5,0



Na základe 2 hodnotení
NIVEA 4005808807017, Pokožka, Tekuté mydlo, Vrecko s náplňou, Čistiaci, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Prunus..., 500 ml
5,67 €
11,34 € / 1l
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sidolux, Uniwersalny płyn do mycia, mydło marsylskie, 5 l4,25 €/1l
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g69 153,85 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Yope, Tekuté mydlo, Verbéna, náplň, 500 ml19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Palmolive 2642960007 Tekuté mydlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
33,23 €/1l
9,97 €
Predajca: somnia24

Frosch 5715, Tekuté mydlo, 500 ml
6,52 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pena antibakteriálne mydlo s vanilkou a orchideou - 250 ml
52,40 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

NIVEA 80608, Ruky, Tuhé mydlo, Zmäkčovadlo, Biela, Oválny, glycerín
2,28 €/1kg
1,37 €
Predajca: LAVONIO

Žabie hydratačné mydlo s aloe vera 500ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: CORWELL

Palmolive 78267 Palm.Fl.Seife Aquarium 300 Ml
8 823,53 €/1kg
3,00 €
Predajca: LAVONIO

BRUBAKER Cosmetics 6-balenie tekutého mydla na umývanie rúk kokos - 6 x 240 ml v praktickom dávkovači - jemne čistí a hydratuje - ako ochrana a pre hygienicky čisté ruky
6,94 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Dove Caring Hand Wash Cucumber & Green Tea Scent, Ruky, Tekuté mydlo, Hydratačný, Čistiaci, Osviežujúce, uhorka, 500 ml, 1 kusov
7,16 €/1l
3,58 €
Predajca: Glamperfeu

Nivea, Krémová Pleťová Mydlo Care, 100g
29 916,67 €/1kg
3,59 €
Predajca: MANADA

Kneipp 918605, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Antibakteriálne, Čistiace, Výživný, Mandle, Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-40 Sorbitan...
12,20 €/1l
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonett 520713015, Ruky a telo, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Levanduľa, Aqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Alcohol denat.,..., 300 ml
20,83 €/1l
6,25 €
Predajca: taleoo

Speick 285, Ruky, Tekuté mydlo, Vrecko s náplňou, 600 ml, 1 kusov
21,02 €/1l
12,61 €
Predajca: taleoo

Lavera 669753, Ruky, Náplň do dávkovača mydla, Vrecko s náplňou, Čistiace, Viacfarebný, 500 ml
9,81 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Lavera 669753, Ruky, Náplň do dávkovača mydla, Vrecko s náplňou, Čistiace, Viacfarebný, 500 ml
9,62 €/1l
4,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tork 520501, Pokožka, Penové mydlo, Flakón s pumpičkou, Hydratačný, Vyživujúce, Fresh, 1000 ml
85,98 €/1l
85,98 €
Predajca: Jasado
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Účel:
- Pokožka
- Model:
- Tekuté mydlo
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Typ dávkovača:
- Vrecko s náplňou
- Starostlivosť o pleť:
- Čistiaci, Osviežujúce, Zmäkčovadlo
- Zloženie:
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-3 Distearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Parfum
- Hlasitosť:
- 500 ml
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nivea Creme Soft tekuté krémové mydlo náplňové vrecko 500 ml 4-pack
Krémové mydlo s mandľovým olejom a jemnou vôňou na šetrné čistenie a starostlivosť; krémové mydlo NIVEA Creme Soft so vzácnym mandľovým olejom sa stará o vaše ruky a chráni ich pred vysúšaním. Pre výrazne hladkú pokožku - každý deň.
Beiersdorf AG
Firemná komunikácia
Unnastrasse 48
D-20245Hamburg
Prepravné náklady sa môžu líšiť v prípade iných množstiev ako pre domácnosti.
Zloženie:
Chlorid sodný, kyselina citrónová, kopolymér styrénu a akrylátov, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, hydrogenovaný glycerylpalmát PEG-200, benzoan sodný, linalool, limonén, citronellol, parfum; + pH neutrálne pre pokožku + dermatologicky potvrdená kompatibilita s pokožkou + technológia Hydra IQ;
Krémové tekuté mydlo NIVEA Creme Soft obsahuje ošetrujúci mandľový olej, ktorý má bohaté vyživujúce vlastnosti. Mydlo na ruky účinne čistí a chráni pokožku pred vysúšaním aj pri častom umývaní rúk. Pokožka rúk sa stáva hladkou a pružnou a má jemnú vôňu.
- Účinne čistí ruky
- Obsahuje mandľový olej
- Na každodenné použitie
- pH šetrné k pokožke
- Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožky
Obsahuje: Chlorid sodný, kyselina citrónová, PEG-3 distearát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej , PEG-200 hydrogenovaný palmový glycerol, benzoan sodný, salicylát sodný, linalool, limonén, citronellol, parfum
Nivea Mydło w Płynie uzupełnienie, 500 ml
NIVEA Tekuté mydlo Creme Soft Refill, 500 mlNáplň vystačí na dve naplnenia pôvodného dávkovača. Tekuté mydlo Creme Soft má bohaté ošetrujúce zloženie s mandľovým olejom a jemnou vôňou. Je pH neutrálne voči pokožke. Užite si rozmaznávajúce umývanie rúk s tekutým mydlom NIVEA Creme Soft. Tekuté mydlo obohatené o mandľový olej sa stará o ruky pri každom použití. V kombinácii s vodou sa mydlo zmení na jemnú penu, ktorá šetrne odstraňuje nečistoty, chráni pokožku a zabraňuje vysušovaniu rúk. Znášanlivosť s pokožkou je dermatologicky testovaná.
Nivea Tekuté mydlo krémové jemné vrecko na náplň 500 ml - prezentácia: tekuté mydlo - téma: čistenie pleti
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Creme Soft
- Hmotnosť
- 0.53 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Nivea Mydło w Płynie uzupełnienie, 500 ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4005808807017
- Číslo od výrobcu
- 156266000
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Creme Soft
- Hmotnosť
- 0.53 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Nivea Mydło w Płynie uzupełnienie, 500 ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4005808807017
- Číslo od výrobcu
- 156266000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Palmolive 2642960007 Tekuté mydlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
33,23 €/1l
9,97 €
Predajca: somnia24

Leifheit 52020, Hlava mopu, Tyrkysová, Mikrovlákno, 1 kusov
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Finish, Czyścik do zmywarki, lemon, 2 x 250 ml
9 788,46 €/1kg
5,09 €
Predajca: LAVONIO

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Veet 3089266, Drevo, Univerzálne, Žltá, 2 kusov
54 266,66 €/1kg
16,28 €
Predajca: Whooki

Tom Tailor Tašky Beca Shopper Schwarz
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Eichhorn 100002220, Súprava vozidla a dráhy, 1 rok / roky, buk, Viacfarebný
30,71 €
Predajca: somnia24

St.moriz Professional Instantn Samoopaovacia Pena 200Ml
84,65 €/1l
16,93 €
Predajca: Zeitburg

Curaprox 73320644, Univerzálne, 90 ml, Dospelý, Švajčiarsko, Plast, Dodecyl (lauryl) sulfát sodný (SDS (SLS)), Triclosan
255,44 €/1l
26,37 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Safety 1st 24835510, Nárazník na posteľ, Šedá, 5 rok / roky
46,36 €
Predajca: Eoshop

Simplicol 1711, Tyrkysová, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ťava active Field peňaženka RFID ochrana kožená 12 cm
57,40 €
Predajca: Shopfair

L'Oreal Paris, True Match, Liquid Foundation, 5.5W, Golden Sun, SPF 17, 30 ml
389,33 €/1l
11,68 €
Predajca: Visage

Taška, Cross Bag, M, Anthina, Off Wh
57,40 €
Predajca: Shopfair

Ravensburger 4005556196845, 1000 kusov, Fantasy, 14 rok / roky
19,05 €
Predajca: Designo_Magia

Flex S 44 L AC, 1400 W, Bubnový vysávač, Suché a mokré, Vrecko na prach, 42 L, Filtrovanie
700,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Curaprox 73320627, Univerzálne, 75 ml, Dospelý, 12 rok / roky, Švajčiarsko, Box
120,53 €/1l
9,04 €
Predajca: VISO

Tom Tailor Gia Denný batoh 35 cm
66,97 €
Predajca: Shopfair

Simplicol 1714, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
92,67 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Flex GE 5, Čierna, Červená, Strieborná, 1100 ot/min, 1650 ot/min, AC, 500 W, 270 W
794,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Ankerkraut 4260347898890, Práškové korenie, 184 kcal, 772 kJ, 2,2 g, 5,4 g, 23 g
81,70 €/1kg
8,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Eichhorn 100002233 Eichhorn Xylophon für Kinder
32,97 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,70 €
Predajca: M_plus_L

BABY FEHN Deka ovečka, Babylove Sheep
30,64 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v opálovom benzíne
93,20 €/1l
13,98 €
Predajca: Visage
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to kvalitné tekuté mydlo na ruky a nevysušuje vás ako väčšina mydiel.
Je to kvalitný výrobok
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Palmolive 8718951257818, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Limetka, Mäta, Zelená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l