5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Homme antyperspirant 72h 50ml343,40 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
52 166,67 €/1kg
6,26 €
Predajca: Katomix

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
49 600,00 €/1kg
4,96 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Ženy, Deodorant s rozprašovačom, ovocná rytmika, 75 ml
75 666,67 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Adidas Muži Fresh Antiperspirant v guličke, 50 ml
204 166,67 €/1kg
12,25 €
Predajca: Zeitburg

Adidas Muži, Champions Dezodorant, 150 ml.
34,73 €/1l
5,21 €
Predajca: Katomix

Adidas Victory League Dezodorant w sprayu 75 ml
54,00 €/1l
6,27 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,05 €
Predajca: MANADA

Adidas Victory League Osviežujúci dezodorant v spreji, 75 ml
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Fresh Endurance antyperspirant w sprayu 250 ml
24,13 €/1kg
8,19 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,24 €
Predajca: Megasam24PL

Adidas Men, Dezodorant w sprayu, Dynamic Pulse, 75 ml
48 333,33 €/1kg
4,35 €
Predajca: NutraBestBG

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Goal 72h 150 ml sprejový antiperspirant
25,70 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Energizujúci Antiperspirant v Guli, 50ml
78,20 €/1l
3,91 €
Predajca: MANADA

Adidas Ice Dive DEO Spray 150 ml M
39,40 €/1l
5,91 €
Predajca: T3S_Shop

Adidas Ice Dive Dezodorant, 150ml
24 100,00 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Adidas sa na neho pripraví Roll-on
121,60 €/1l
6,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Adidas Fizzy Energy Natural Spray - Deodorant - Výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1er Pack
Fizzy Energy je ženská, kvetinovo-ovocná vôňa od značky Adidas, ktorá je plná sviežosti a vitality. Úvod vône je pomerne ovocný, ukrýva v sebe grapefruit, jablko a ananás, potom vôňa pomaly prechádza do kvetinového srdca a na záver vôňu fixujú drevité tóny a pižmo. bola uvedená na trh v roku 2012.
Adidas Fizzy Energy je vôňa pre energické a zábavné ženy, ktoré hľadajú trochu šialenstva. Vôňa je ľahká a svieža. Je ideálna na teplé letné dni.
Noty vône:
Hlavové tóny: grapefruit, červené jablko, ananás
Srdcové tóny: jazmín, papája, kamélia
Základná nóta: cédrové drevo, fialka, pižmo
Adidas Fizzy Energy dezodorant s rozprašovačom pre ženy, skupina vôní: kvetinová. Parfém obsahuje 75 ml.
Osvežte svoju dennú rutinu s Adidas Osviežujúcim Energy Dezodorantom s Atomizérom. Tento dezodorant s objemom 75 ml je dokonalým spoločníkom na celý deň. Jeho jemná a osviežujúca vôňa dodá vašej pokožke pocit čistoty a komfortu. Bojujte proti nepríjemnému zápachu a cítite sa sebavedome po celý deň s týmto kvalitným produktom od Adidas.
Fizzy Energy bol vytvorený pre aktívne ženy, ktoré čakajú na prvé jarné slnečné lúče (neviem ako vy, ale pre mňa je teraz okno rozsvietené krásnym pokladom;)). Nová vôňa je farebnou a veselou dávkou pozitívnej energie pre neobyčajných ľudí, ktorí hľadajú bláznovstvo každý deň. Nóty; tvorí hlava so sviežim ovocím - grapefruitom, červeným jablkom a srdcové tóny v ananáse. na Fizzy Energy rastlinu tvorí sladká vôňa - zelená papája, žltá kamélia a jaśmin. nóty základ Fizzy Energy tvorí céder, fialka a pižmo.
Otvára sa sviežimi ovocnými tónmi grapefruitu, červeného jablka a ananásu. V srdci sa ukrýva želená papája, jazmín a kamélia. Základ tvorí zmes drevitých tónov a jemného pižma.
ADIDAS Fizzy Energy DEO sklo v spreji 75ml
- Hmotnosť
- 0.22 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, alcohol denat., aluminium chlorohydrát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, parfum, alfa-izomethyl-ionon, citronelol, geraniol, benzyl salicylát, limonén, hydricitronellal, hexyl cinnamal, kumarín, linalool, hydroxycitronellal, citral, kyselina citrónová, glycerín, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3607340625534
- Číslo od výrobcu
- 70973
- Hmotnosť
- 0.22 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, alcohol denat., aluminium chlorohydrát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, parfum, alfa-izomethyl-ionon, citronelol, geraniol, benzyl salicylát, limonén, hydricitronellal, hexyl cinnamal, kumarín, linalool, hydroxycitronellal, citral, kyselina citrónová, glycerín, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3607340625534
- Číslo od výrobcu
- 70973
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
49 600,00 €/1kg
4,96 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
52 166,67 €/1kg
6,26 €
Predajca: Katomix

Adidas Ženy, Deodorant s rozprašovačom, ovocná rytmika, 75 ml
75 666,67 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
13,32 €/1l
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g
34,84 €/1kg
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

LED stojacia lampa Stmievateľná lampa s 3 farebnými teplotami Stojacia lampa Nastaviteľná lampa na čítanie s husím krkom do pracovne, obývačky, spálne, kancelárie
32,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: lapamax

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

Deo sprej pre ženy No 15 Frozen Berry Berry and Cherry Blossom vôňa 150ml
34,13 €/1l
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Držiak do auta na tablet na opierku hlavy do auta 360° Držiak tabletu do auta Otočný držiak na opierku hlavy do auta Stojan na tablet iPad Retoo
9,79 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Kärcher FC 3 Cordless, Elektrická metla, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, Žltá, 0,36 L, 0,14 L, Mokrý
364,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Robotický vysávač TU20UL na mokré a suché vysávanie, sací výkon 8000 Pa, robotický vysávač so sacou stanicou 4 l, 200 min, laserová detekcia prekážok s podporou AI
209,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
317,87 €/1l
23,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Pracovná obuv Neo Tools O1 SRA, priedušná 43
49,27 €
Predajca: velmontask

3X 3-násobný adaptér zásuvky EÚ, 3-násobný okrúhly viacnásobný zástrčkový distribútor zásuviek
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam

Vrchná práčka Midea Europe MF100T70B-12A
452,38 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Tepláková súprava Nike CU8374-010 pre Detské
73,94 €
Doprava zdarma
Predajca: FactoryMora

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Top spokojný so všetkým
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Gosh DNA 3 For Women Dezodorant, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
73,27 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Rexona | Antiperspirant v spreji - 150 ml - 72-hodinová silná ochrana - antibakteriálny a účinný proti zápachu - povzbudzujúci a svieži
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,40 €
Predajca: PerfumTraders
269,33 €/1l