Už len 1 kus za túto cenu
Tomatensauce - Arrabbiata 340g | ZWERGENWIESE
3,34 €
9,82 € / 1l
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Grilovacie omáčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
D&L Belgická koktailová omáčka Gourmet 2000ml12,23 €/1l
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
La Costena Chili Chipotle 1500g24,97 €/1kg
37,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PARADAJKOVÁ OMÁČKA S RICOTTOUBEZLEPKU 340 ml - ZWERGENWIESE
14,82 €/1l
5,04 €
Predajca: Biogo

PASSATARAJČINOVÁ OMÁČKA 680 g - LAIDEA
6,12 €/1kg
4,16 €
Predajca: Biogo

Omáčka na pizzu 360g
8,69 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen
46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka salsa Homann
8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka z červenej papriky Habanero
24,28 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajková omáčka - Ricotta 330 ml | SANCHON
12,09 €/1l
3,99 €
Predajca: artbook-service

Develey sladkokyslá omáčka 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Koreniaca omáčka - Sambal Oelek 125g
21,38 €/1kg
2,78 €
Predajca: taleoo

Liakada Paprika-Ajvar jemná
9,91 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ajvar pikantný, 210g | MARSCHLAND
26,15 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Vegánska remuláda 125g | EMILS FEINKOST
19,85 €/1l
2,58 €
Predajca: taleoo

Grashoff Paradajková omáčka č. 5 pikantná ovocná s bazalkou 200ml
23,60 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syrová gratinovaná omáčka Lukull
10,85 €/1kg
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajková omáčka 30g
47,00 €/1kg
1,41 €
Predajca: taleoo

Sanchon omáčka na satay (340 g) -
15,59 €/1l
4,99 €
Predajca: artbook-service
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VeganeFertigsauce aus Tomaten mit Peperoni.
- Objem
- 0.34 l
- Zloženie
- Paradajky* 76 %, paradajkový pretlak* 13 % jednoduchý koncentrát, chilli papričky* 1 %, cibuľa*, kamenná soľ, chilli papričky*.*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gReferenčná výživová hodnota: na základe hotového výrobkuPopis porcie: 6 x 340 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 121 kJ / 29 kcalTuky:<Sacharidy: 5,0 gz toho cukor: 3,8 gVláknina: 1,5 gBielkoviny: 1,4 gSoľ: 1,3 gChlebové jednotky: 0,433BENutričné hodnoty stanovené podľa: Analýza
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 350 g
- Potravinársky podnik
- ZWERGENWIESE
- Obchodný názov
- Paradajková omáčka – Arrabbiata, 340 g | ZWERGENWIESE
- Výrobca
- Zwergenwiese
- Číslo od výrobcu
- 6.68
- EAN kód
- 4019736003335
- Objem
- 0.34 l
- Zloženie
- Paradajky* 76 %, paradajkový pretlak* 13 % jednoduchý koncentrát, chilli papričky* 1 %, cibuľa*, kamenná soľ, chilli papričky*.*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gReferenčná výživová hodnota: na základe hotového výrobkuPopis porcie: 6 x 340 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 121 kJ / 29 kcalTuky:<Sacharidy: 5,0 gz toho cukor: 3,8 gVláknina: 1,5 gBielkoviny: 1,4 gSoľ: 1,3 gChlebové jednotky: 0,433BENutričné hodnoty stanovené podľa: Analýza
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 350 g
- Potravinársky podnik
- ZWERGENWIESE
- Obchodný názov
- Paradajková omáčka – Arrabbiata, 340 g | ZWERGENWIESE
- Výrobca
- Zwergenwiese
- Číslo od výrobcu
- 6.68
- EAN kód
- 4019736003335
Hodí sa k tomu

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
32,80 €/1l
16,40 €
Predajca: taleoo

PARADAJKOVÁ OMÁČKA S RICOTTOUBEZLEPKU 340 ml - ZWERGENWIESE
14,82 €/1l
5,04 €
Predajca: Biogo

Tomatensauce - Basilikum 340g | ZWERGENWIESE
9,50 €/1l
3,23 €
Predajca: taleoo

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400 ml 4-pack
12,37 €/1kg
6,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,75 €
Predajca: Katomix

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
8,44 €/1l
18,15 €
Predajca: somnia24

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g
9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chiptole
18,71 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oro di Parma Pastasauce Classico in der Dose vegan vegetarisch 400ml
6,25 €/1l
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff BBQue Currywurst Sauce Classic mierne kyslá sladká 200ml
30,20 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Organická vegánska majonéza
5 800,00 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÁGRILOVANÁ OMÁČKA 250 ml - BYODO
26,48 €/1l
6,62 €
Predajca: taleoo

Heinz BBQ omáčka pikantná s príchuťou drevného dymu hickory originál 875ml
8,28 €/1kg
8,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

VEGÁNSKA BEZLEPKOVÁ BOLONČSKÁ OMÁČKA340 ml - ZWERGENWIESE
8,74 €/1l
2,97 €
Predajca: taleoo

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÁRAJČINOVÁ OMÁČKA S MASCARPONE 340 ml - ZWERGENWIESE
14,82 €/1l
5,04 €
Predajca: Biogo

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka na grilovanie a korenie - cesnaková 210ml
20,43 €/1l
4,29 €
Predajca: taleoo

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico Omáčka na cestoviny Paradajková bazalka voňavá čerstvá 200g
13,89 €/1l
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Dip Tex Mex Style omáčka s príchuťou guacamole 250g
29,84 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
4,70 €/1l
2,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,82 €
Predajca: Katomix

Grashoff Červená figová horčicová omáčka ovocná a pikantná barbecue omáčka 125ml
45,68 €/1l
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Omáčka na grilovanie a údenie z bukového dreva 400 ml
14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,64 €/1l

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Homann Burger omáčka s jemnými kúskami uhorky stlačiteľná fľaša 875ml
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,34 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Old Texas Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,33 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
99,63 €/1l

Originálna austrálska pálivá a korenistá omáčka na grilovanie mit Raucharoma 355ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,45 €/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,13 €/1l