Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g22,69 €/1kg
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Trolli Myszy Owocowe 1200g
20,68 €/1kg
24,82 €
Predajca: LAVONIO

Trolli 4000512994244 Trolli ovocné gumené cukrovinky BROSKVOVÉ KRUHY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
13,63 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
21,96 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Love Hearts sladké ovocné žuvačky s penovým cukrom 1200g
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
40,64 €/1kg
10,16 €
Predajca: somnia24

Trolli Mix Sour Strips ovocné kyslé ovocné žuvačky 85g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Bizzl Mix 150g
36,27 €/1kg
5,44 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
15,58 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trolli Bunny Party ovocné žuvačky s bielym penovým cukrom 600g
Ovocné sladké výtvory z penového cukru a ovocných žuvačiek sa spájajú v Trolli Bunny Party. Ideálna sladká pochúťka, ktorá osladí vaše veľkonočné oslavy.
Trolli GmbH Oststraße 94 90763 Fürth
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; zvlhčovadlo: sorbitol; farbivá (čierne ríbezle, čierna mrkva, sladké zemiaky, červená reďkovka, červené hrozno, čerešňa, jablko, kurkuma, svetlica, citrón, spirulina); arómy; glazúry: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1423 kJ/335 kcal, tuk: 0,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 77 g, z toho cukor: 48 g, bielkoviny: 5,2 g, soľ: 0,2 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 600 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Kvapka penového cukru; gumová kvapka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 130796
- EAN kód
- 4000512135104
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; zvlhčovadlo: sorbitol; farbivá (čierne ríbezle, čierna mrkva, sladké zemiaky, červená reďkovka, červené hrozno, čerešňa, jablko, kurkuma, svetlica, citrón, spirulina); arómy; glazúry: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1423 kJ/335 kcal, tuk: 0,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 77 g, z toho cukor: 48 g, bielkoviny: 5,2 g, soľ: 0,2 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 600 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Kvapka penového cukru; gumová kvapka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 130796
- EAN kód
- 4000512135104
Hodí sa k tomu

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lehátko SONGMICS, skladacie lehátko, 193 x 53 x 29 cm, max. nosnosť 150 kg, s ochranou proti slnku, opierkou hlavy a nastaviteľným operadlom, na záhradu, k bazénu, na terasu, tmavosivé GCB19UV1
96,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,80 €
Predajca: Jurhan

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Żelki Trolli Myszy Owocowe 1200g
20,68 €/1kg
24,82 €
Predajca: LAVONIO

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
41,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula upírske zuby z ovocnej gumy s penovým cukrom 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Classic Bears Halal ovocné lahodné gumové medvedíky 100g
8,40 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994244 Trolli ovocné gumené cukrovinky BROSKVOVÉ KRUHY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
13,63 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Trolli Milchkuu sáčok 1kg
17,99 €/1kg
32,80 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: Candyspot

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
12,03 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

1 kus elastický poťah na pohovku, poťah na pohovku pre 2 osoby, poťah na pohovku, poťah na pohovku, prehozy na pohovku, elastický poťah na pohovku, ochranný poťah, poťahy na pohovku
35,23 €
Predajca: odsellingaaa

Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg