4,6



Na základe 29 hodnotení
Krém so slimačím slizom 150ml VOM PULLACH HOF
5,99 €
39,93 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
19m 44s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul Zvlhčujúca ampulka99,95 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml1 333,20 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
The Ordinary Retinol 1 % v skvaléne731,67 €/1l
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Beiersdorf Eucerin Intenzvna upokojujca starostlivos 40ml410,85 €/1kg
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pullach Hof Kozí maslový krém 250 ml
23,16 €/1l
5,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

BEINWELL krém 250ml s arnikou APOTHEKER'S masážny balzam masť 42
23,32 €/1l
5,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Esfolio Łagodząca ampułka do twarzy, 30ml
216,33 €/1l
6,49 €
Predajca: medpak_shop

Tigrí krém 50ml - od Pullach Hof
11 529 000,29 €/1l
576,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bepanthol Derma SOS-Pflegecreme, 30 ml krém
25,60 €/1kg
7,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Locobase Repair Creme 50 g
187,14 €/1kg
13,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

NEURODERM Repair Intensivcreme, 50 ml Krém
145,13 €/1kg
11,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krém
133,89 €/1kg
19,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Holika Holika Ujędrniająco-łagodzący krem, 50ml
245 400,01 €/1kg
24,54 €
Predajca: NutraBestBG

Aknederm Creme H, 30 g CRE
569,00 €/1kg
17,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fersen-Dermaveel-Creme gegen atopic Dermatitis, 30 ml
887,00 €/1l
26,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Holika Holika Emulsja do codziennej pielęgnacji, 150ml
138 800,00 €/1kg
27,76 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
POPIS Krém obsahuje štandardizovaný výťažok zo slimačieho hlienu, ktorý má silný regeneračný účinok. Odporúčame pre:
-
Zloženie: voda, cetearylalkohol, parraffin liquidum, glycerín, kyselina stearová, filtrát slimačieho sekrétu (Helix Aspersa Muller), Ceteareth-20, Ceteareth-25, Dimetikón, Glykosaminoglykány, Alantoín, Hydrolyzovaný kolagén, Pyridoxín HCL, Uhličitan, Parfum, Propylénglykol, Hydroxid sodný, Fenoxyetanol, Etylhexylglycerín, Dipotassium EDTA,
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Axisis GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 10540341
1 x Slimák krém 150ml gél proti starnutiu proti vráskam slimák sliz
Hlemýždí krém vďaka svojim mnohým vlastnostiam podporuje obnovu a omladenie pokožky, chráni a podporuje prirodzené funkcie pokožky.
Vďaka svojmu regeneračnému účinku poskytuje slimákový krém dobrú ochranu.
Šnečí krém 150 ml - od Pullach Hof podporuje - vďaka mnohým vlastnostiam - obnovu a omladenie pokožky, chráni a podporuje prirodzenú funkciu pokožky, regeneračný účinok Bezpečnostné pokyny: - len na vonkajšie použitie - nevhodné pre malé deti - neaplikujte na sliznice alebo do očí - Tehotné ženy/alergikovia by sa mali pred použitím poradiť s lekárom - po použití si umyte ruky
Slimákový krém Pullach Hof 150 ml - prezentácia: krém - predmet: starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 174 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua, cetearyl alcohol, parraffin liquidum, glycerin, stearic acid, slimačí sekrét (Helix Aspersa Muller), ceteareth-20, ceteareth-25, dimethicone, glycosaminoglycans, allantoin, hydrolyzed collagen, pyridoxine HCL, carboner, parfum, propylene glycol, sodium hydroxide, phenoxy ethanol, ethylhexylglycerin, dipotassium EDTA
- Výrobca
- vom Pullach Hof
- EAN kód
- 403952510621404039525106214
- Číslo od výrobcu
- 10540341
- Hmotnosť
- 174 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua, cetearyl alcohol, parraffin liquidum, glycerin, stearic acid, slimačí sekrét (Helix Aspersa Muller), ceteareth-20, ceteareth-25, dimethicone, glycosaminoglycans, allantoin, hydrolyzed collagen, pyridoxine HCL, carboner, parfum, propylene glycol, sodium hydroxide, phenoxy ethanol, ethylhexylglycerin, dipotassium EDTA
- Výrobca
- vom Pullach Hof
- EAN kód
- 403952510621404039525106214
- Číslo od výrobcu
- 10540341
Hodí sa k tomu

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Papyrus 88008174, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matte, 500 listy, 80 g/m², Biela
6,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

3-dielna mikrovláknová posteľná bielizeň, sivá, s vzorom kruhov, rozmery 240x220 cm, veľkosť King Size
24,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,14 €
Predajca: Eoshop

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SNAKE CREAM 100ml Starostlivosť o pleť proti vráskam Balzam na pleť 02
82,90 €/1l
8,29 €
Predajca: medpak_shop

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Chránič matraca Sensalou 140 x 200 cm (balenie po 1 ks)
19,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verzia s funkciou vyhýbania sa prekážkam, 700 ANSI lúmenov, 15000:1, inteligentné zarovnanie plátna, Apollo-P40
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UltimeaGmbH

Clatronic JM 3344, 14 W, 1,1 L
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

1800 kusov samolepiek na veko, lepiaca páska na veko, páska na veko, páska na veko, neviditeľná dvojitá páska na veko, zdvihnutie veka bez (farba kože)
15,71 €
Predajca: odsellingaaa

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Kúpeľňová batéria na teplú vodu s vykurovacou špirálou.
42,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+ do FPredajca: DS_e-Sales_GmbH

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Angenem v prevádzke
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 193,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l