pre dokonalý výsledok.
Chceli by ste mať doma sortiment vysokokvalitných kozmetických výrobkov? Potom si nenechajte ujsť vrchný lak na nechty Seche (14 ml)!
Pohlavie: Unisex
Objem: 14 ml
Vlastnosti: Sada obsahuje viacero druhov laku na vlasy, ktoré sa dajú ľahko nanášať: Rýchloschnúci
.
TOP COAT rýchlo schne, 14 ml
Seche Vite Dry Fast Top Coat - rýchloschnúci vrchný lak 14ml
Seche VITE - rýchloschnúci ochranný vrchný lak so špeciálnym zložením, ktorý preniká do všetkých vrstiev manikúry a v okamihu ju vysuší, čím vytvorí odolnú ochrannú vrstvu s vysokým leskom. Žiadne žltnutie.
Seche Vite robí manikúru trvanlivou a odolnou voči oderu a štiepeniu. Nechty s ním nalakované zapôsobia zrkadlovým leskom.
Použitie: Seche Vite nanášajte vždy na farebný lak, kým je ešte vlhký. Na koniec štetca naneste pomerne veľkú kvapku Seche Vite a rovnomerne ju rozotrite na nechty, pričom dbajte na nalakovanie špičiek. Nesnažte sa farebný lak dotýkať štetcom, pretože by mohli vzniknúť medzery. Seche Vite zaschne za niekoľko minút.
Nepoužívajte Seche Vite na zaschnutý farebný lak ani na úpravu manikúry.
Obsah: 14 ml
Seche Dry Fast Top Coat Wysuszacz i utwardzacz do lakieru do paznokci, 14 ml
Seche Top Coat Dry Fast 14ml
Farba
Priesvitná
Hmotnosť
0 kg
Objem
14 ml
Zloženie
Seche Dry Fast Top Coat Wysuszacz i utwardzacz do lakieru do paznokci, 14 ml
Výrobca
Seche
EAN kód
0809217831052
809217831052
Číslo od výrobcu
83100
Farba
Priesvitná
Hmotnosť
0 kg
Objem
14 ml
Zloženie
Seche Dry Fast Top Coat Wysuszacz i utwardzacz do lakieru do paznokci, 14 ml
Nočné svetlo s dotykovým ovládaním, 1x bezdrôtová stmievateľná LED lampa na batérie USB Stolná lampa na nočný stolík pre deti Dospelí Darčeky Dekorácie, 1800mAh
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
18,12 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home
HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7-rýchlostný, 250W motor a 25km/h, MileCity1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(495)Počet hodnotení: 495
605,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,00 €
589,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome
Televízna skrinka ALISON - biela / wotan
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(59)Počet hodnotení: 59
125,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Okrúhly Lab Brezová šťava Hydratačný krém na opaľovanie SPF50+ PA++++ 50 ml
0,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
18,83 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(150)Počet hodnotení: 150
79,50 €
Predajca: somnia24
Sprchová hlavica Philips ASH1516CH/10 s filtrom, chrómová
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(655)Počet hodnotení: 655
167,60 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,70 €
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1467)Počet hodnotení: 1467
249,99 €
Predajca: hatservice
Seche fixátor laku na nechty (2 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,50 €
Predajca: somnia24
Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(77)Počet hodnotení: 77
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2036)Počet hodnotení: 2036
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(413)Počet hodnotení: 413
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(420)Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Bestseller
Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(108)Počet hodnotení: 108
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
18,99 €
Predajca: medpak_shop
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(180)Počet hodnotení: 180
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 3 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Najlepší vrchný lak, aký existuje. Používam už 14 rokov a žiadny iný