4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM0,05 €/1kg
11,80 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Kawa mielona Pedro's 250 g39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška21,31 €/1kg
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška20,36 €/1kg
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro

Káva "Tradizionale“, mletá, pražená, 250 g, PELLINI
39,20 €/1kg
9,80 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Jemné praženie, Espresso, Nádoba
76,28 €/1kg
19,07 €
Predajca: somnia24

Illy Espresso, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
32,48 €/1kg
8,12 €
Predajca: CoffeeFriend

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

Caffè Vergnano 1882 Granaroma Moka | mletá | 250g vákuové balenie
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Mocha, 5/10, Plechovka
69,72 €/1kg
17,43 €
Predajca: somnia24

Illy 7187, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
27,86 €/1kg
8,08 €
Predajca: CoffeeFriend

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
55,36 €/1kg
13,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
46,54 €/1kg
17,22 €
Predajca: somnia24

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzívna chuť, dokonalá crema
105,88 €/1kg
26,47 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mleté
52,76 €/1kg
26,38 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Eilles mletá káva 20006 500g
33,02 €/1kg
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arabica Espresso 250g mletá káva v plechovkách - Pellini Top
Objavte kávový raj s Pellini Top - New Arabica Espresso 250g mletá káva v plechovkách. Táto jedinečná zmes splní očakávania aj tých najnáročnejších gurmánov. Pellini Top je esenciou talianskej tradície a zavedie vás do sveta dokonalého espressa s harmonickou chuťou a vôňou. Ponorte sa do každodenného rituálu plného u a bezkonkurenčnej chuti.
Pellini Top stanovuje nový štandard kvality medzi mletými kávami a ponúka starostlivo vybrané zrná 100 % arabiky. Vďaka jemnému mletiu a správnemu skladovaniu v plechovke si káva dlhšie zachováva svoju plnú chuť a čerstvosť. Vychutnajte si jemnú štruktúru a vyváženú dochuť, ktoré sú pre túto značku charakteristické. Pellini Top je chuť, ktorú chcete zažiť každý deň.
Prečo si vybrať mletú kávu Pellini Top Arabica Espresso?
- Vysokokvalitné zrná 100 % arabiky poskytujú jedinečnú chuť a arómu.
- Profesionálne mletie vhodné na prípravu espressa v domácnosti.
- Bezkonkurenčná čerstvosť vďaka tesne uzavretej plechovke.
- Zmes vhodná pre akýkoľvek typ kávovaru, takže vždy získate dokonalé espresso.
Doprajte si chuť, ktorá vás prenesie do slnečných ulíc Talianska a každé espresso vám naservíruje s konzistentnou dokonalosťou. Objavte rozdielnosť kávy Pellini Top a urobte si z každého rána chvíľu radosti.
Zloženie: 100 % Arabica Stupeň praženia: Stredný Čistá hmotnosť: 250 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením Dátum spotreby:Pellini Topje vlajkovou loďou pražiarnePellinia pozostáva zo 100 % zŕn Arabica - ôsmich najlepších horských odrôd - ktoré po ľahkom pražení poskytujú jemnú a delikátnu chuť a mimoriadne príjemnú arómu.
Je to zloženie vytvorené špeciálne pre skutočných znalcov kávy.Balenie obsahuje 250 g kávy.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 6. júla 2025 | Dátum praženia | Júl 2023 |
Typ | Mletá káva | Stupeň praženia | 7/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnosť | 250g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 7/10 | Sladkosť | 8/10 |
Pena | 6/10 | Obsah kofeínu | 2/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 6/10 | Čierna káva | 10/10 |
Cappuccino | 9/10 | Caffe Latte | 9/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 5/10 | Kávovary | 5/10 |
Filtračné kávovary | 8/10 | Kávovary, Moka kávovary | 10/10 |
Pellini Top Arabica 100% mletá káva 250gr Rafinovaná chuť, jemná, hladká, rovná ako skutočné espresso. Vychutnávajte si ju najlepšie bez cukru. Zmes Pražená a mletá 100% káva Arabica do kanvice na espresso, balená v chránenej atmosfére. Praženie Pomalý proces praženia pod kontrolou teploty, prirodzené ochladzovanie vzduchom, po ktorom môžu zrná pred balením odpočívať v sile.
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomMoka kanvica/varič espressaFrench Press
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Zloženie: 100% Arabica Stupeň praženia: Stredný Čistá hmotnosť: 250 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 250 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Južná AmerikaStredná Amerika
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Pellini
- Obchodný názov
- Arabica Espresso 250g mletá káva v plechovkách - Pellini Top
- Výrobca
- Pellini
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- EUR12070-1
- EAN kód
- 8001685093228
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomMoka kanvica/varič espressaFrench Press
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Zloženie: 100% Arabica Stupeň praženia: Stredný Čistá hmotnosť: 250 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 250 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Južná AmerikaStredná Amerika
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Pellini
- Obchodný názov
- Arabica Espresso 250g mletá káva v plechovkách - Pellini Top
- Výrobca
- Pellini
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- EUR12070-1
- EAN kód
- 8001685093228
Hodí sa k tomu

Ansmann HD70B, Čelovka, Čierna, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast, IP44, LED, 1 lámp
19,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Jemné praženie, Espresso, Nádoba
76,28 €/1kg
19,07 €
Predajca: somnia24

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Mocha, 5/10, Plechovka
69,72 €/1kg
17,43 €
Predajca: somnia24

Illy Espresso Dunkle Roast / Dark Roast | gemahlen | 250g-Dose
28,00 €/1kg
8,12 €
Predajca: CoffeeFriend

Illy 7187, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
27,86 €/1kg
8,08 €
Predajca: CoffeeFriend

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

Káva "Tradizionale“, mletá, pražená, 250 g, PELLINI
39,20 €/1kg
9,80 €
Predajca: CORWELL

Caffè Vergnano 1882 Granaroma Moka | mletá | 250g vákuové balenie
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: CORWELL

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
55,36 €/1kg
13,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Illy Espresso, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
32,48 €/1kg
8,12 €
Predajca: CoffeeFriend

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
19,90 €/1kg
19,90 €
Predajca: esol

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
23,44 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balíček potravinového lesa - 20 ovocných rastlín - na 15m2 divokého zberu! - Permakultúra - Zeleninová záhrada - Výhodný balík
136,48 €
Predajca: Schramas

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
46,54 €/1kg
17,22 €
Predajca: somnia24

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška
21,31 €/1kg
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
722,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

SoBuy Zásuvka na kávové kapsule Úložný box s bambusovým výplňom Čierny Moderný FRG280-SCH
61,95 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mleté
52,76 €/1kg
26,38 €
Predajca: AllYouNeed

Organic Intense Organic Caffè Crema káva : Fairtrade : ganze Bohne : 1000g
28,90 €/1kg
28,90 €
Predajca: Zyrafka

Illy Grani Espresso Normal Roast / Medium Roast | celé zrná | 250g plechovka
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najdrahšie cappuccino bez kofeínu
Vrelo odporúčame všetkým, ktorí sa chcú alebo musia zaobísť bez kofeínu, ale napriek tomu ocenia dobrú kávu.
Hodnotenie z 11. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný!
Táto káva sa nám veľmi páči.
Hodnotenie z 20. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Aromatizovaná mletá káva LIESKOVÝ ORECH 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražená Tommy
37,99 €
Predajca: SuperMerchant

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá
12,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,88 €
Predajca: Exporgin
118,80 €/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,90 €
Predajca: Nutrisslim
135,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,69 €
Predajca: BRAT_PL
33,45 €/1kg

ReiChi Cafe, 180g - Dlhotrvajúci!
20,09 €
Predajca: medpak_shop
223,22 €/1kg

Káva Arabica a kardamón 250g mletá. Zmes so zeleným kardamónom pre lahodnú chuť.
20,99 €
Predajca: LaProve
83,96 €/1kg

Púpavová káva s adaptogénmi - ASHWAGANDA 150g
10,79 €
Predajca: BRAT_PL
56,79 €/1kg

Púpavová káva s bodliakom, brukvou a artičokom 150g POLSKÝ MNÍŠEK
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
53,11 €/1kg

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,39 €
Predajca: Serica
46,17 €/1kg

KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM
11,80 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy
9,09 €
Predajca: BRAT_PL
47,84 €/1kg

Alce Nero 324804, 250 g, Mocha, Taliansko, Taška
10,49 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Kawa mielona Pedro's 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro
20,36 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro
21,31 €/1kg

Kawa mielona Pedros 100 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg

Akumulátorová striekacia pištoľ na farby Elektrická 21V lítiová batéria Nabíjateľná 1000ml Zástrčka EÚ 200?240V
92,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na prípravu kávy Espresso Mini mlynček s filtračným papierom
47,99 €
Predajca: Zanjo24

Jacobs Gold mletá káva 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

CYCORRYKÁVA 200 g - DARY NATURY
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg