4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Driclor antiperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml715,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vynikajúco účinný antiperspirant a dezodorant Kiehl's363,60 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sebamed Dezodorant v spreji, 75 ml58 888,89 €/1kg
5,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Sebamed Balzamový dezodorant Roll-On Sensitive 50 ml378,00 €/1l
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odaban sprej proti poteniu - 30 ml
561,33 €/1l
16,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Odorex Extra Dry Lotion 50 ml - 1 Stück
699,00 €/1l
35,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

INCIA Natural Roll-On dezodorant pre citlivú pokožku 50 ml
470,00 €/1l
23,50 €
Predajca: Exporgin

Sanex Deo Roll On Derma Care 50 ml
559,00 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Odorex Extra suchý sprej s pumpičkou 30 ml - hodnotné balenie - 25 kusov
277,27 €/1l
219,95 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
207,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

SENSITIVE CARE dezodorant bez vône roll-on 75 ml
81,73 €/1l
6,13 €
Predajca: Parfumtoi

Sebamed Fresh Deodorant fresh s dlhotrvajúcou sviežosťou 150ml
54,20 €/1l
8,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Odorex Extra dry sprej s pumpičkou (30 ml)
466,67 €/1l
14,00 €
Predajca: Bugelo

Odorex Extra Dry Stick - 40 ml
798,75 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Odorex Deodorant v spreji Sensitive Care 150 ml - hodnotné balenie - 10 kusov
45,97 €/1l
74,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Odorex Deodorant Roller Sensitive Care 50 ml - Hodnotné balenie - 6 kusov
173,17 €/1l
54,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Lactovit Sensitive Deodorant Roll On 50ml
209,20 €/1l
10,46 €
Predajca: somnia24

Odorex Deodorant v spreji 0 % (150 ml)
559,00 €/1l
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sanex Deo Roller Dermo Extra Control 72H (53 ml)
559,00 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Odorex Roll-on 50 ml
45,20 €/1kg
2,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Odorex Deoroller – citlivá starostlivosť 50 ml
559,00 €/1l
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
cd6+ Care Deo Cream 50ml 1Polyuretánso 6 tubami á 50ml;
Prepravné náklady sa môžu líšiť v prípade množstiev, ktoré nie sú určené pre domácnosti.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o telo
- proti poteniu a telesnému zápachu
- Krém na aplikáciu do podpazušia
- kozmetický výrobok z lekárne
- Výrobca: Cosmo Pro GmbH & Co. KG, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 1418492
CD 6+Care Deodorant Cream 50 ml - prezentácia: krém - téma: antiperspiranty
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o telo
- Výrobca
- Paglieri
- EAN kód
- 425027026615604250270266156
- Číslo od výrobcu
- b35456/6
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o telo
- Výrobca
- Paglieri
- EAN kód
- 425027026615604250270266156
- Číslo od výrobcu
- b35456/6
Hodí sa k tomu

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Xiaomi Redmi 10 4 128 GB 6,58" 5G Aurora Green EU Xiaomi
599,00 €
Predajca: G-Electronics

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Odaban sprej proti poteniu - 30 ml
561,33 €/1l
16,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
163,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Vidacharmy – 40" vežový ventilátor, 20 dB, rýchlosť 8 m/s, dotykový LED displej, diaľkové ovládanie, 3 rýchlostné stupne, 15-hodinový časovač, 85° oscilácia
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vidacharmy

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Indukn sprava hrncov a panvc indukcia s pokrievkou 15-dielna - Sprava hrncov - Sprava hrncov na varenie hlinkov s neprinavm povrchom
136,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

VIESTA® balenie 2 stojných nožičiek pre infračervené kúrenie,vhodné pre sériu F a CF a panely s rámom do 22 mm,nevhodné pre bezrámové modely,hliník
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Opviq, model Kumtel KTF-258, ventilátor do strechy, biela farba, 100% ABS plast, rozmer 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
81,80 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,43 €
Predajca: HANAH

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Bomann VS 2185, 133 L, N-ST, 40 dB, E, Biela
474,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriálna starostlivosť - Intenzívna starostlivosť o nohy - Hygienická ochrana



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,36 €
Predajca: HAIRSALE
38,40 €/1l

Victoria Vynn | Balzam na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - regeneračný - hydratačný



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,84 €
Predajca: HAIRSALE
0,21 €/1l

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - regeneračné - intenzívna starostlivosť o suché nohy
15,60 €
Predajca: HAIRSALE
1 040,00 €/1l

VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml
56,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: WR-Products
1 799,67 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
Predajca: HAIRSALE
34,48 €/1l

Holzhacker Hirschtalgcreme Telová starostlivosť 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
60,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
60,85 €/1l

Chladivý balzam na chodidlá GREEN MINT
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
9,12 €
Predajca: HAIRSALE
121,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
10,32 €
Predajca: HAIRSALE
34,40 €/1l

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
624,00 €/1l

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
10,68 €
Predajca: HAIRSALE
35,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
6,83 €
Predajca: HAIRSALE
45,53 €/1l

Farmona | Krém na nohy - krémový podologický lipidový systém - 500ml - mozoľ - regenerácia - starostlivosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite
31,98 €/1l

Farmona Professional Podologic Therapy bariérová pasta na nohy s hyperkeratózou, 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
43,30 €/1l

EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml
54,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,00 €
Predajca: WR-Products
1 700,00 €/1l

Osviežujúca hmla na nohy GREEN MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Farmona Professional Zjemňujúci krém-maska na nohy s kyselinami, 150 ml
10,99 €
Predajca: Lemonbite
73,27 €/1l

STEPLEX – Krém na starostlivosť o kĺby a pohyblivosť – 50 ml
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

Balzam na popraskané päty HEEL - ALOE VERA LEMON MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
160,00 €/1l

Venoxil krém – ľahká starostlivosť o nohy, 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg