4,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gosh, Gosh DNA 1, Deodorant Spray, For Women, 150 ml73,27 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Rexona 4000388669000, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h21,40 €/1l
3,21 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Deodorant Anti-transpirant 48h Dezodorant przeciw nadmiernej potliwości, 125 ml147,84 €/1l
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nivea Men Dry Impact Antyperspirant w sztyfcie, 50ml99 900,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Axe Black 6 x 150 ml Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant dizajn
66,61 €/1l
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe Africa DEO ve spreji 150 ml M
4,26 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Axe Anti Perspirant Black (150 ml)
599,00 €/1l
34,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Dezodorant Axe 150 Black
90,93 €/1l
13,64 €
Predajca: somnia24

Rexona Men Invisible Black + White Antyperspirant w sztyfcie, 50 ml
54,80 €/1l
2,74 €
Predajca: Visage

Axe, Dezodorant w sztyfcie Black, 50 ml
599,00 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe Gold DEO Spray 150 ml M
28,47 €/1l
22,70 €
-81%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,27 €
Predajca: ADI_Global_Store

Axe Black Vanilla Desodorante Spray 150ml
82,33 €/1l
12,35 €
Predajca: somnia24

Rexona - Motionsense Shower Clean Antiperspirant - Antiperspirant v spreji 150 ml
4,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Police, To Be, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Men, 100 ml
68,10 €/1l
6,81 €
Predajca: NutraBestBG

Sanex Antyperspirant w kulce Anti Irritation, 50 ml
559,00 €/1l
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

AXE Black , Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
32,13 €/1l
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Axe Black Desodorante 150ml sprej
22,20 €/1l
3,73 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,33 €
Predajca: Glamperfeu

Antiperspiranty v spreji Derma Control Defend ( Antiperspirant) 150 ml
241,60 €/1l
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nivea Deoroller Men Black & White Invisible Fresh – 50 ml
241,80 €/1l
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Axe, Dezodorant Anarchy For Her, 150 ml
46 950,00 €/1kg
21,60 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,39 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Axe, Black, Citric Acid, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Men, 75 ml
Čierny antiperspiračný dezodorant v spreji s kyselinou citrónovou pre mužov 75 ml
Čierny antiperspiračný dezodorant v spreji s kyselinou citrónovou pre mužov 75 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkoholAqua (Voda)Parfum (Vôňa)PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej *(emulgátor/pomocná látka)Kyselina citrónováAlpha-izometyl jonón *(aromatická zložka)Benzylalkohol *(aróma/konzervačná látka)Benzylbenzoát *(aróma/antibakteriálna látka)Benzylsalicylát *(aróma)Citral *(aróma)Citronelol *(aróma)Geraniol *(aróma)Limonén *(aróma)Linalool *(aróma)
- Výrobca
- Počet kusov
- 84
- EAN kód
- 8712561622431
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkoholAqua (Voda)Parfum (Vôňa)PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej *(emulgátor/pomocná látka)Kyselina citrónováAlpha-izometyl jonón *(aromatická zložka)Benzylalkohol *(aróma/konzervačná látka)Benzylbenzoát *(aróma/antibakteriálna látka)Benzylsalicylát *(aróma)Citral *(aróma)Citronelol *(aróma)Geraniol *(aróma)Limonén *(aróma)Linalool *(aróma)
- Výrobca
- Počet kusov
- 84
- EAN kód
- 8712561622431
Hodí sa k tomu

Axe Black Desodorante 150ml sprej
22,20 €/1l
3,73 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,33 €
Predajca: Glamperfeu

Osviežovač vzduchu AXE VENT Afrika
5,10 €/1kg
6,37 €
Predajca: eu-bay_de

Čierna sekera po holení (100 ml)
411,20 €/1l
41,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Voda po holení Axe Dark Temptation (1x100ml flakón)
118,10 €/1l
11,81 €
Predajca: Zeitburg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Axe Africa DEO ve spreji 150 ml M
4,26 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Gosh, Gosh DNA 1, Deodorant Spray, For Women, 150 ml
73,27 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

AXE 8712561249119, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 200 ml
1 077,90 €/1l
215,58 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff JTC Ivory Route parfumovaná voda 50ml
2 538,80 €/1l
126,94 €
Predajca: PerfumTraders

Axe Dark Temptation DEO Spray 150 ml M
28,40 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Cuba Gold darčeková sada 4 dielov s dreveným vedierkom Pánska toaletná voda EdT 100ml + EdT 35ml - voda po holení 100ml - telový sprej 200ml
162,40 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Elle Anniversary Perfumy, 50 ml
4 966,00 €/1l
248,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Flieks Čalúnená posteľ 140x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom, úložná manželská posteľ s úložným čelom a LED, posteľná bielizeň, sivá
469,99 €
-70,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
309,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme, Woda toaletowa, 100ml
396,70 €/1l
39,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Samsung Galaxy A56 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Grafit
381,59 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Cybertec24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super!!!
Objem 0,075 lPočet kusov 84
Super!!!
Hodnotenie z 23. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rozbitý tovar . Mini veľkosť za túto cenu
Objem 0,035 lPočet kusov 45
Nie Príliš drahé
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 84
Hodnotenie z 2. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,035 lPočet kusov 45
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Gosh DNA 3 For Women Dezodorant, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
73,27 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l