5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Treasures of the Orient Hammam Aromatische Seife 125 g49,94 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Barwa, Čistiace Siarkové Mydlo, 100g89 900,00 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sidolux, Uniwersalny płyn do mycia, mydło marsylskie, 5 l4,22 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tabac Original, Mydlo na holenie, Muži, 125 g, 1 kusov
224,96 €/1l
28,12 €
Predajca: somnia24

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Saponificio Artigianale Fiorentino mydlá s pomarančom a škoricou v škatuľke 3x 100 g
50,30 €/1kg
15,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Tabac Original tuhé mydlo 150 g M
46,90 €/1kg
7,88 €
Predajca: Glamperfeu

Carex, Mydło w płynie, Original, 250 ml
7 370,37 €/1kg
1,99 €
Predajca: Dolmoshop

Oillan Derm+ Mydło natłuszczające, 100g
34 500,00 €/1kg
3,83 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: MANADA

Dermz Healpsorin Mydło w kostce na łuszczycę i egzemę, 100g
60 692,31 €/1kg
7,89 €
Predajca: medpak_shop

Sonett Kernseife 100g
89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Equilibra Aloesowe mydło, 100 g
69 153,85 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Barwa Naturalna Mydło aloesowe, 100g
69 900,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml
31 400,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mydło naturalne kremowe Barwa 100 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

JABÓN NATURAL s harmančekom 125 g
98,72 €/1kg
12,34 €
Predajca: somnia24

NAJEL SAV38NJ/9P, Haut & Haar (pre pokožku a vlasy), mydlo, zelené, obdĺžnikový tvar, s obsahom laurelkového oleja a olivového oleja, 185 g
68,00 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo

Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l
12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermomed, Mydło w płynie Karite Migdał zapas, 1000
12 300,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumované tuhé mydlo
aldehydy, levanduľa, neroli, bergamot, citrón
klinček, santalové drevo, koreň kosatca, jazmín, ruža, borovica
fazuľa tonka, jantár, pižmo, vanilka, slivka (dubový mach), tabak
Tabac bol vytvorený v roku 1959 dizajnérskym domom Maurer Wirtz a je považovaný za ostrú, kvetinovú a jemnú vôňu. Táto mužná vôňa obsahuje zmes levandule citrusov a teplých kvetov.
Tabac Original od značky Maurer & Wirtz je klasická drevito-aromatická pánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1959 a dodnes sa považuje za nadčasové dielo. Táto vôňa ponúka bohatú kombináciu sviežich citrusových, korenistých a drevitých tónov, ktoré jej dodávajú nezameniteľnú eleganciu a sofistikovanosť. Tabac Original je nielen vôňa, ale aj kus histórie, ktorá odráža tradíciu a dedičstvo parfumérskeho umenia. Vrchná nota sa otvára iskrivou zmesou sviežeho petitgrainu, energického bergamotu, štipľavého korenia, šťavnatého citróna a jemného neroli. Táto energizujúca a povzbudzujúca kompozícia vytvára dynamické otvorenie, ktoré okamžite pôsobí na zmysly a navodzuje pocit vitality. Osviežujúce citrusové tóny udávajú dokonalý tón pre celý deň a vyzývajú k prijatiu nových výziev. V srdci vône sa rozvíja jemná kombinácia harmančeka, aromatickej levandule, kvetinového pelargónie a zemitých tónov dubového dreva. Tieto harmonické prvky dodávajú kompozícii klasický, mužný charakter a vytvárajú pocit pôvabu a sily. V základnej nóte krémové santalové drevo, korenistý klinček, zmyselné pižmo, zemitý vetiver a hrejivý jantár poskytujú dlhotrvajúci a výrazný záver. Tabac Original je ideálny pre mužov, ktorí hľadajú elegantnú a tradičnú vôňu s dlhou históriou, ktorá podčiarkne ich silu a sofistikovanosť a sprevádza ich pri každej príležitosti.
Tabac Original luksusowe mydło, 150g
Tabac Original je aromatické víno pre mužov, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1959. Tabac Original sa otvára sviežim, ostrým akordom aldehydu, levandule, bergamotu a citróna. Kvetinové srdce je ozdobené santalovým drevom a borovicovým ihličím. Tabac Original sa skladá zo známych tónov fazule, ambry, santalového dreva, vanilky a tabaku.
mydlo Tabac Original 150gmydlo TABAC ORIGINAL zaujme svojou najvyššou kvalitou. Je jemné a vytvára skvelú penu.
TABAC ORIGINAL ná krabička na mydlo 150 gr
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Zloženie
- Tabac Original luksusowe mydło, 150g
- Výrobca
- Tabac
- EAN kód
- 4011700420506
- Číslo od výrobcu
- 52279
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Zloženie
- Tabac Original luksusowe mydło, 150g
- Výrobca
- Tabac
- EAN kód
- 4011700420506
- Číslo od výrobcu
- 52279
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Tabac Original, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
50,50 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
21,90 €/1l
8,76 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Original Luxusseife 100g
45,14 €/1kg
6,41 €
Predajca: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Tabac - Tabac Original EDC 300ml
89,00 €/1l
26,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

XXL drevená veľká skrinka na topánky Vandol 9
306,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
399,50 €/1l
39,95 €
Predajca: PerfumTraders

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dalli, Naturalne mydło szare, 3x100g
9 633,33 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Tabac Original mydlo na holenie - miska
134,67 €/1kg
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
913,00 €/1l
91,30 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
309,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Dettol 3028287, Pokožka, Tekuté mydlo, Antibakteriálne, Hydratačný, Aloe vera, Vitamin E, 250 ml
12,84 €/1l
3,21 €
Predajca: LAVONIO

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový krovinorez s 2x 5200mAh batériami, priemer rezu 26cm, bezkartáčový predný motor, bezpečnostná ochrana, 3 typy nožov pre záhradu, dvor
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA

Salix 'Hakuro Nishiki' – 2 kusy – Vtáčí breza s výraznou listovinou
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: YallaDubaiChocolate

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

LIXONÉ Natural Glycerin, Tvár, Tuhé mydlo, Žltá, Obdĺžnikový, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, AQUA, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, PALMITIC ACID, STEARIC..., 125 g
106,08 €/1kg
13,26 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
13,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,73 €
Predajca: Exporgin
63,65 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l