4,0



Na základe 1 hodnotenia
Rotkäppchen šumivé víno polosuché
11,50 €
15,33 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Sekt a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rotkäppchen Flaschengärung Riesling (6 x 0,75 l)27,71 €/1l
124,71 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jules Mumm Stredne polosuché suché šumivé víno Piccolo 200 ml 24 balení16,10 €/1l
77,30 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4400066903912, 750 ml, 44 kcal14,88 €/1l
11,16 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Geldermann Rosé šumivé víno Sec dry | 12 % obj. | 0,75 l31,35 €/1l
27,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,51 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno suché
12,53 €/1l
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno jemné
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno rosé suché
11,91 €/1l
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno polosuché Tradition z Nemecka 200ml 24 balení
0,56 €/1l
2,67 €
Predajca: AllYouNeed
![Obrázok produktu pre Rotkäppchen Sekt - 6-balenie Tradition Suché 0,75 l (11 % obj.) - [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a6fbf86a65d261063e43738303b661fb.webp)
Rotkäppchen Sekt - 6-balenie Tradition Suché 0,75 l (11 % obj.) - [Obsahuje sírniky]
21,14 €/1l
95,11 €
Predajca: AllYouNeed

6 Fliaš 0,7l ROTKÄPPCHEN Fľaša záhradnícka SPÄTBURGUNDER ROSÉ DRY
19,60 €/1l
88,22 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno suché
13,12 €/1l
62,98 €
Predajca: Store-Germany

Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 l)
16,00 €/1l
38,39 €
Predajca: AllYouNeed

Söhnlein Brillant Šumivé víno Rose Suché svieže jemne sladké 750ml
8,77 €/1l
6,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché 1,5 l.
25,08 €/1l
43,98 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,62 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen Čierne ríbezle 750ml
9,45 €/1l
7,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Asti, 0,75 L, Doux, Biele, Asti, Taliansko, Veneto (IT)
25 160,00 €/1l
18,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Söhnlein Brilliant Melon 750ml
6,83 €/1l
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Henkell Jemné šumivé víno suché 750ml
14,63 €/1l
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Ice Rose 750ml
14,24 €/1l
10,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Carta Nevada Extra Dry 750ml
13,01 €/1l
9,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rotkäppchen Sekt halbbtrocken - Šumivé víno - Výrobca / distribútor: Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbH, Sektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut 1er Pack
Polosuché šumivé víno pochádza z vinárstva Rotkäppchen s tradíciou výroby šumivého vína od roku 1856 a harmonický, plný buket sa získava z klasických a vysokokvalitných základných vín.
Presvedčte sa o jeho živej perlivosti, ktorá dlho a oduševnene cinká na jazyku. Vychutnajte si osviežujúci zážitok z vyváženej a ovocnej chuti.
Ovocné šumivé víno Rotkäppchen Sekt Semi-dry je vynikajúcim pôžitkom, obľúbeným šumivým vínom s jemným buketom a vyváženým charakterom. Vďaka svojmu temperamentu by táto klasika nemala chýbať na žiadnej párty. Jeho živosť vás pozýva, aby ste nechali každodenný život za sebou.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Charakteristika chute
- Polosuché
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Teplota pri konzumácii
- 5 - 7°C
- Potravinársky podnik
- Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbHSektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut
- Obchodný názov
- Šumivé víno
- Odporúčané jedlá
- Ľahké a svetlé jedlá
- Výrobca
- von Mumm & Co. Sektkellereien
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 11042
- EAN kód
- 4400066903530
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Charakteristika chute
- Polosuché
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Teplota pri konzumácii
- 5 - 7°C
- Potravinársky podnik
- Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbHSektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut
- Obchodný názov
- Šumivé víno
- Odporúčané jedlá
- Ľahké a svetlé jedlá
- Výrobca
- von Mumm & Co. Sektkellereien
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 11042
- EAN kód
- 4400066903530
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Rotkäppchen šumivé víno suché
12,53 €/1l
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno jemné
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Feinkost Käfer ľahké suché Chardonnay s medovo-vanilkovým nádychom 750ml
7,48 €/1l
5,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4400066903912, 750 ml, 44 kcal
14,88 €/1l
11,16 €
Predajca: AllYouNeed

Swiffer 5410076291076, Modrá
20,93 €/1m²
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sonasrath

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Lillet Blanc Aperitív | 17 % obj. | 0,75 l
27,25 €/1l
22,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,44 €
Predajca: AllYouNeed

Jules Mumm Stredne polosuché suché šumivé víno Piccolo 200 ml 24 balení
16,10 €/1l
77,30 €
Predajca: AllYouNeed

Peter Mertes Bree Rizling rýnsky s trpkou ovocnou chuťou 750ml
8,63 €/1l
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Forever Kids See Me! 3 KW-320 4G/LTE, GPS, WiFi čierne inteligentné hodinky pre deti
68,29 €
Predajca: somnia24

Sanitas SIL 06, Svetelná energia, 1 žiaroviek, 100 W, 100 W, Infračervený, Biela
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi lahôdková omáčka na pečienky tmavá omáčka na mäso 277g
41,17 €/1kg
9,88 €
Predajca: AllYouNeed

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideálna na pečené rezne a steaky 200g
2,83 €/1l
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Ultramax Mop Náhrada Microfibre 2V1 155747
10,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Leifheit 41404, Hliník, Čierna, Tyrkysová, 1 kusov
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Teachers Highland Cream 40 % 700ml
24,90 €/1l
17,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZEISS Lens Cleaning Wipes 20pcs
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DUKEFOTOGRAFIA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,75 lPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Geldermann Rosé Sekt - suché - (6 x 0,75 l)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
192,71 €
Predajca: AllYouNeed
42,82 €/1l

Geldermann Brut šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)
191,25 €
Predajca: AllYouNeed
42,50 €/1l

Rotkäppchen Flaschengärung Riesling (6 x 0,75 l)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
124,71 €
Predajca: AllYouNeed
27,71 €/1l

Balenie zmesi šumivého vína Fürst von Metternich (6 x 0,75 l)
103,48 €
Predajca: AllYouNeed
23,00 €/1l

Jules Mumm Stredne polosuché suché šumivé víno Piccolo 200 ml 24 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
77,30 €
Predajca: AllYouNeed
16,10 €/1l

Fürst von Metternich šumivé víno Rosé suché | 12,5 % obj. | 0,75 l
75,25 €
Predajca: AllYouNeed
16,72 €/1l

Fürst von Metternich Chardonnay šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)
75,25 €
Predajca: AllYouNeed
16,72 €/1l

12 x 0,2 l | Fürst von Metternich sekt suchý Piccolo fľaše | 12,5 % obj.
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,44 €/1l

Fürst von Metternich Pinot Gris Trocken (6 x 0,75l)
71,37 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
14,63 €/1l

Henkell Jemné šumivé víno Suché Magnum 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
69,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,27 €/1l

Rotkäppchen šumivé víno suché Tradícia z Nemecka 200ml 24 balení
68,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1l

Geldermann Grand Carte Blanche Magnum
37,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,25 €/1l

Jules Mumm Stredne polosuché suché šumivé víno Piccolo 200 ml 12 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
37,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,52 €/1l

Henkell Trocken Piccolo malé fľaše na šampanské 200 ml - balenie 12 kusov
33,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l

Fürst Metternich Riesling šumivé víno suché 1500ml
42,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,38 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,76 €/1l

Catlenburg Clostertrunk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,24 €/1l

Almdudler Almspritz 4,5% obj. 250ml
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,72 €/1l

MM Extra - Šumivé víno suchej chuti Piccolo perlivé 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,65 €/1l

Feist Riesling Italico šumivé víno s ovocno-sviežou chuťou a jemnou kyslosťou 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,84 €/1l