5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačná pleťová emulzia2 363,40 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LAVERA Balzam po opaľovaní s organickou aloe a organickým bambuckým maslom99,95 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Babor Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Serum (30 ml)1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
The Ordinary Retinol 1 % v skvaléne731,67 €/1l
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Bell HYPOAllergenic Longwear Hydrating Balm Foundation - odtie 02 Nude, 30 g
377,20 €/1kg
18,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dermacol Serum do twarzy zwężające pory, 30ml
329 250,01 €/1kg
13,17 €
Predajca: MANADA

PEGAPANTHENOL Creme
106,00 €/1l
3,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,97 €/1kg
25,49 €
Predajca: VISO

Eloderm, Balsam nawilżający, 400 ml
40,52 €/1l
16,21 €
Predajca: Tersorte

Locobase Repair Creme 100 g
206,10 €/1kg
25,35 €
Predajca: AbisZ-Markt

Balneum Intensiv krém 75 ml
144,14 €/1kg
14,27 €
Predajca: AbisZ-Markt

NIVEA Jemn hydratan krm
133,40 €/1kg
13,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

AVENE Couvrance korrigier.Make-up Fluid natur.2.0
1 453,67 €/1l
43,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Esfolio Łagodząca ampułka do twarzy, 30ml
216,33 €/1l
6,49 €
Predajca: medpak_shop

Teufelskralle Krém
125,50 €/1l
12,55 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Remescar Face Lifting 40ml
961,50 €/1l
43,12 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,46 €
Predajca: Parfumtoi

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
9 580,00 €/1l
9,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Caudalie VinoHydra Intensiv Feuchtigkeitscreme 50ml
415,83 €/1l
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

Moroccanoil Treatment 100ml
693,90 €/1l
69,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

LAVERA Hydratačný rozjasňujúci fluid s kyselinou hyalurónovou a vitamínom E
697,78 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S podkladovou bázou pod make-up Affinitone od spoločnosti Maybelline New York vytvoríte rovnomernú pleť s matným povrchom za krátky čas. Zloženie je obohatené o špeciálne pigmenty, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu individuálnemu tónu pleti a zabezpečia absolútne prirodzený výsledok s ľahkým krytím.
Podkladový krém obohatený o vitamín E a arganový olej vyživuje a hydratuje vašu pleť.Odtieň: 42 Dark Beige
- Hmotnosť
- 30 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone, Talc, PEG-10 Dimethicone, Titanium Dioxide (CI 77891), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Argania Spinosa Kernel Oil (Argan Oil), Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)
- Výrobca
- EAN kód
- 3600530427512
- Hmotnosť
- 30 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone, Talc, PEG-10 Dimethicone, Titanium Dioxide (CI 77891), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Argania Spinosa Kernel Oil (Argan Oil), Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)
- Výrobca
- EAN kód
- 3600530427512
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(103)Počet hodnotení: 103




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1158)Počet hodnotení: 1158




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(276)Počet hodnotení: 276




3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(51)Počet hodnotení: 515% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(401)Počet hodnotení: 401




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(85)Počet hodnotení: 85




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(255)Počet hodnotení: 255




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(42)Počet hodnotení: 42




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(144)Počet hodnotení: 144




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3Bestseller




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(292)Počet hodnotení: 292Bestseller




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(23)Počet hodnotení: 23




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(188)Počet hodnotení: 188




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(259)Počet hodnotení: 259




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(283)Počet hodnotení: 283




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1158)Počet hodnotení: 1158




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(175)Počet hodnotení: 175




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(724)Počet hodnotení: 724




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2781)Počet hodnotení: 2781

Maybelline Affinitone 17 Rose Beige tekut make-up s hydratanm inkom 30 ml
570,67 €/1l
17,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

Maybelline Affinitone Nawilżający podkład 03 Light Sand Beige, 30 ml
318 400,01 €/1kg
15,92 €
Predajca: Zeitburg

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Toaletný stolík VASAGLE s osvetlením LED, nastaviteľný jas, čierny
95,09 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,29 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Kokiska

Infračervená dvojplatnička TZS First Austria | Prenosná varná doska, 2500 W | Gril, záhrada, vonkajšie, vnútorné použitie *Tovar B*
121,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hračka kaktus hovoriaci tancujúci spievajúci 32 cm plyš zelený
10,90 €
Doprava zdarma
Predajca: OnetDigital

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Mac Toys 5905197190266
12,73 €
Predajca: PENTA

Esperanza EKH008, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Sklo, 2 zone(s), 2 zone(s)
86,87 €
Predajca: Katomix

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Rozkladacie kreslo s opierkou nastaviteľnou v 5 stupňoch, rozkladacia pohovka s podrúčkami a vankúšmi (modrá)
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX

Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
15,03 €
Predajca: FANEO

Skye Decor, Toaletný stolík - Baji (Orech + Biela)
129,00 €
Predajca: NovyNabytok

Esperanza EKH011, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Keramický, 1 zone(s), 1 zone(s)
17,36 €
Predajca: FANEO

Kočík LIONELO Annet do 22 kg s funkciou polohovania do ľahu, malý skladací kočík s príslušenstvom, moskytiéra, kryt na nohy, držiak na pohár, košík béžová
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
353,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
346,99 €
-31,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi seriózna spoločnosť
Veľmi dobrý produkt vždy dodaný pred plánovaným termínom
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg