4,3



Na základe 73 hodnotení
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
42,42 €
84,84 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Balzamy na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload43,75 €/1l
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Montibello Decode Smooth Absolut Plus balzam 150 ml65,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
KMS HAIRPLAY Modelovacia pasta pre silne štruktúrované vlasy, 150 ml282,80 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Professional Re/Start Color Balayage Pflegecreme114,13 €/1l
17,12 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér na vlasy Redist Keratin Oil 400 ml
31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Schwarzkopf Styling Therapy Straightening Cream 0 300 ml
100,63 €/1l
30,19 €
Predajca: somnia24

Sunsilk Balzam na kučeravé vlasy, 200 ml
21,84 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Postquam Vyhladzujúci Balzam S Keratínom 75 Ml
226,53 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Cantu, Weightless Smooth & Curl, krém na starostlivosť o vlasy, na definovanie kučier, 295 ml
34,44 €/1l
12,57 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,16 €
Predajca: NutraBestBG

Kondicionér na vlasy Redist Overdose 40 400 ml
31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Milk_Shake Creme Lifestyling Smoothing Cream
63,25 €/1kg
12,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Intenzívne posilňujúce ošetrenie zosvetlených vlasov Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
191,76 €/1l
47,94 €
Predajca: VISO

Fructis Garnier All-In-One Leave-In 400ml
30,02 €/1l
12,01 €
Predajca: Zeitburg

Redken Brews Clay Pomade 100 ml
565,40 €/1l
56,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dr. Hauschka Nim Hair Lotion 100ml
282,10 €/1l
28,21 €
Predajca: somnia24

Macadamia Natural Oil Moisturizing Rinse vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 300 ml
49,83 €/1l
14,95 €
Predajca: Friseurtotal

K18 HeatBounce Conditioning Heat Protectant 236 ml
557,20 €/1l
134,45 €
-2,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
106,47 €/1kg
15,97 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals Nutri Curls Curlixir Balm 150ml
148,13 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

O&M Styling - PS balzam 100gr
453,60 €/1kg
45,36 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion 300ml
Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion je ľahký, nemastný krém špeciálne vyvinutý na skrotenie a uhladenie krepatých a nepoddajných vlasov. Obohatený o arganový olej, vitamíny a antioxidanty vyživuje vlasy a chráni ich pred poškodením teplom, pričom im poskytuje dlhotrvajúcu hladkosť a jemnosť.
- Skrotí kučeravé a nepoddajné vlasy
- Dodáva vlasom dlhotrvajúcu hebkosť a poddajnosť
- Chráni vlasy pred poškodením teplom
- Obohatený o arganový olej, vitamíny a antioxidanty
Ako používať
Rozotrite malé množstvo v dlaniach a vmasírujte do uterákom vysušených vlasov. Potom vlasy vyfénujte a upravte ako zvyčajne.
Zloženie
- Arganový olej
- Vitamíny
- Antioxidanty
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
Objavte kvalitnú starostlivosť o vlasy, ktorá zabezpečí zdravý, silný a upravený vzhľad. Od každodennej čistenia a ošetrenia až po intenzívne procedúry – naše starostlivo vybrané produkty poskytujú vlasom a pokožke hlavy cenné látky, hydratujú ich a podporujú ich prirodzenú vitalitu. Vhodné pre všetky typy vlasov a individuálne potreby – aby vaše vlasy boli každý deň jemné, lesklé a plné života.
Vyhladzujúci krém SMOOTH 300 ml
Moroccanoil Vyhladzujúca pleťová voda 300 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 7290014827998
- Číslo od výrobcu
- 52156
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 7290014827998
- Číslo od výrobcu
- 52156
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
70,16 €/1l
70,16 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
611,20 €/1l
61,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
64,53 €/1l
64,53 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačným účinkom 1000 ml
53,03 €/1l
53,03 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
64,85 €/1l
64,85 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Farebné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizačný, Lesk, Posilnenie, arganový olej
433,90 €/1l
43,39 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
238,80 €/1l
17,91 €
Predajca: PerfumTraders

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Moroccanoil Smoothing, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie,..., 250 ml, Fľaša
141,04 €/1l
35,26 €
Predajca: Scentist

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
171,63 €/1l
27,46 €
Predajca: NutraBestBG

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
51,47 €/1l
51,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
107,15 €/1l
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Šampón - Šampón pre oslnivý lesk 1000 ml
122,80 €/1l
122,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Obuv Samba OG, B75806
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

VANITII Hollywoodske kozmetické zrkadlo 58 cm x 46 cm s osvetlením 15 stmievacích svetiel 3 svetelné režimy kozmetické zrkadlo do kúpeľne na toaletný stolík biele
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VANITIIBV

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Masážna podložka VITALmaxx, s funkciou tepla, 5 vibračných motorov, 5 masážnych programov, čierna, 4877
38,47 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kučeravé vlasy, 300 ml, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Flakón s pumpičkou
131,30 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Kérastase Chroma Absolu Soin Acid Chroma Gloss - Povrchovo obnovujúca, oplachovacia lesklá starostlivosť pre farbené vlasy - 210 ml
285,14 €/1l
59,88 €
Predajca: VISO

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska na obnovu kvality vlasového vlákna, 200 ml
337,65 €/1l
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
166,79 €
-33,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,43 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý krém na sušenie
Už roky používam Moroccanoil Smoothing Lotion 300 ml. Vyživuje a zabraňuje statickému nánosu na vlasoch, najmä v zime. Stačí preniknúť do vlhkých vlasov
Hodnotenie z 13. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super krém
Milujem vôňu.
Hodnotenie z 28. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý predajca
Všetko bolo skvelé a prekvapenie, pretože krém bol stále zabalený v malom vajíčku!
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sisley Hair Rituel Restructuring Nourishing Balm 125 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
78,78 €
Predajca: PerfumTraders
630,24 €/1l

DERMZ HAIRLXR sérum proti vypadávaniu vlasov 150ml
32,09 €
Predajca: medpak_shop
213,93 €/1l

American Crew Fiber Cream, Krém na vlasy, 100 ml, Textúrovacie, Rúra, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1l

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
43,75 €/1l

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(73)Počet hodnotení: 73
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
84,84 €/1kg

KMS HAIRPLAY Modelovacia pasta pre silne štruktúrované vlasy, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
282,80 €/1l

Montibello Decode Smooth Absolut Plus balzam 150 ml
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
65,00 €/1l

Revlon Professional Re/Start Color Balayage Pflegecreme



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,12 €
Predajca: PerfumTraders
114,13 €/1l

KMS Sprej na vlasy Play Style Sea Salt Spray



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
136,35 €/1l

Glinková pasta na úpravu vlasov Joanna s matným efektom, 100g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89 900,00 €/1kg

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,17 €
Predajca: PerfumTraders
114,47 €/1l

Wella Professionals Nutri Curls Curlixir Balm 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,22 €
Predajca: PerfumTraders
148,13 €/1l

Preistenie vlasov Cameleo s extraktom z levandule, 02 Fialov, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,40 €
Predajca: Inaris_International
32,00 €/1l

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
15,97 €
Predajca: PerfumTraders
106,47 €/1kg

Revlon Professional Style Masters Smooth Iron Guard stylingový krém na tepelnú úpravu vlasov 150 ml
12,16 €
Predajca: PerfumTraders
81,07 €/1l