5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)265,97 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml392,46 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Crystal Emerald telové mlieko (200 ml)247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Yellow Diamond Balsam do ciała, 200ml227,25 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

VIVIAN GRAY 2022 telové mlieko Aroma Selection, hellblau (500 ml)
17,98 €/1l
8,99 €
Predajca: VISO

VIVIAN GRAY 2015 Dávkovač mydla s krémovým mydlom Aroma Selection, biely čaj a magnólia, biely (400 ml)
14,27 €/1l
5,71 €
Predajca: Bugelo

Dávkovač mydla s krémovou náplňou 250 ml čierno-strieborný Vivian Grey
29,96 €/1l
7,49 €
Predajca: VISO

Dávkovač na mydlo s krémovou náplňou 250 ml hnedozlatý Vivian Grey
50,76 €/1l
12,69 €
Predajca: somnia24

Vivian Gray - Black & White Diamonds Luxury Cream Soap - Krémové tekuté mýdlo 250ml
36,12 €/1l
9,03 €
Predajca: NutraBestBG

Rose - Body Lotion 150ml
130,60 €/1l
19,59 €
Predajca: taleoo

Yardley, English Rose, telové mlieko, 250 ml
55,80 €/1l
13,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

SEBAMED BODY MILK, 200 ml Creme
20,92 €/1kg
4,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sebamed Rich Lotion 1000ml
31,86 €/1l
31,86 €
Predajca: Parfumtoi

Molton Brown, Patchouli & Saffron, Nourishing, Body Lotion, 300 ml
117,67 €/1l
35,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bulfresh - Telové mlieko Rose 300 ml
16,50 €/1l
4,95 €
Predajca: RosesOils

Versace Eros Pour Femme telové mlieko 200 ml
183,70 €/1l
36,74 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria's Secret, Patchouli Rose, Moisturizing, Body Lotion, 236 ml
46,32 €/1kg
23,16 €
Predajca: NutraBestBG

Versace - Dylan Purple pour Femme body lotion 200ml
38,38 €/1kg
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Tiffany & Co. Rose Gold Body Lotion (200 ml)
224,75 €/1l
44,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Telové maslo The Body Shop British Rose 50ml
183,80 €/1l
9,19 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Spoločnosť VIVIAN GRAY ponúka svojim zákazníkom široký sortiment výrobkov starostlivosti o telo, ktoré sa vyznačujú exkluzívnym balením a efektným dizajnom. Diskrétne vône a moderné receptúry, ktoré boli prispôsobené potrebám citlivej pokožky, sú samozrejme tiež dôvodom obľúbenosti nášho sortimentu. Vivian Gray predstavuje tie najlepšie materiály a nadčasovú eleganciu.
Lotus & Rose: Očarujúca elegancia ruže v spojení s opojným lotosom dodáva tejto kvetinovej vôni nadčasovú eleganciu.
- Vôňa: Lotus & Rose
- Rad: Aroma Selection
- Obsah: 500 ml
- Povrchová úprava: telové mlieko
- Očarujúca elegancia ruže v kombinácii s opojným lotosom dodáva tejto kvetinovej vôni nadčasovú eleganciu.
AQUA (VODA), PARAFFINUM LIQUIDUM, ETYLHEXYLSTEARÁT, GLYCERÍN, CETYLALKOHOL, GLYCERYLSTEARÁT CITRÁT, PROPYLÉNGLYKOL, FENOXYETANOL, CETEARYLALKOHOL, GLYCERYLSTEARÁT SE, PARFUM (VÔŇA), KARBOMÉR, ETYLHEXYLGLYCERÍN, HYDROXID SODNÝ, LIMONÉN, HEXYLCINNAMAL, LINALOL, BENZYLSALICYLÁT, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRONELLOL, CI 17200 (D&C Red No. 33).
Telové mlieko Aroma Selection sa stará o pokožku a zanecháva ju jemnú a zamatovú. Očarujúca elegancia ruže v kombinácii s opojným lotosom dodáva tejto kvetinovej vôni nadčasovú eleganciu.
Vivian Gray - Aroma Selection Lotus & Rose Body Lotion 500ml Cosmetics. For women.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- de-DE
- Výrobca
- EAN kód
- 4250120720128
- Číslo od výrobcu
- VVG2012
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- de-DE
- Výrobca
- EAN kód
- 4250120720128
- Číslo od výrobcu
- VVG2012
Hodí sa k tomu

VIVIAN GRAY 1313 Krém na ruky Naturals, zelený čaj, zelený (30 ml)
172,00 €/1l
5,16 €
Predajca: VISO

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128GB Graphite Grey
470,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

VIVIAN GRAY 2022 telové mlieko Aroma Selection, hellblau (500 ml)
17,98 €/1l
8,99 €
Predajca: VISO

Aroma Selection Grapefruit & Vetiver telové mlieko 500 ml
18,04 €/1l
9,02 €
Predajca: VISO

Sprchový gél Aroma Selection Amber & Cedar (kúpeľový a sprchový gél) 500 ml
13,50 €/1l
6,75 €
Predajca: VISO

Toaletní voda Love Bomb (Eau de Toilette) 10 ml
494,00 €/1l
4,94 €
Predajca: NutraBestBG

Krémové tekuté mydlo na ruky Aroma Selection Lotus & Rose (krémové mydlo) 400ml
16,87 €/1l
6,75 €
Predajca: VISO

VIVIAN GRAY 2015 Dávkovač mydla s krémovým mydlom Aroma Selection, biely čaj a magnólia, biely (400 ml)
14,27 €/1l
5,71 €
Predajca: Bugelo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

VIVIAN GRAY 1303 Krém na ruky Naturals, Rose, ružový (30 ml)
172,00 €/1l
5,16 €
Predajca: VISO

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

VIVIAN GRAY 1323 Krém na ruky Naturals, Pomarančový kvet (30 ml)
172,00 €/1l
5,16 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Dávkovač na mydlo s krémovou náplňou 250 ml hnedozlatý Vivian Grey
50,76 €/1l
12,69 €
Predajca: somnia24

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Brašňa na bicykel FISCHER Kurier, biela/čierna z odolnej, nepremokavej plachty - 1 kus (86264)
35,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
409,33 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 400 ml, Bambucké maslo
25,20 €/1l
10,08 €
Predajca: NutraBestBG

Treasures of the Orient Byzantium telový krém
41,64 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
13,32 €/1l
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,25 €/1m
18,55 €
Predajca: FDC

Kúpeľňová batéria na teplú vodu s vykurovacou špirálou.
42,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+ do FPredajca: DS_e-Sales_GmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa!
Neuveriteľne úžasná vôňa, fantasticky vonia. Milujem telové mlieko! Škoda, že som si neobjednal 2 alebo 3 hneď, pretože poštovné stojí 5,99 €. Telové mlieko robí pokožku naozaj pružnou, používam ho aj ako krém na ruky. Vôňu cítite aj po 2 hodinách, keď sa pohybujete. Takže tento krém je naozaj skvelý, objednám si ho znova. Preprava bola skvelá, objednal som si ju a prišla o 4 dni neskôr. A to s 2 sviatkami navyše.
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller




3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg