4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sonnensalz Jodsalz 10Kg3,49 €/1kg
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g2,98 €/1kg
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Alpensalz 500g1,40 €/1kg
0,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Selská soľ s jódom a morskou soľou 500g2,38 €/1kg
1,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gomasio 200g
30,15 €/1l
6,03 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 00788
57,13 €/1kg
8,57 €
Predajca: taleoo

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
176,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: somnia24

Alpen Jodsalz 500g
1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOTÁNYI 902365 KOTÁNYI Meersalzmühle Jodsalz, 92,0 g
130,56 €/1kg
11,75 €
Predajca: somnia24

Schwarzwälder Rauchsalz 100g | NATURATA (Kúdelné soľ z Čierneho lesa 100g | NATURATA)
83,80 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Greenorganics - Kyslá kapusta- 680g
3,06 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 00717
24,08 €/1kg
2,89 €
Predajca: taleoo

CÍCER VMARIENCE 350 g (230 g) (DZA) -PLANÉTA
8,23 €/1l
2,88 €
Predajca: Biogo

Sonnentor 07717
48,22 €/1kg
4,34 €
Predajca: taleoo

Solec – jodizovaná soľ z Wieliczki, 1 kg
5,99 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Herbamare® Bylinná soľ - pikantná 250g
35,48 €/1kg
8,87 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 00710
65,10 €/1kg
6,51 €
Predajca: Emerosa

Ursalz - Bylinky 250g
11,60 €/1kg
2,90 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tsampa Sonam sa vyrába z ho dynamického jačmeňa (kvalita Demeter), vďaka ktorému je typická chuť tsampy ešte výraznejšia.
- Zloženie
- BARLEY** obsahuje tieto alergénne zložky: Glutén* = zložky z ekologického poľnohospodárstva, ** = zložky z ekologického poľnohospodárstva
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Sonams Tsampa Sonams Tsampa, Diesbachstrasse 21, CH-3012 Bern, Schweiz
- Obchodný názov
- Sonamova jačmenná tsampa 1kg
- Výrobca
- SONAM'S TSAMPA
- Číslo od výrobcu
- 16391
- EAN kód
- 7640111841029
- Zloženie
- BARLEY** obsahuje tieto alergénne zložky: Glutén* = zložky z ekologického poľnohospodárstva, ** = zložky z ekologického poľnohospodárstva
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Sonams Tsampa Sonams Tsampa, Diesbachstrasse 21, CH-3012 Bern, Schweiz
- Obchodný názov
- Sonamova jačmenná tsampa 1kg
- Výrobca
- SONAM'S TSAMPA
- Číslo od výrobcu
- 16391
- EAN kód
- 7640111841029
Hodí sa k tomu

Sonamova Tsampa z jačmeňa 250g
13,32 €/1kg
3,33 €
Predajca: taleoo

LED stropné svietidlo Stropné svietidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný biely lakovaný kovový rám svietidla
149,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay

Plastový lampáš s LED osvetlením Haushalt- International
12,90 €
Predajca: Proki

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Keltská morská soľ 1 kg
99,67 €/1l
14,95 €
Predajca: GOYU

Merax 2-miestna rozkladacia pohovka s hrubými vankúšmi, drevenými nohami a podrúčkou, 162x74x77 cm, čalúnená rozkladacia pohovka v šenilovej látke do obývačky/spálne
335,99 €
-60,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
275,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Dr. Oetker 4044935010624, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Blistr
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Larnac Manuka Honey MGO 300+, 250g
135,96 €/1kg
33,99 €
Predajca: taleoo

Prehoz GRIZZLI z umelej kožušiny, 120 x 160 cm, béžový
35,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Samsung Galaxy S23 SM-S911B 155 cm (6,1") Dual-SIM Android 13 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 3900 mAh Zelená
Generálne opravený
331,90 €
Predajca: JANADO

Plot na ochranu súkromia 90x600cm
5,67 €/1m
38,98 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
157,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 Tablet (2024), 12GB+128GB (rozšíriteľný), HD-IPS displej, 13 MP fotoaparát, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, sivý
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, gauč pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, čierna
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Vzduchové kachle na pelety Anita 11,6 kW Sannover, biele
799,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A++ do GPredajca: Sun-Chauffage

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

GOURMETmaxx Digitálna teplovzdušná fritéza XXL 9 litrov Fritovanie bez tuku vrátane otočného roštu Fritéza, rúra Rotačný gril Fritéza
97,54 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Matcha cajový ceremoniálny set "Uji" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
35,75 €/1kg
22,99 €
Predajca: Goodwei

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Modrá, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,25 €/1m
18,55 €
Predajca: FDC

Kuchynská linka bez umývačky a spotrebičov, šírka 80 cm, jednopliková kuchyňa, kuchynské skrinky, matná sivá farba, Imitácia dreva, sklo
259,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Nemaxx P9 kachle na pelety kachle na pelety 11kW kachle na drevo vykurovacie kachle kachle na pelety krbové pelety vykurovacie teleso krbové pelety -čierne- WiFi-Ready
1 899,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Umbrella

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tibetská kvalita za nízku cenu
Toto je najlepšia tsampa, akú som mohol kúpiť na internete. Dlho som si ju pripravoval sám, ale mal som problém nájsť správny čas na praženie zŕn. Po niekoľkých ďalších nákupoch inde, kde praženie takmer neexistovalo (nebola tam ani vôňa, ani chuť praženého jačmeňa), som konečne našiel rovnakú tsampu, akú som našiel v Tibete a Ladaku/Zanskare. Tento výrobok vrelo odporúčam. A aj keď mám FdP, beriem ho v 1 kg, s Kauflandom a Taleoo.
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné!
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné!
Lahodná raňajková kaša
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,42 €/1kg

Himalájska jemná soľ 25 kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,94 €/1kg

Sonnensalz Jodsalz 10Kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop
3,49 €/1kg

Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
20,37 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Posh
3,20 €/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,90 €
Predajca: Fine-experience
67,60 €/1kg

Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
7,89 €
Predajca: BRAT_PL
19,15 €/1kg

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: Fuduu-Shop
19,99 €/1l

Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,04 €/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
67,28 €/1l

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Tomate Basilikum 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
52,96 €/1l

Soľ na nakladanie 1 kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,56 €/1kg

Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,38 €/1kg

Údená Morská Soľ 200 G Pravých Sušienok
3,99 €
Predajca: PHRoyal
79,80 €/1l

Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
749,64 €/1kg

Ankerkraut steak a BBQ soľné vločky ideálne na grilované mäso 190g
14,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,26 €/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Knoblauch Petersilie 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
52,96 €/1l

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,54 €/1kg

Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l