5,0



Na základe 2 hodnotení
Cartier L'Envol, Muži, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL..., 1 kusov
185,00 €
1 850,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Comme Des Garcons Amazingreen, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov1 356,10 €/1l
135,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Bal d'Afrique, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 kusov2 425,00 €/1l
242,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 kusov2 425,00 €/1l
242,50 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/797f3929627ac777163d52e5b151bd6e.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov834,93 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Cartier Pasha de Cartier parfumovaná voda s náplňou 200ml
645,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Cartier La Panthère, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL..., 1 kusov
1 720,40 €/1l
86,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Cartier Déclaration, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL,..., 1 kusov
1 486,00 €/1l
74,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cartier Must, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, AQUA (WATER), BUTYL...
2 799,20 €/1l
139,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Pasha De Cartier parfumovaná voda v spreji 100ml
1 050,70 €/1l
105,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cartier Baiser Volé, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 1 kusov
1 073,00 €/1l
107,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
1 808,33 €/1l
54,25 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 155,50 €/1l
115,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Cartier Déclaration, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL,..., 1 kusov
1 042,50 €/1l
104,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Dahlia Divin Edp Spray
1 831,20 €/1l
138,75 €
-47,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,56 €
Predajca: somnia24

Rabanne Lady Million Privé, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
2 407,40 €/1l
125,00 €
-4,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
1 305,33 €/1l
39,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne 1 Million, Muži, 200 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) BENZYL SALICYLATE ALPHA-ISOMETHYL IONONE LIMONENE..., 1 kusov
600,60 €/1l
120,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lolita Lempicka Lempicka Homme, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL – AQUA (WATER/EAU) - PARFUM (FRAGRANCE) – CINNAMYL ALCOHOL – CITRAL – CITRONELLOL..., 1 kusov
603,80 €/1l
30,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Olympéa Aqua, Ženy, 80 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) LINALOOL BENZYL SALICYLATE LIMONENE ETHYLHEXYL..., 1 kusov
2 362,50 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rabanne Olympéa, Ženy, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 433,60 €/1l
71,68 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Zloženie:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BENZYL BENZOATE, BHT, FARNESOL, ISOEUGENOL, CITRAL, GERANIOL, CI 15985 (YELLOW N°6), CI 19140 (YELLOW N°5), CI 14700 (RED N°4).
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Cartier L'Envol Eau de Parfum 100ml, pánska vôňa, plniteľná
L'Envol Eau de Parfum je orientálna drevitá vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône sú levanduľa, šalvia a Artemisia dracunculus. Srdcové tóny sú lístky fialky a korenie. Základné tóny tvoria med, kosatec, guajakové drevo, pižmo, pačuli, jantárové drevo, céder a vetiver. Táto vôňa bola vydaná v roku 2016. Parfumérkou tejto vône je Mathilde Laurent.
Cartier LEnvol De Cartier Edp Spray Refillable FW100002 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Cartier L'Envol parfumovaná voda v spreji (s možnosťou opakovaného plnenia) 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3432240501141
- Číslo od výrobcu
- FW100002
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3432240501141
- Číslo od výrobcu
- FW100002
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
924,17 €/1l
55,45 €
Predajca: Parfumtoi

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
1 752,00 €/1l
219,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
814,08 €/1l
101,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 735,30 €/1l
173,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
512,60 €/1l
51,26 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l