5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g1,11 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Jahodový ovocný džem 380 g39,18 €/1kg
14,89 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jahodový džem 140g9 590,00 €/1l
9,59 €
Predajca: BRAT_PL

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fruchtaufstrich - Sauerkirsche 200g | BEERENBAUERN
16,50 €/1kg
3,30 €
Predajca: taleoo

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
0,05 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Ovocná nátierka - černice 200g
39,80 €/1kg
7,96 €
Predajca: taleoo

Ovocná nátierka - Berry dream 200g
17,75 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo

Open Food 4260091351283, A+, 163 kcal, 39 g, 38 g, 0,1 g, 0,04 g
16,45 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Džem z papáje Frusano, 235 g
75,74 €/1kg
17,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Darbo Garden Jahodový džem Pure Natural jemne scedený 450g
10,29 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fior di Frutta - Erdbeere & Wald-Erdbeere 250g | RIGONI DI ASIAGO
21,16 €/1kg
9,07 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,29 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Waldbeere 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
26,47 €/1l
9,00 €
Predajca: Pantry_Intl

Darbo Rose Marhuľový džem Extra ovocná nátierka 450g
20,22 €/1kg
9,10 €
Predajca: AllYouNeed

Ovocná nátierka - jahodová 250g
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Ovocná nátierka - čučoriedková 200g
23,15 €/1kg
4,63 €
Predajca: taleoo

Ovocná nátierka - broskyňa-mučenka 200g
20,90 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
der Sommer im Glas
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Jahody**(68%), surový trstinový cukor**, citrónová šťava**(2%), jablkový pektín**z biodynamického pestovania, *kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 598 kJ / 143 kcalTuky: 0,3 gz toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 gSacharidy: 33 gz toho cukor: 32 gVláknina: 2 gBielkoviny: 0,6 gSoľ: <0,1 gVýživové hodnoty stanovené podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- BEERENBAUERN
- Obchodný názov
- Ovocná nátierka
- Výrobca
- die beerenbauern
- Číslo od výrobcu
- 10200
- EAN kód
- 4260091350019
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Jahody**(68%), surový trstinový cukor**, citrónová šťava**(2%), jablkový pektín**z biodynamického pestovania, *kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 598 kJ / 143 kcalTuky: 0,3 gz toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 gSacharidy: 33 gz toho cukor: 32 gVláknina: 2 gBielkoviny: 0,6 gSoľ: <0,1 gVýživové hodnoty stanovené podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- BEERENBAUERN
- Obchodný názov
- Ovocná nátierka
- Výrobca
- die beerenbauern
- Číslo od výrobcu
- 10200
- EAN kód
- 4260091350019
Hodí sa k tomu

Herná náhlavná súprava CSL "GHS-221" Mikrofón AUX vhodný pre PC/ PS4/ PS4 Pro
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Ovocná nátierka - čučoriedková 200g
20,40 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Ovocná nátierka - černice 200g
39,80 €/1kg
7,96 €
Predajca: taleoo

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
33,99 €/1kg
26,92 €
Predajca: AllYouNeed

Fruchtaufstrich - Sauerkirsche 200g | BEERENBAUERN
16,50 €/1kg
3,30 €
Predajca: taleoo

Ferrero Nutella Mini sklenená nátierka čokoládová 25g - orechovo-nugátová (18 balenie)
111,62 €/1kg
58,72 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,23 €
Predajca: AllYouNeed

Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
0,05 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

KRÉMOVÝ SYR 150 g - OMA
23,93 €/1kg
3,59 €
Predajca: Biogo

KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
10,49 €
Predajca: taleoo

Apple iPad Pro, 33 cm (13"), 2752 x 2064 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 17, Čierna
Použité
1 032,59 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: preiswertePC

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
13,85 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Údená pečeň z tresky Probare
38,67 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fruchtaufstrich - Himbeere 200g | BEERENBAUERN
22,75 €/1kg
4,55 €
Predajca: taleoo

K-Pro brúsny pilník na nechty - 180/240 rovný - 10 kusov
7,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazuľa
26,49 €/1kg
26,49 €
Predajca: Zyrafka

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

Mr Magic strieborno-čierny, stojanový mixér, plastový kryt, 400 W, nádoba 0,5 l, univerzálne príslušenstvo na sekanie, 4389
33,24 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Swirl PH 86, Oranžová, Biela, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Box, 172 mm, 236 mm, 76 mm
17,27 €
Predajca: somnia24

Darbo jahodový džem so sladidlami Kalorický 220g
0,02 €/1kg
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matrac zo studenej peny 120 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Džem – jahody a rebarbora, 200 g | BEERENBAUERN
20,40 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Nocciolata - Orechovo-nugátový krém Original 250g
24,04 €/1kg
10,93 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: taleoo

GymBeam - Mexický šalát s tuniakom 12 x 175 g
24,46 €/1kg
5,88 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Bosch Tassimo Happy TAS102E, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna
58,80 €
Predajca: T3S_Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezpečné balenie, špičková kvalita
Všetko išlo veľmi dobre a kvalita je vynikajúca. Som naozaj rád, že som objavil tento džem.
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ekologický originálny produkt
Veľmi ovocný, s vysokým podielom jahôd. Chutí veľmi dobre.
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné!
Všetko bolo skvelé a radi by sme si to zopakovali.
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybné
všetko sedí
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















dielo Konfitre v mini nádobke, kartónová škatuľka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
50,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,89 €/1kg

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 €/1kg

d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1kg

Darbo ovocná nátierka z čiernych čerešní s prírodnou ovocnou príchuťou 2000g
27,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,69 €/1kg

Dužina z mučenky so semienkami 825g MARIMAX
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
7,62 €/1l

Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,37 €
Predajca: AllYouNeed
45,71 €/1kg

Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed
26,00 €/1kg

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,39 €/1kg

Menz a Gasser džem extra porciovaný slivkový džem 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Menz a Gasser višňový džem extra porciovaný 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Ovocná nátierka St. Dalfour marhuľová nátierka 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,36 €/1kg

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: AllYouNeed
22,65 €/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,32 €/1kg

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,41 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Bonne Maman ríbezľové želé z čerstvých plodov 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Bonne Maman Tradičná čerešňová nátierka 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Mövenpick Forest Blueberry Gurmánska raňajková ovocná nátierka 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Marmeláda z červenej cibule Stokes s balzamikovým octom a sirupom z červenej repy 265g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 €/1kg

Broskyňový džem pani Bridgesovej rafinovaný s Prosecco Preserve 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,05 €/1kg

Raňajková nátierka Mövenpick Raspberry Passion Fruit Gourmet 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,28 €/1kg