4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Špeciálna kazeta Reber 525g74,86 €/1kg
39,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g64,13 €/1kg
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Štvorcová Kazeta, Stredná 340G76,06 €/1kg
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g74,81 €/1kg
21,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Constanze Mozart Alpská mliečna čokoláda klasická plnená 100g
32,40 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
14,44 €
Predajca: somnia24

Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
47,90 €/1kg
14,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart guľôčky 5 jednotlivo balených čokolád 100g
53,40 €/1kg
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti čierna pánska čokoláda horká čokoláda 124g
53,79 €/1kg
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor Winter Gift Box extra horká čokoláda 186g
50,32 €/1kg
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
50,47 €/1kg
22,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt plnotučné mliečne čokoládové guľôčky v balení Lindor pillow 325g
55,11 €/1kg
17,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Maliny v pomarančovom likéri Marcipánové paštéty 220g
31,50 €/1kg
9,87 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,93 €
Predajca: Katomix

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart Herzl 8 lahodných plnených čokoládových srdiečok 80g
67,38 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor darčeková zmes
51,23 €/1kg
9,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Fioretto Gift Zabaione z hľuzovky Zabaione 138g
55,87 €/1kg
7,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Reber špeciálna kazetová darčeková bonboniéra 380g
Špeciálna kazeta Reber je exkluzívny nápad na darček. Lahodné pralinky a paštéty s vynikajúcimi náplňami očaria svojou rafinovanou chuťou. S jemným marcipánom, v ústach sa rozplývajúcim nugátom, aromatickými hľuzovkovými náplňami a znamenitými príchuťami brandy si gurmáni prídu na svoje.
Rozmery darčekovej krabičky sú približne 42 x 28 cm.
V tejto zmesi nájdete tieto špeciality:
- (pistáciový marcipán, mandle a lieskovoorieškový nugát s polevou z alpskej mliečnej čokolády)
- 1 x Mozartova paštéta (brandy truffle s nugátom, pistáciovým marcipánom a polevou z jemnej horkej čokolády)
- 2 x tartaletky Esterhazy (chrumkavé tartaletky s rumovým marcipánom a nugátom obalené alpskou mliečnou čokoládou)
- 3 x Echte Reber Mozart-Kugel (pistáciový marcipán, mandle a lieskovoorieškový nugát s polevou z horkej čokolády)
- 3 x Biedermeier truffle pâté (vaječný truffle s pomarančovým likérom na jemnom marcipáne s polevou z horkej čokolády)
- 2 x orechová paštéta (v ústach sa rozplývajúci nugát z čerstvo pražených orechov na rumovom marcipáne s polevou z alpskej mliečnej čokolády)
- 1 x tartaletka Malakoff Castle (brandy truffle so sultánkami na jemnom marcipáne s polevou z horkej čokolády)
- 2 x Reber bites (krémové lanýže, brandy sultánky a lieskovoorieškový nugát na fragilitee vrstve s alpskou mliečnou čokoládovou polevou)
- 1 x tartaletka Rose Waltz (nugátový krém v jemnej vaječnej oblátke s čerstvo praženými lieskovými orieškami a polevou z alpskej mliečnej čokolády)
- 1 x koláčik s rumom a ovocím (úplne zrelé ovocie s rumom v mandľovej forme a obalené v pralinkej čokoláde)
- 2 x hľuzovková guľôčka (najjemnejšia hľuzovka v čokoládovom marcipáne s polevou z alpskej mliečnej čokolády)
- 2 x vločková krehká paštéta (maslová vločková paštéta s lieskovo-orieškovým nugátom, marcipánom a polevou z alpskej mliečnej čokolády)
- 1 x čerešňový truflový zákusok (polosladký truflový zákusok s brandy a hroznovým vínom, tortovou mandľovou náplňou praliné a jemnou tmavou čokoládovou polevou, v dvojitej čokoláde)
- 1 x Wolfgang & Constanze Mozart Herz'l (najjemnejší krémový truffle s brandy sultánkami na jemnom marcipáne a polevou z alpskej mliečnej čokolády)
Dizajn výrobku sa môže líšiť od vyobrazenia.
Reber Paul GmbH & Co KG
Ludwigstraße 10
83435 Bad Reichenhall
Reber Paul GmbH + Co KG Ludwigstraße 10 - 12, 83435 Bad Reichenhall
11 balení vynikajúcej klasiky Reber s najjemnejšími príchuťami, ktoré sa vyrábajú podľa osvedčených rodinných receptov pre nostalgické, zasnené chvíle potešenia. Pravý Reber Mozart-Kugel s horkou čokoládou, Constanze Mozart-Kugel s alpskou mliečnou čokoládou. Plnka je vyrobená z lieskovo-orieškového nugátu, jemného marcipánu a marcipánu z čerstvých zelených pistácií. Veľká rozmanitosť s rumovou a ovocnou paštétou, višňovou paštétou, Esterházyho tartaletkami, karamelovým nugátom, paštétou z Malakovho zámku, paštétou z ružového valčíka, okrem iného vyrobenou podľa Reberovej receptúry.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, ALMONDY, kakaové maslo, kakaová hmota, LIESKOVÉ ORECHY, PŠENIČNÉ MLIEKO, sultánky, KRÉMA, MASLO, kúsky ananásu, alkohol, chrumkavá ryža (ryža, PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, JAZERNÝ SADOVÝ VÝŤAŽOK, soľ), med, čerešne, PISTAZIA, kandizovaná pomarančová kôra, rum, čerešňová náplň (cukor, čerešne 40%, Zahusťovadlo pektíny, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citran sodný), voda, ovocný a zeleninový koncentrát (mrkva, arónia, hrozno), aróma), ČISTÝ TUK Z MÁSLA, glukózový sirup, sirup z invertného cukru, emulgátor sójové lecitíny, maslo, brandy, VESNICOVÝ LIKÉR, VESNICOVÝ PRÁŠOK, zvlhčovadlá: (invertáza, glycerín), MLIEČNY CUKR, kakaový prášok, BIELE KURČACIE VAJČATÁ, prírodná aróma (rum, hrozno), aróma, okysľovač kyselina citrónová. Oplatky: (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, PŠENIČNÝ škrob, rastlinný olej (palmový), PŠENIČNÝ PRÁŠOK, karamelizovaný cukrový sirup, kypriaca látka uhličitany sodné, emulgátor SÓJOVÝ lecitín, soľ, prírodná aróma (vanilka))
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 505,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 105,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 29,40 Tuky vrátane nasýtených mastných kyselín: 11,50 Sacharidy: 50,80 Sacharidy vrátane cukru: 47,20 Bielkoviny: 7,70 Soľ: 0,07 Vláknina: 2,80
- Hmotnosť
- 380 g
- Potravinársky podnik
- Reber Paul GmbH & Co. KGLudwigstraße 10 83435 Bad Reichenha
- Obchodný názov
- Kazeta so špecialitami Reber
- Výrobca
- Reber
- Počet kusov
- 23
- Číslo od výrobcu
- 73-APHJ-QF82
- EAN kód
- 4101730003029
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, ALMONDY, kakaové maslo, kakaová hmota, LIESKOVÉ ORECHY, PŠENIČNÉ MLIEKO, sultánky, KRÉMA, MASLO, kúsky ananásu, alkohol, chrumkavá ryža (ryža, PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, JAZERNÝ SADOVÝ VÝŤAŽOK, soľ), med, čerešne, PISTAZIA, kandizovaná pomarančová kôra, rum, čerešňová náplň (cukor, čerešne 40%, Zahusťovadlo pektíny, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citran sodný), voda, ovocný a zeleninový koncentrát (mrkva, arónia, hrozno), aróma), ČISTÝ TUK Z MÁSLA, glukózový sirup, sirup z invertného cukru, emulgátor sójové lecitíny, maslo, brandy, VESNICOVÝ LIKÉR, VESNICOVÝ PRÁŠOK, zvlhčovadlá: (invertáza, glycerín), MLIEČNY CUKR, kakaový prášok, BIELE KURČACIE VAJČATÁ, prírodná aróma (rum, hrozno), aróma, okysľovač kyselina citrónová. Oplatky: (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, PŠENIČNÝ škrob, rastlinný olej (palmový), PŠENIČNÝ PRÁŠOK, karamelizovaný cukrový sirup, kypriaca látka uhličitany sodné, emulgátor SÓJOVÝ lecitín, soľ, prírodná aróma (vanilka))
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 505,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 105,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 29,40 Tuky vrátane nasýtených mastných kyselín: 11,50 Sacharidy: 50,80 Sacharidy vrátane cukru: 47,20 Bielkoviny: 7,70 Soľ: 0,07 Vláknina: 2,80
- Hmotnosť
- 380 g
- Potravinársky podnik
- Reber Paul GmbH & Co. KGLudwigstraße 10 83435 Bad Reichenha
- Obchodný názov
- Kazeta so špecialitami Reber
- Výrobca
- Reber
- Počet kusov
- 23
- Číslo od výrobcu
- 73-APHJ-QF82
- EAN kód
- 4101730003029
Hodí sa k tomu

Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g
64,13 €/1kg
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Constanze Mozart Alpská mliečna čokoláda klasická plnená 100g
32,40 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
63,14 €/1kg
11,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart horká čokoláda a nugátové guľôčky 240g
53,50 €/1kg
12,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
47,90 €/1kg
14,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mozartove guľôčky s najjemnejšou alpskou mliečnou čokoládou 160g
34,76 €/1kg
5,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwaiger UFB1000 533, DVD/Blu-ray, TV, TV Tuner, TV set-top box, IR Wireless, Tlačidlá, Čierna
22,01 €
Predajca: M_plus_L

Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
74,81 €/1kg
21,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
14,44 €
Predajca: somnia24

Reber Constanze Mozart guličky 120g
56,67 €/1kg
6,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart guľôčky 5 jednotlivo balených čokolád 100g
53,40 €/1kg
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti čierna pánska čokoláda horká čokoláda 124g
53,79 €/1kg
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Niederegger marcipán klasický obalený v horkej čokoláde 71 % 200 g
91,70 €/1kg
18,34 €
Predajca: somnia24

Lindt Mini Chocolates sladké čokoládové pochúťky v mini 100g
79,20 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Adventný kalendár 18356 Čokoláda 200g
96,80 €/1kg
19,36 €
Predajca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Riegelein Mikuláš s mitrou a krížom v plnotučnom mlieku 140g
59,93 €/1kg
8,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
50,47 €/1kg
22,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

After Eight 21 samostatne balených tenkých čokoládových tyčiniek 200g
53,30 €/1kg
10,66 €
Predajca: somnia24

Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mliečna čokoláda s cappuccino krémovou náplňou
44,99 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Adventný kalendár s 24 figúrkami z mliečnej čokolády 75g
123,20 €/1kg
9,24 €
Predajca: somnia24

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g
45,93 €/1kg
13,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
76,06 €/1kg
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,00 €/1kg

Fancy Gold Truffles Classic 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,61 €
Predajca: SuperMerchant
63,05 €/1kg

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Modré čokolády s morskými plodmi 250g
14,55 €
Predajca: SuperMerchant
58,20 €/1kg

Fancy Gold Truffles Orange 200g
13,02 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,63 €/1kg

Špeciálna kazeta Reber 525g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,86 €/1kg

Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
76,06 €/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu v balení 315g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(18)Počet hodnotení: 18
16,92 €
Predajca: AllYouNeed
53,71 €/1kg

Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
14,05 €
Predajca: AllYouNeed
133,81 €/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
32,62 €
Predajca: AllYouNeed
77,67 €/1kg

Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,53 €/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mliečneho krému a celých mandlí 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Ferrero Rocher 375g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,80 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
52,61 €/1kg

PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 220g pistáciová náplň a Kadayif (anjelské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÝ A CHUTNÝ (tmavá čokoláda 170g)



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(117)Počet hodnotení: 117
25,39 €
Predajca: AllYouNeed
115,41 €/1kg

Anthon Berg Višňa v rumovom marcipáne s čokoládou 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,64 €/1kg

Karl Fazer Výber 150 g
23,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
159,93 €/1kg

Anthon Berg Marhuľa v brandy Marsipan paštéty s čokoládou 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
9,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,86 €/1kg

Anthon Berg Jahoda v marcipánovej paštéte so šumivým vínom 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,64 €/1kg