Eimi kondicionér na vlasy Extra objem pre ženy 500 - Wella Professionals
44,70 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,30 €-3%
86,60 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Penové tužidlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Žlté kučery Leave In Mousse 160 ml56,25 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
KERASILK 4021609851660, Pena na vlasy, Ženy, 150 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby183,20 €/1l
27,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml16,16 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume penové tužidlo pre silnú fixáciu 300 ml
34,67 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra Volume mousse - pena na vlasy pre extra objem - chráni pred teplom a dehydratáciou - silná fixácia bez zlepenia a zaťaženia - 1 x 75 ml
134,67 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce penový kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 300 ml
220,83 €/1l
66,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pena na objem Eimi Wella (300 ml)
60,77 €/1l
18,23 €
Predajca: Parfumtoi

Wellaflex, Extra silná pena na vlasy, 200 ml
61,50 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
63,13 €/1l
18,94 €
Predajca: Parfumtoi

Joico JoiWhip objemová pena, 300 ml
61,29 €/1kg
21,45 €
Predajca: Tersorte

Syoss Keratin Pena na vlasy Extra Strong, 250 ml
58,88 €/1l
14,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

/ Syoss Pure Volume Pena na vlasy pre objem, 250 ml
34,12 €/1l
8,53 €
Predajca: Katomix

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
84,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml
1 448,00 €/1l
72,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revlon Pianka zwiększająca objętość, 300ml
37,73 €/1l
11,32 €
Predajca: MANADA

Wella Pianka do włosów Shiny Hold, 200 ml
56,12 €/1l
14,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Stylingová pena s extra silnou fixáciou Montibello (320 ml)
44,47 €/1l
14,23 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Professional Osis+ Grip Extra silná objemová pena, 200 ml
61,20 €/1l
12,24 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pena Wella Professionals EIMI je vhodná pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 500 ml.
Vynikajúci, ný
Wella Professionals Eimi Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 500 ml
Vynikajúci, ný
Wella Professionals Eimi Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 500 ml
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Aqua, Alcohol Denat., Propane, Butane,Polyquaternium-11, Isobutane, Phenoxyethanol, Panthenol,Laureth-4, Parfum, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, CaprylylGlycol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, CitricAcid, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
- Výrobca
- PADU
- EAN kód
- 4084500584709
- Číslo od výrobcu
- 63460
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Aqua, Alcohol Denat., Propane, Butane,Polyquaternium-11, Isobutane, Phenoxyethanol, Panthenol,Laureth-4, Parfum, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, CaprylylGlycol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, CitricAcid, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
- Výrobca
- PADU
- EAN kód
- 4084500584709
- Číslo od výrobcu
- 63460
Hodí sa k tomu

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume penové tužidlo pre silnú fixáciu 300 ml
34,67 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Glynt Volume Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml
139,75 €/1l
139,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce penový kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 300 ml
220,83 €/1l
66,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella EIMI Extra Volume mousse - pena na vlasy pre extra objem - chráni pred teplom a dehydratáciou - silná fixácia bez zlepenia a zaťaženia - 1 x 75 ml
134,67 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Wella EIMI Pearl Styler gél na vlasy 100 ml
155,10 €/1l
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
134,90 €/1l
67,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Serum na regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 95 ml
482,42 €/1l
45,83 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie
520,67 €/1l
15,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
40,07 €/1l
12,02 €
Predajca: Glamperfeu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ultimate Repair No Rinse Hair Treatment (Zázračná záchrana vlasov), 30 ml
874,00 €/1l
26,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella EIMI Super Set Extra silný sprej na konečnú úpravu 300 ml
54,30 €/1l
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
132,10 €/1l
13,21 €
Predajca: Tersorte

Wella Invigo Colour Brilliance šampón pre jemné vlasy 50 ml
1 368,00 €/1l
68,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,67 €/1l
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,20 €/1l
89,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Výživný kondicionér 200 ml
123,55 €/1l
24,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
24,13 €/1l
24,13 €
Predajca: Zeitburg

Schwarzkopf vosk Osis+ Texture Flexwax
499,65 €/1l
42,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
63,13 €/1l
18,94 €
Predajca: Parfumtoi

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional Repair, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Oslabené vlasy, Oprava, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 1000 ml, Flakón s pumpičkou, Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18,...
25,25 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Wella EIMI Super Set, Lak na vlasy, Unisex, Normálne vlasy, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
56,53 €/1l
16,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml sada peny na lifting koreňov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
28,75 €
Predajca: MAGUHAAR
57,50 €/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(18)Počet hodnotení: 18
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
38,33 €/1l

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35 000,00 €/1kg

KBruShop Styling - Šampón na vlasy 150 ml Farmasi Dr C. Tuna
23,99 €
Predajca: KBruSHOP
159,93 €/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20 000,00 €/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pena na vlasy, Unisex, 500 ml, Normálne vlasy, Fixačný, Všetky farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
16,50 €/1l

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Bezoplachový balzam na poškodené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
133,28 €/1l

Shadow Hunter Pomáda na vlasy - Slickhaven x RareCraft - 60 ml
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Schwarzkopf Pena Schwarzkopf BonaCure Clean Performance Volume Boost Perfect Foam
10,49 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,56 €/1kg

Pena Decode Volume Hair Body Montibello (300 ml)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

Alfaparf Žlté kučery Leave In Mousse 160 ml
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,25 €/1l

Eimi kondicionér na vlasy Extra objem pre ženy 500 - Wella Professionals
44,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
86,60 €/1l

SACHAJUAN Sachajuan Ocean Mist Pena na vlasy 150 ml
29,30 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
178,67 €/1l

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
84,50 €/1l

Pena na spevnenie - silná fixácia 150ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
119,93 €/1l

Maria Nila Styling Mousse stylingová pena pre strednú fixáciu 300 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,68 €
Predajca: PerfumTraders
88,93 €/1l

Moroccanoil Volumizing, Pena na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,32 €
Predajca: PerfumTraders
129,28 €/1l

KERASILK 4021609851660, Pena na vlasy, Ženy, 150 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,48 €
Predajca: PerfumTraders
183,20 €/1l

Redken Root Lifter Volumizing Spray Foam penové tužidlo pre objem vlasov 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,83 €
Predajca: PerfumTraders
71,78 €/1kg