5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque L'Eau des Hesperides Woda toaletowa, 100 ml1 529,00 €/1l
152,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Mr. Burberry Indigo EDT 30 ml M
805,67 €/1l
24,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry Indigo, Muži, Letné, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Citrón, rozmarín, Naplavené drevo, Mäta, Fialka (list)
1 326,67 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Burberry Mr. Burberry toaletná voda pre mužov 50 ml
624,80 €/1l
31,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
407,70 €/1l
40,77 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Brit For Him, Muži, 100 ml, Bergamot, Semená kardamonu, Zázvor, Mandarínka, Céder, Muškátový orech, Ruže, Pižmo, Sprej
452,80 €/1l
45,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry Touch Pre Mužov - Toaletná Voda 100ml
378,00 €/1l
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
365,50 €/1l
36,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry Brit For Him, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zázvor, Céder, Tonka
393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Weekend, Muži, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit,Lemon,Mandarin, Sandalwood
331,80 €/1l
33,18 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Touch 100ml, Muži, 100 ml, Mandarínka, Mandarin, Muškátový orech, Korenie, Cedar wood,Nutmeg,Pepper
304,60 €/1l
30,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry Weekend, Muži, 50 ml, Grapefruit, Citrón, mandarínka, Ivy leaves, Konárnik slivkový, Santalové drevo, Jantár, Med, Pižmo, Fľaša
496,00 €/1l
24,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 50 ml, Bergamot, čierne korenie, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, port wine, Konárnik slivkový, Opoponax, Tabak
564,80 €/1l
28,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Koža, Citlivka, Tabak, Sprej
764,20 €/1l
76,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Grapefruit
- Poznámky k základu vône:
- drevo guaiac, Vetiver
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Krajina pôvodu:
- Francúzsko
Pán Burberry toaletná voda v spreji 100ml
Burberry Mr. Burberry - vôňa inšpirovaná vášňou, túžbou a originalitou. Mr. Burberry je moderná pánska vôňa, ktorá sa stane vaším nepostrádateľným doplnkom. Zloženie parfému Mr. Burberry kombinuje pikantné tóny korenia a dreva. Výsledná kompozícia vás očarí svojou sofistikovanosťou a dokonalým spojením tónov. Dodajte svojmu štýlu nádych elegancie a šarmu s pánskou vôňou Burberry Mr Burberry.
Burberry - Mr. Burberry EDT 100ml Standard package. For men.
Pán Burberry toaletná voda van Burberry je pánska vôňa. Hlavné akordy vône sú drevité, aromatické a teplé korenisté. Vôňu, ktorá bola vydaná v roku 2016, zložil Francis Kurkdjian. Vrchné tóny: Svieže tóny: kardamón, grapefruit, estragón a mäta. Srdcové tóny: Zloženie: brezový list, cédrové drevo, muškátový oriešok a levanduľa. Základné tóny: Tóny: santalové drevo, vetiver, guajakové drevo, jantárové drevo, benzoín a dubový mach. Dodáva sa v štýlovej fľaštičke.
Zdravie a krása > Starostlivosť o telo > Kozmetika > Parfumy a kolínske vody
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5045456747685
- Číslo od výrobcu
- 10000008392
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5045456747685
- Číslo od výrobcu
- 10000008392
Hodí sa k tomu

Burberry Mr. Burberry Indigo EDT 30 ml M
805,67 €/1l
24,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Jimmy Choo I Want Choo Forever, Woda perfumowana, 100ml
657,60 €/1l
65,76 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young Men Woda toaletowa, 150ml
714,60 €/1l
107,19 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Burberry Mr., Muži, 100 ml, Francúzsko
453,90 €/1l
45,39 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
707,00 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
902,40 €/1l
90,24 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Burberry - Mr. Burberry Eau de Parfum EDP 150ml
466,33 €/1l
69,95 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Burberry London, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
972,67 €/1l
32,32 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Burberry Mr. Burberry toaletná voda pre mužov 50 ml
624,80 €/1l
31,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
407,70 €/1l
40,77 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 088,20 €/1l
54,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,1 l
Skvelé
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 15. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Maison Margiela Replica Coffee Break toaletná voda unisex 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Carolina Herrera 212 VIP Men, Muži, 100 ml, Jantár, Tonka, Amber,Tonka bean, Sprej, Alcool dénaturé, Aqua (eau), Parfum (Fragrance), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
70,32 €
Predajca: PerfumTraders
703,20 €/1l

Hermès H24 Eau de Toilette náplň 200 ml
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
540,35 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Christian Dior Forever and Ever Dior toaletná voda 50ml sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(118)Počet hodnotení: 118
81,71 €
Predajca: PerfumTraders
408,55 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l