Už len 5 kusov za túto cenu
EBERHARD FABER 572011 EBERHARD FABER Plastelína COLORI, balenie 10 ks
8,47 €
45,78 € / 1kg
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Detská plastelína a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Play-Doh Knetwork17,76 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Plastelína 6 pastelových farieb Pelikan 000958175279,90 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Plastelina szkolna 12 kolorów po 15 g16,81 €/1kg
3,53 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Piankolína plastelína modelovacia hmota 36 ks senzorická kreatívna sada218,00 €/1l
4,36 €
Predajca: Przydasie

Idena – krabička s 20 tyčinkami farebnej modelovacej hmoty, v modrej úložnej krabičke, zábavná modelovacia hmota pre deti, modrá
23,51 €/1kg
8,70 €
Predajca: M_plus_L

Plastelínový tmel PU=6 farieb kartón
41,75 €/1kg
5,26 €
Predajca: M_plus_L

EBERHARD FABER Plastelína na modelovanie, plastové balenie po 10 ks
29,63 €/1kg
8,89 €
Predajca: M_plus_L

Školská plastelína 12 +1 ASTRA
13,68 €/1kg
2,60 €
Predajca: ZdenkaTri

Pelikan Creaplast, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 14 kusov, Chlapec / dievča, 10 farba/farieb
39,63 €/1kg
9,51 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler Noris, Modelovacie cesto, Viacfarebný, Dospelý a dieťa, Plastový kalíšok, Chlapec / dievča, Vnútorný
72,98 €/1kg
37,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

JOVI 71/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 150,0 g
12,11 €/1kg
22,39 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,77 €
Predajca: AAOcz

Feuchtmann SCHUL-KNET BASIC, Modelárska hlina, Rôzne farby, Detské, 10 kusov, Chlapec / dievča, 4 rok / roky
49,47 €/1kg
7,42 €
Predajca: BEBELUC

Pelikan 622712, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 7 kusov, 7 farba/farieb, 125 g
53,60 €/1kg
6,70 €
Predajca: M_plus_L

Jovi 70S, 2 rok / roky, Viacfarebný
518,40 €/1kg
25,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Plastelína 5 ks (100 g)
27,60 €/1kg
2,76 €
Predajca: VISO

Plastelína Centropen 9560, v krabičce, 200 g, 10 ks
22,40 €/1kg
4,48 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Plastelína 6 farieb Colorino
13,30 €/1kg
1,33 €
Predajca: Shan

Aga4Kids Plastelína 8 ks
4,30 €/1kg
4,30 €
Predajca: Aga24

Plastelínové striekačky sada 4 ks, balenie 5 ks
10,72 €
Predajca: VISO

JOVI 71S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 15 Farben je 150,0 g
15,91 €/1kg
36,59 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Plastelína na modelovanie, balenie po 10 ks
- Materiál: vosk
- Rozmerovo stabilné a hladké plastelínové cesto podporuje motorické zručnosti a stimuluje kreativitu detí Farba/farba nádoby: rôznorodá/žltá kartónová krabica
- Obsah balenia: kartónová krabica so 6 baleniami
Základná modelína pre deti, miešateľná, zostáva mäkká a rozmerovo stála, , Obsah: 10 tyčiniek (185 g), -572011, ,
Jednotlivé farby tiež môžete navzájom zmiešať. Výsledky miešania môžete spresniť pomocou modelovacích nástrojov a príslušenstva. Hra s modelovacou hmotou je nielen zábavná, ale aj výborná pre vývoj dieťaťa. Podporuje motorické a zmyslové schopnosti. Hmota zostáva vždy mäkká a miesiteľná. · Modelovacia hmota pre deti · Zostáva miesiteľná a zachováva si svoj tvar · Všetky farby je možné zmiešať · 6 základných farieb
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- Číslo od výrobcu
- 572011
- EAN kód
- 4087205720113
- Hmotnosť
- 185 g
- Výrobca
- Eberhard Faber
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- Číslo od výrobcu
- 572011
- EAN kód
- 4087205720113
- Hmotnosť
- 185 g
- Výrobca
- Eberhard Faber
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Idena – krabička s 20 tyčinkami farebnej modelovacej hmoty, v modrej úložnej krabičke, zábavná modelovacia hmota pre deti, modrá
23,51 €/1kg
8,70 €
Predajca: M_plus_L

Plastelínový tmel PU=6 farieb kartón
41,75 €/1kg
5,26 €
Predajca: M_plus_L

Školská plastelína 12 +1 ASTRA
13,68 €/1kg
2,60 €
Predajca: ZdenkaTri

Pelikan Creaplast, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 14 kusov, Chlapec / dievča, 10 farba/farieb
39,63 €/1kg
9,51 €
Predajca: M_plus_L

EBERHARD FABER Plastelína na modelovanie, plastové balenie po 10 ks
29,63 €/1kg
8,89 €
Predajca: M_plus_L

Školská plastelína ASTRA Ace 24 farieb
13,86 €/1kg
3,88 €
Predajca: Shan

COSTWAY 3 TLG. Detská sedacia súprava, detský stôl s 2 stoličkami, úložným priestorom, kriedou a tabuľou, detská sedacia súprava pre batoľatá vo veku 3-7 rokov
74,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Feuchtmann 628 0308, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 8 kusov, Chlapec / dievča, 8 farba/farieb
346,97 €/1kg
11,45 €
Predajca: M_plus_L

Feuchtmann SCHUL-KNET BASIC, Modelárska hlina, Rôzne farby, Detské, 10 kusov, Chlapec / dievča, 4 rok / roky
49,47 €/1kg
7,42 €
Predajca: BEBELUC

Staedtler FIMO 8023 C, Modelárska hlina, Rôzne farby, Dospelý, 24 kusov, 110 °C, 30 min
35,53 €/1kg
21,32 €
Predajca: CORWELL

Pelikan 622712, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 7 kusov, 7 farba/farieb, 125 g
53,60 €/1kg
6,70 €
Predajca: M_plus_L

JOVI 71/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 150,0 g
12,11 €/1kg
22,39 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,77 €
Predajca: AAOcz

VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
25,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Creativ Company 79143, Súprava detských umeleckých/remeselných súprav, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Šedá, Purpurová, Červená, Tyrkysová, Biela, Žltá, CE, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, 40 g, Box
340,20 €/1l
34,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Detská polica Kesper modrá bielo zelená MDF doska 30 cm x 65 cm x 60 cm
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Herlitz Loop Plus Mystic Mermaid, Peračník, Pencil pouch, Školská taška, športová taška, Chlapec / dievča, Prvý stupeň základnej školy, Batoh, 17 L, Predné vrecko, Postranné vrecko
105,90 €
Predajca: somnia24

Play-Doh Balenie Super Color, 2 rok / roky, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS)
16,67 €/1kg
28,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teddy Hermann Rabbit, plyšová hračka, mäkká hračka, plyšová hračka, domáce zvieratko, sedenie, plyš, sivá, 28 cm, 93846
37,14 €
Predajca: M_plus_L

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nemecko-anglický učebný zošit PAW Patrol - Pomocníci na štyroch labkách
83,37 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Modelína Play-Doh - modelovanie a učenie sa čísel
35,90 €/1kg
17,95 €
Predajca: Krocoworld

Kartová hra UNO v pultovom displeji
6,15 €
Predajca: M_plus_L

Kuchynský stroj Play-Doh
51,82 €/1kg
35,24 €
Predajca: Capi-cap

vidaXL Toaletné sedadlo s mäkkým zatváraním pre dospelých/dieťa biele a žlté
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

STABILO point 88, Šedá, Šedá, Oranžová, Šesťhranný, Kov, 0,4 mm, Nemecko
1,04 €
Predajca: CORWELL

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - strieborné - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

COSTWAY detské 2-miestne elektrické autíčko s diaľkovým ovládaním 2.4G, 3 rýchlosti 12V, 2,5-4 km/h, pre deti od 3 rokov (červené)
309,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

CCLIFE Detská podložka na hranie, podložka na plazenie 196x176x1cm, netoxická, skladacia a protišmyková, čísla a zvieratá
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

FUN modelovacia hlina trblietavá ryba 1 kus
9,69 €
Predajca: EDANTI

Play-Doh E5062ES00, 2 rok / roky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(38)Počet hodnotení: 38
6,13 €
Predajca: 3DToys
11,61 €/1kg

Play-Doh F88035L0, 3 rok / roky, 2 koleso/kolesá, Viacfarebný
165,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
29,99 €/1kg

Play-Doh Modelovacia hmota 21 ks + formičky Hasbro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,82 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
508,20 €/1kg

Play-Doh - sada na grilovanie
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,26 €/1kg

Jovi Soft Dough Modelling Clay Detská modelovacia hmota 3 x 110 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,84 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
33,65 €/1kg

Dittmann sada 3 terapeutických modelovacích hmôt, každá po 85 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,99 €
Predajca: Sportlaedchen
482,24 €/1kg

Darčeková súprava Pusheen Mint Bambino
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,50 €/1kg

Malplay Detské cesto "Colour" 6 plechoviek X 50G 6 farieb 300G
9,50 €
Predajca: MALIS
31,67 €/1l

Malplay modelovacia hlina 4 farby sada ovocie a zvieratá od 3 rokov
14,60 €
Predajca: MALIS
20,03 €/1kg

Aga4Kids Plastelína 10ks + príslušenstvo Dinosaury



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: Aga24
9,19 €/1kg

Aga4Kids Vlasové štúdio DS1402
7,90 €
Predajca: Aga24

Play-Doh Super Slice Cake Play Kitchen Set, Súprava modelovacej hmoty na hranie, Viacfarebný, Detské, 18 kusov, Plastový kalíšok, Chlapec / dievča
32,71 €
Predajca: Aspekto

Pomôcka na hnetenie cesta, príslušenstvo, 20 kusov plastelíny, nástroje na cesto, formičky na cukrovinky, hračky pre deti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,89 €
Predajca: odsellingaaa
158,90 €/1l

Sada na modelovanie "Bunter Blumenspaß" – 43 kusov, vrátane 6 farieb modelovacej hmoty a 10 formičiek na kvety, vhodná od 3 rokov
88,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
64,96 €/1kg

Play-Doh Marvel F98265L0, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,99 €/1kg

Měkká plastelína JOVI Blandiver



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
25,63 €/1kg

Piankolína plastelína modelovacia hmota 36 ks senzorická kreatívna sada



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,36 €
Predajca: Przydasie
218,00 €/1l

Piankolína modelovacia hmota plastelína 12 ks senzorická pena farebná sada vzor 2 bez špachtlí



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,29 €
Predajca: Przydasie
23,13 €/1kg

Hey Clay Zestaw kreatywny do modelowania Tęczowe Jednorożce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,82 €
Predajca: MATFEL