4,6



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov62,10 €/1kg
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Tassimo Jacobs Coffee Cream mild XL | 16 T Discs, Kaffeekapseln60,31 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T diskov, kávové kapsule54,58 €/1kg
13,10 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO 626057, T DISC, 16 šálok, 1 kusov124,00 €/1kg
11,16 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Milk Composition, káva, mliečna kapsula, mliečna pena, balenie 5, 5 x 16 T-diskov
22,92 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,25 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Vanilla | 8 kávových kapsúl
60,90 €/1kg
16,32 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,66 €/1kg
7,79 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Caramel | 8 kávových kapsúl
29,44 €/1kg
7,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Morning Café Mild XL, balenie 5 ks, raňajková káva, ranná kávová kapsula, mletá pražená káva, 105 T-diskov
53,63 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Jacobs Cappuccino, Rainforest Alliance zertifikované, 5er Pack, 5 x 16 T-Discs (8 Portionen)
30,32 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Jacobs Café Au Lait | 16 T diskov, kávové kapsule
57,12 €/1kg
10,51 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Cadbury Cocoa Speciality, kakao, čokoláda, kapsula, 8 T-diskov / porcií
63,67 €/1kg
17,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,28 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Jacobs Latte Macchiato Caramel, káva, karamel, latte, kapsula, 80 T-diskov / 40 porcií
29,42 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Jacobs Hag Crema, Taška
151,73 €/1kg
15,78 €
Predajca: somnia24

Tassimo Café HAG Crema Decaffeinated, kávové kapsule, káva bez kofeínu, pražená káva, 80 T-diskov
75,81 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Jacobs Krönung XL | 16 T diskov, kávové kapsule
54,79 €/1kg
9,15 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,89 €
Predajca: CoffeeFriend
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Systém kávových kapsúl:
- T DISC
- Druhy nápojov:
- horúce mlieko
- Typ balenia:
- Taška
Jacobs Tassimo Mliečna kompozícia s jemnou penou 344g
Doprajte si ďalšiu vrstvu pôžitku z horúcich nápojov TASSIMO s mliečnou kompozíciou TASSIMO.
Táto odroda T DISC dodá každému nápoju lahodnú, krémovú mliečnu penu.
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbHLangemarck Street 4 - 2028199 Brémy NemeckoDoprajte si ďalšiu vrstvu pôžitku na svojich obľúbených nápojoch Tassimo. Tieto T-Disky dodajú každému nápoju lahodnú krémovú penu.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
Krémové potešeniePre všetkých, ktorí majú kapsulový kávovar Tassimo a milujú šálku kávy s lahodnou krémovou mliečnou penou, je to tá správna voľba! TASSIMO Milk Composition vám v okamihu poskytne tú najjemnejšiu mliečnu penu: Jedno balenie obsahuje 16 diskov, stačí vložiť Tassimo Disc Coffee, stlačiť tlačidlo a vychutnať si TASSIMO Milk Composition z ultrafiltrovaného koncentrátu plnotučného mlieka. Informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 176/42 kJ/kcalTuky 2,8 gz toho nasýtené mastné kyseliny 1,8 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -Sacharidy 2,2 gz toho cukry 2,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -Vláknina 0 gBielkoviny 2,2 gSoľ 0,20 gVitamíny a minerálne látky -
Doprajte si ďalšiu vrstvu pôžitku na svojich obľúbených nápojoch TASSIMO. Tieto T DISCY dodajú každému nápoju lahodnú, krémovú penu. Vyskúšajte zloženie mlieka TASSIMO teraz!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Ultrafiltrovaný KONCENTRÁT PLNÉHO MLIEKA (84 %), voda, cukor (7,6 %), soľ, regulátor kyslosti (E339).
- Výživové údaje
- Energia (výhrevnosť): 678 kJ / 163 kcal Bielkoviny: 8,3 g Sacharidy: 8,3 g, z toho cukor: 0,0 g Tuky: 10,7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,0 g Vláknina: 0,0 g Sodík: 0,31 g
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Laktóza
- Hmotnosť
- 344 g
- Potravinársky podnik
- Kraft Foods Deutschland GmbH, Langemarckstraße 4-20, D-28199 Bremen
- Obchodný názov
- Zloženie mlieka
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Číslo od výrobcu
- 4031505
- EAN kód
- 76223007194878711000500224
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Ultrafiltrovaný KONCENTRÁT PLNÉHO MLIEKA (84 %), voda, cukor (7,6 %), soľ, regulátor kyslosti (E339).
- Výživové údaje
- Energia (výhrevnosť): 678 kJ / 163 kcal Bielkoviny: 8,3 g Sacharidy: 8,3 g, z toho cukor: 0,0 g Tuky: 10,7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,0 g Vláknina: 0,0 g Sodík: 0,31 g
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Laktóza
- Hmotnosť
- 344 g
- Potravinársky podnik
- Kraft Foods Deutschland GmbH, Langemarckstraße 4-20, D-28199 Bremen
- Obchodný názov
- Zloženie mlieka
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Číslo od výrobcu
- 4031505
- EAN kód
- 76223007194878711000500224
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,96 €/1kg
7,91 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,25 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Vanilla | 8 kávových kapsúl
60,90 €/1kg
16,32 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,66 €/1kg
7,79 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Caramel | 8 kávových kapsúl
29,44 €/1kg
7,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Tassimo Jacobs Café Au Lait | 16 T diskov, kávové kapsule
57,12 €/1kg
10,51 €
Predajca: CoffeeFriend

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna
202,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

TASSIMO 4051796 Tea Time Zelený čaj a mäta 16 porcií
428,00 €/1kg
17,12 €
Predajca: somnia24

Tassimo Milk Composition, káva, mliečna kapsula, mliečna pena, balenie 5, 5 x 16 T-diskov
22,92 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nescafé Dolce Gusto Nesquik | 16 kakaových kapsúl
45,31 €/1kg
11,60 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Hag Crema, Taška
151,73 €/1kg
15,78 €
Predajca: somnia24

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška
54,75 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

TASSIMO 4071637, kávový sáčok, Horúca čokoláda, 10 šálok, 10 kusov
31,68 €/1kg
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Jacobs Coffee Cream mild XL | 16 T Discs, Kaffeekapseln
60,31 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Jacobs Krönung XL | 16 T diskov, kávové kapsule
54,79 €/1kg
9,15 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Stojan na kapsuly Bremermann, držiak na kapsuly „Tassimo“ až pre 51 kapsúl, chróm
27,99 €
Predajca: eluno24

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, Čierna, Chróm
98,99 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch Tassimo Style TAS1104, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Biela
193,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, 1300 W, Červená
92,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Oto?ný držiak na kapsuly Bremermann na 56 kapsúl TASSIMO, dávkova? kapsúl ?ierny
29,99 €
Predajca: eluno24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Pre intenzívny variant Tassimo xl skvelý doplnok Bohužiaľ nie je k dispozícii v mnohých supermarketoch
Hodnotenie z 20. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečna smotana
Mliečna smotana je vynikajúca a hodí sa k mnohým druhom kávy Tassimo.
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečne kapsuly
Pre môj stroj
Hodnotenie z 31. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kapsuly Tassimo
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečna pena
Super
Hodnotenie z 15. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top!!
Super rýchle dodanie, dobrý pomer cena/výkon, top produkt!!
Hodnotenie z 17. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
lahodné smotanové mlieko
chutné znova a znova
Hodnotenie z 8. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Trieda
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Crema Coffee - 120 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle| Kompatibilné s Nespresso®*³ | Hliníkové kapsule | 100% recyklovateľné |



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
59,45 €/1kg

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
-30,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,64 €
Predajca: AllYouNeed
150,14 €/1kg

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg

Espresso La Natura Lifestyle (6x16 kávových kapsúl) 96 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle 576g| Kompatibilné kávové kapsule Dolce Gusto®* | Rainforest



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
69,36 €/1kg

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
36,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(75)Počet hodnotení: 75
88,25 €
Predajca: AllYouNeed
84,86 €/1kg

Káva Crema Hazelnut - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Degustačný balíček - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Espresso káva - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| biosourceced | kompatibilné s Nespresso®*



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 priemyselne kompostovateľných² kávových kapsúl pre kapsulové kávovary Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,54 €/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed
62,10 €/1kg

TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed
52,19 €/1kg

Opakovane použiteľné kapsuly Nespresso - Sada 3 plniteľných kapsúl z nehrdzavejúcej ocele - Kompatibilné s kávovarmi Nespresso - Matná čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,50 €
Predajca: 1915SHOP
43,33 €/1kg

Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,90 €/1kg