Heinz Cesnaková omáčka grécky štýl s čerstvou cesnakovou príchuťou 220ml
3,63 €
16,50 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Grilovacie omáčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
D&L Belgická koktailová omáčka Gourmet 2000ml12,23 €/1l
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml7,28 €/1l
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr cesnaková omáčka jemná krémová ideálna na grilovanie 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
7,89 €/1l
16,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová horčicová omáčka jemná s kôprom ideálna k hydine 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Knoblauch, Cesnaková omáčka, 220 g, Vajcia, Mlieko, Horčicová, Plastová fľaša
189,09 €/1l
41,60 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Bacon Burger Sauce krémová textúra fľaša hore dnom 220 ml
14,64 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Asia omáčka sladká a pálivá na namáčanie a ochutenie 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Macarico Portugalská pálivá chilli omáčka ideálna na grilovanie 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey omáčka zo zakysanej smotany 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400 ml 4-pack
12,37 €/1kg
6,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,75 €
Predajca: Katomix

HEINZ 2125036003 HEINZ Knoblauchsauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24

Omáčka na hamburgery od P and W Classic z Dánska Obsah 425g
5,98 €/1l
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Heinz Cesnaková omáčka grécky štýl s čerstvou cesnakovou príchuťou 220ml
Máte radi cesnakové omáčky? Potom vyskúšajte našu cesnakovú omáčku Heinz v gréckom štýle. Krémové potešenie s čerstvou cesnakovou príchuťou. Heinz cesnaková omáčka sa výborne hodí k mäsu, rybám, zemiakom a zelenine.
H.J. Heinz GmbHErkrather Street 228b40233 Düsseldorf- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.22 l
- Zloženie
- Slnečnicový olej 36 %, voda, ocot, cukor, sušená srvátka (MLIEKO), cesnak 3 %, modifikovaný škrob, soľ, bylinky a korenie (obsahuje MUSTARD), aróma (obsahuje EGG), pažítka, okysľujúca látka (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma).
- Výživové údaje
- Výhrevnosť v kJ 1664,000 Výhrevnosť v kcal 398,000 Tuky v g 36,000 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 3,300 Sacharidy v g 15,000 Sacharidy, z toho cukor v g 11,000 Bielkoviny v g 2,200 Soľ v g 3,750
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Horčica a výrobky z nej
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz GmbHErkrather Str. 228b 40233 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Cesnaková omáčka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 27964-2
- EAN kód
- 8715700411187
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.22 l
- Zloženie
- Slnečnicový olej 36 %, voda, ocot, cukor, sušená srvátka (MLIEKO), cesnak 3 %, modifikovaný škrob, soľ, bylinky a korenie (obsahuje MUSTARD), aróma (obsahuje EGG), pažítka, okysľujúca látka (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma).
- Výživové údaje
- Výhrevnosť v kJ 1664,000 Výhrevnosť v kcal 398,000 Tuky v g 36,000 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 3,300 Sacharidy v g 15,000 Sacharidy, z toho cukor v g 11,000 Bielkoviny v g 2,200 Soľ v g 3,750
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Horčica a výrobky z nej
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz GmbHErkrather Str. 228b 40233 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Cesnaková omáčka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 27964-2
- EAN kód
- 8715700411187
Hodí sa k tomu

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
41,55 €/1l
9,14 €
Predajca: somnia24

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová fľaša
12,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajky Oro di Parma cedené s plnou ovocnou príchuťou 1 balenie 400g
4,90 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack
5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
3,53 €/1l
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
9,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Retoo

Hela korenie kečup kari mierne štipľavý a pikantný 300ml
8,10 €/1l
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika omáčka maďarská pikantná ovocná príchuť 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
10,79 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Figúrka ježka záhradného 20x13x10 cm
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Prunus serr. 'Kanzan' - Japonská okrasná čerešňa 60- 80 cm - Kontajner
87,78 €
Doprava zdarma
Predajca: grdpflanzen

Painmaker Habanero Chilli BBQ omáčka na grilované vyprážané jedlá 195ml
22,15 €/1l
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5-minútové terinové špagety v krémovej šunkovej omáčke 64g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal GC7148, Čierna, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, Dotyk, Hra Grid, 600 cm²
210,51 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

HOT MAMAS Sunny Caribbean Chunky Cesnaková omáčka Knoblauchsoße 195ml
27,28 €/1l
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Knoblauch, Cesnaková omáčka, 220 g, Vajcia, Mlieko, Horčicová, Plastová fľaša
189,09 €/1l
41,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VaVaDo

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Knorr Medová horčicová omáčka jemná s kôprom ideálna k hydine 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Naarmann omáčka Hollandaise Sauce vegan We love Plants 1000ml
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,25 €/1l

18 x Maggi - Omáčka na klobásy - 2 balenia - 2 x 250 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,50 €/1kg

Frischli Hollandaise omáčka fresh hollandaise delight 1000ml
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,02 €/1l

Finn Crisp Snacks Pražená paprika aus Vollkorn Chutné a chrumkavé 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,80 €/1kg

La Costena Salsa Chiptole



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,71 €/1l

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,40 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Block House Steaková omáčka s paradajkami a paprikou na grilovanie 240g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,63 €/1l

Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,28 €/1l

Wan Kwai Kórejská BBQ omáčka Bulgogi s pikantnou dymovou príchuťou 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,00 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Macarico Piri Piri Portugalská pálivá chilli omáčka na grilovanie 200g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,45 €/1l