5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Heinz Barbecue omáčka sladká dymová pikantná horúca vo vedre 10000ml5,84 €/1kg
67,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml9,51 €/1l
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Habanero Chilli BBQ omáčka na grilované vyprážané jedlá 195ml
22,15 €/1l
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Burger & Grill Smokey Honey BBQ, bezlepkový 80 cl
13,45 €/1l
19,85 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz HP Barbecue Honey Sladká a štipľavá pikantná údená omáčka 400ml
16,00 €/1kg
7,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango omáčka – ovocná, pikantná, exotická omáčka 1000 ml
15,82 €/1l
15,82 €
Predajca: Pantry_Intl

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
9,28 €/1l
2,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Morena Chipotle Majonéza 250g – Pikantná majonéza s dymovou príchuťou chipotle
32,48 €/1kg
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl

Grashoff Paradajková omáčka č. 5 pikantná ovocná s bazalkou 200ml
23,60 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Barbecue Sauce Original s dymovou príchuťou 2000ml
9,81 €/1l
19,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff BBQue paradajková omáčka s mangom a sladkou chilli príchuťou 200ml
30,20 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
8,32 €/1l
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tomatensauce - Arrabbiata 340g
9,82 €/1l
3,34 €
Predajca: taleoo

Ajvar pikantný 210g
26,15 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Originálna austrálska BBQ omáčka s pikantnou dymovou príchuťou 355ml
25,27 €/1l
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g
Ovocná, dymová omáčka s horúčosťou tasmánskeho horského korenia a jemnou medovou príchuťou. Ideálna k rebierkam, steakom, hamburgerom a grilovaným jedlám, ako aj k hranolčekom a hranolčekom.
FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbH Eichendorffstr. 25 D-83395 Freilassing
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Paradajkový pretlak, cukor, sirup z cukrovej repy, med 6%, koncentrát ananásovej šťavy, jablkový pretlak, brandy ocot, prírodná kryštálová soľ, karamelizovaný cukrový sirup, tasmánske horské korenie, údená paprika v prášku (paprika, dym), modifikovaný škrob, pražená káva v prášku, údená soľ (soľ, dym), korenie, aróma dymu
- Výživové údaje
- Energia kcal 185 kcal Energia kJ 780 kj Tuk 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 42 g, z toho cukor 39 g Bielkoviny 1,9 g Soľ 3,5 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 850 g
- Potravinársky podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbHEichendorffstr. 25 D-83395 Freilassing
- Obchodný názov
- Dip omáčka Údený med
- Výrobca
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo od výrobcu
- 856778
- EAN kód
- 9002540869889
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Paradajkový pretlak, cukor, sirup z cukrovej repy, med 6%, koncentrát ananásovej šťavy, jablkový pretlak, brandy ocot, prírodná kryštálová soľ, karamelizovaný cukrový sirup, tasmánske horské korenie, údená paprika v prášku (paprika, dym), modifikovaný škrob, pražená káva v prášku, údená soľ (soľ, dym), korenie, aróma dymu
- Výživové údaje
- Energia kcal 185 kcal Energia kJ 780 kj Tuk 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 42 g, z toho cukor 39 g Bielkoviny 1,9 g Soľ 3,5 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 850 g
- Potravinársky podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbHEichendorffstr. 25 D-83395 Freilassing
- Obchodný názov
- Dip omáčka Údený med
- Výrobca
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo od výrobcu
- 856778
- EAN kód
- 9002540869889
Hodí sa k tomu

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g
11,25 €/1kg
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Currywurst omáčka bez konzervačných látok ovocná sladká 740g
9,85 €/1kg
7,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na mäso a ryby 150ml
26,47 €/1kg
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Illy 7096, 250 g, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm, 91,2 mm
39,61 €/1kg
15,05 €
Predajca: CoffeeFriend

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel, 8 kusov
75,33 €/1kg
12,73 €
Predajca: T3S_Shop

Monin profesionálny sirup s príchuťou kvetinových fialiek 700mlJednorazový obal
75,64 €/1l
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilovanie 1814ml
5,47 €/1l
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
3,75 €
Predajca: Store-Germany

Wiberg Wok omáčka Teriyaki omáčka tradičné japonské príchute 800g
15,82 €/1kg
12,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Wiberg Dip Sauce Sweet and Sour Squeeze Bottle vegan bez laktózy 800g
11,95 €/1kg
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 3-dielna LED rodina sobov, vianočná dekorácia, osvetlená vianočná postava soba s 255 teplými bielymi svetlami, vianočné svetlá Vianočná dekorácia pre exteriér a interiér
146,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Bourbonské vanilkové zrnká (20 ks) 100% Madagaskar - 18-20 cm najvyššia gurmánska kvalita + vanilkový nôž zdarma
497,50 €/1kg
39,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaynilla

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g
44,54 €/1kg
28,95 €
Predajca: AllYouNeed

Čierny čaj Sir Winston Earl Grey s príchuťou bergamotového oleja 500g
32,08 €/1kg
16,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SZAFRAN NITKI0,5 g - LEBENSBAUM (Šafran, organické vlákna, 0,5 g - značka LEBENSBAUM)
11 250,00 €/1kg
11,25 €
Predajca: taleoo

Milka 771906 Naps Mix 1,0 kg
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

WIBERG 2836567005 WIBERG Pommes Frites Gewürzmischung, 1,15 kg
10,26 €/1kg
15,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Africa Style korenie soľ ochutená zmes balenie 380g
33,00 €/1kg
12,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Kotányi Originálny šafrán 1 kus
213,00 €/1kg
3,40 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,13 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci ponor
Niektoré z najlepších aj na zahustenie omáčky
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Pasta z tofu Lunter paprykarzowa 75 g
16,74 €
Predajca: SuperMerchant
223,20 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Develey 185069, Smotanová omáčka, 250 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,23 €/1l

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Grashoff BBQue paradajková omáčka s mangom a sladkou chilli príchuťou 200ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,20 €/1l

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,42 €/1kg

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,28 €
Predajca: AllYouNeed
10,14 €/1l