5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Displej s 24 rolkami žuvačiek "Rolla Belta Unicorn", viacfarebné žuvačky s príchuťou jahody16,43 €/1kg
7,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Zobrazenie Komplett Vidal Ocean Jelly 66 Fruchtgummi Blister
30,29 €/1kg
21,99 €
Predajca: Candyspot

Zobraziť kompletné Vidal Dino Jelly Fruit Gum Dinosaur 66 kusov Fruit Gum Blister
30,29 €/1kg
21,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

Zobrazenie Kompletný Vidal Jelly Snake 11x 1 meter dlhý ovocný gumový had
33,04 €/1kg
23,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barnetts Display #MegaSourChallenge Fruits 12x104g
26,44 €/1kg
33,00 €
Predajca: CargoPirate

nimm2® 680645 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
28,77 €/1kg
8,91 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: somnia24

nimm2® 388541 nimm2® Lachgummi Millianer Fruchtgummi 250,0 g
7,40 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046737 SPIEGELEIER Fruchtgummi 150 St.
19,75 €/1kg
20,97 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,26 €
Predajca: somnia24

nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
10,84 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Slime Slurps Reloaded. Vidal Creepy Jelly sú také podobné slizkým príšerám z minulých rokov, že by ste ich mohli ľahko považovať za ich kópiu. Kĺzavá chuťová zábava v podobe hmyzu však nemá len vratkú konzistenciu, ale vie zaujať aj svojou chuťou. Hororové tvory s veľkosťou približne 5,5 cm sú po chytení do úst neuveriteľne ovocné. Creepy Jelly's majú podobu jeleňov, škorpiónov, pavúkov a iného hmyzu a sú obzvlášť zábavné na konzumáciu počas Halloweenu.
Objednávacie množstvo 11 blistrov so 6 samostatne zabalenými ovocnými žuvačkami Spolu 66 jednotlivých blistrov s ovocnými žuvačkami
Zloženie:
Glukózový sirup, cukor, želatína, voda, zvlhčovadlo: glycerín, okysľujúca látka: kyselina citrónová, želírujúca látka: pektíny, aróma, ovocné a zeleninové koncentráty: citrón, svetlica, reďkovka, mrkva, čierne ríbezle, farbivá: E120, E133
Výživové hodnoty:
Kalorická hodnota: 330,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 402,00 kilojoulov (kJ) Bielkoviny: 5,70 Sacharidy: 76,00 Sacharidy, z toho cukor: 56,00 Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Soľ: 0,10
Výrobca:
Vidal
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, želatína, voda, zvlhčovadlo: glycerín, okysľovač: kyselina citrónová, želírujúca látka: pektíny, aróma, ovocné a zeleninové koncentráty: citrón, svetlica, reďkovka, mrkva, čierne ríbezle, farbivá: E120, E133
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 330,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 402,00 kilojoulov (kJ) Bielkoviny: 5,70 Sacharidy: 76,00 Sacharidy, z toho cukor: 56,00 Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Soľ: 0,10
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 726 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Gumené medvedíky
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 198301
- EAN kód
- 8413178244312
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, želatína, voda, zvlhčovadlo: glycerín, okysľovač: kyselina citrónová, želírujúca látka: pektíny, aróma, ovocné a zeleninové koncentráty: citrón, svetlica, reďkovka, mrkva, čierne ríbezle, farbivá: E120, E133
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 330,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 402,00 kilojoulov (kJ) Bielkoviny: 5,70 Sacharidy: 76,00 Sacharidy, z toho cukor: 56,00 Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Soľ: 0,10
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 726 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Gumené medvedíky
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 198301
- EAN kód
- 8413178244312
Hodí sa k tomu

Hitschies kyslé dračie jazýčky vodný ľad na samomrazenie 10x40ml
103,10 €/1kg
49,49 €
Predajca: M_plus_L

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
16,15 €/1kg
9,69 €
Predajca: Hopser-Funfood

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

Displej s 24 rolkami žuvačiek "Rolla Belta Unicorn", viacfarebné žuvačky s príchuťou jahody
16,43 €/1kg
7,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Zobrazenie Komplett Vidal Ocean Jelly 66 Fruchtgummi Blister
30,29 €/1kg
21,99 €
Predajca: Candyspot

VEVOR 3 v 1 multiherný stôl s otočným kĺbom a vzdušným hokejom, stolný tenis, hokejový stôl do herne, rodinného domu, arkádová herná súprava
1 185,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
271,39 €
Predajca: TCC-SHOP

Sony PlayStation 5 – EA Sports FC 24 Bundle, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 889,61 €
Predajca: Technology-Germany

Zobraziť kompletné Vidal Dino Jelly Fruit Gum Dinosaur 66 kusov Fruit Gum Blister
30,29 €/1kg
21,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 1 kus 11 gramov (opakovane plniteľný)
171,82 €/1kg
1,89 €
Predajca: Hopser-Funfood

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg