3,7



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba92,50 €/1kg
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)22,72 €/1kg
49,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g2,19 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Káva "Espresso Classic“, pražená, zrnková, 1000 g, EDUSCHO 53017521,50 €/1kg
21,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Nescafé Gold mild | instantná káva | 200g nádoba
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Nestle NESCAFÉ Classic, 100 g, Tmavo pražená, 1 kusov, Nádoba
72,40 €/1kg
8,81 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,24 €
Predajca: Megasam24PL

Nescafé Crema Kawa Rozpuszczalna 200 g
62,65 €/1kg
15,29 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,53 €
Predajca: Katomix

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Nestle NESCAFÉ Gold, 200 g, 1 kusov, Nádoba, 188 mm
111,70 €/1kg
22,34 €
Predajca: Katomix

Káva Nescafé - Classic / rozpustná / 200 g
52,70 €/1l
10,54 €
Predajca: AAOcz
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nescafé Classic instantná zrnková káva stredne tmavé praženie 200g
- Nescafé Classic - originál.
- Intenzívne praženie, výrazná chuť a plná aróma.
Návod na prípravu:
1-2 čajové lyžičky kávového prášku nasypte do 150-200 ml horúcej vody a dobre premiešajte. Vychutnajte si lahodnú chuť.
Nestlé Deutschland AG Lyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
Nescafé Classic, rozpustná zrnková káva, káva, sklo, 200 g, na 100 šálok:
NESCAFÉ Classic - charakteristická plná chuť je to, čo robí NESCAFÉ Classic jednou z najobľúbenejších káv NESCAFÉ na celom svete. Vďaka stredne tmavému praženiu kávových zŕn rozvíja svoju výraznú chuť a plnú arómu, ktorá si vás každé ráno nanovo získa. Začnite deň dokonale prvým dúškom kávy NESCAFÉ Classic.
- Jedna nádoba obsahuje 200 g rozpustnej zrnkovej kávy na približne 100 porcií
- Príprava: 1-2 čajové lyžičky na šálku, pridať 150-200 ml horúcej (nie vriacej) vody a vychutnávať!
Výrobca / Vyrobené pre:
Nestlé Deutschland AG, Lyoner Strasse 23, 60523 Frankfurt nad Mohanom - Nemecko
Hersteller-Artikelnummer: 012456162
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- instantná zrnková káva
- Výživové údaje
- Deklarovateľné prídavné látky: balené v modifikovanej atmosfére
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23, 60528 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- 100% rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- Číslo od výrobcu
- 11880946
- EAN kód
- 40055000057804005500005827
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- instantná zrnková káva
- Výživové údaje
- Deklarovateľné prídavné látky: balené v modifikovanej atmosfére
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23, 60528 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- 100% rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- Číslo od výrobcu
- 11880946
- EAN kód
- 40055000057804005500005827
Hodí sa k tomu

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Abbey | Olej z čierneho kmínu Plus s vitamínom E | 48 kapsúl
114,52 €/1kg
7,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g
47,35 €/1kg
9,47 €
Predajca: AllYouNeed

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada 3 zámkov na dvere, rovnaký kľúč, 3 zámky, 18 kľúčov
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
30,11 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

XXL dlhý a veľký termofor s objemom 3,5 litra s krytom - Huňatý sivý kryt termoforu - Dlhý termofor XL pre bábätká, deti a dospelých - Darček
67,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Wakoli Edib sada 3 damaškových nožov I drevená škatuľka I 8 - 17cm čepeľ I rukoväť z pakkawood
193,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. januára 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nescafe Classic
Objednávka a dodanie úplne v poriadku. Baliaca jednotka je 6 pohárov. Toho som si nebol vedomý. Objednal som si 10 pohárov. 4 z nich boli jednotlivo dosť silno zabalené. Bolo tu veľa odpadu z obalov. Ak by obchod uviedol PU, objednal by som si ich 12 a dodacia škatuľa by bola určite oveľa menšia. V mojom prípade však bolo balenie z bezpečnostných dôvodov určite správne. Vrátim sa kedykoľvek.
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Prišiel bezpečne a nepoškodený Dobrá kvalita
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podvod
Nekupujte podvodné produkty
Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg