5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pražené pohánkové krúpy 25 kg3,18 €/1kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pohánka 25 kg3,18 €/1kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Stredné jačmenné krúpy 25 kg2,25 €/1kg
56,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Červená ryža 1kg4,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
7,52 €/1kg
5,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g
10,42 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Okrúhlozrnná ryža - celozrnná 1kg
5,08 €/1kg
5,08 €
Predajca: taleoo

Ryža na sushi500 g Clearspring
31 400,00 €/1kg
31,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

R - Okrúhlozrnná ryža prírodná 1kg
5,59 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Suši ryža 500g
3,69 €/1kg
3,69 €
Predajca: taleoo

Langkornová ryža, prírodná, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
6,28 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Parboiled ryža 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Parboiled ryža 5kg
6,09 €/1kg
30,43 €
Predajca: taleoo

Ryža - celozrnná dlhozrnná 1kg
5,72 €/1kg
5,72 €
Predajca: taleoo

Parboiled ryža dlhozrnná 1kg
6,58 €/1kg
6,58 €
Predajca: taleoo

Ryža basmati biela 1kg
5,26 €/1kg
5,26 €
Predajca: taleoo

Parboiled dlhozrnná ryža 500g
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Divoká ryža 250g
46,12 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Celozrnná červená ryža z Piemontu 250g
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Červená ryža, 500 g, PROBIO
15,62 €/1kg
7,81 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom. Príprava: 1. Vložte požadovaný počet ryžových guľôčok do hrnca so studenou nesolenou vodou. Ryžové guľôčky musia byť bohato pokryté vodou. 2. Priveďte do varu a varte približne 1 min. V otvorenej panvici nechajte variť na miernom ohni 10 minút, občas obráťte. 3. Ryžové guľôčky vyberte a nechajte odkvapkať. Roztrhnite fóliu na perforácii, vytlačte ryžové guľky a podávajte. Ryžové guľôčky "Curry" 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Dlhozrnná ryža, palmový tuk, ryžová múka, jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), 1,3 % kari, kvasnicový extrakt, cukor, korenie, extrakt z korenia, okysľujúca látka kyselina citrónová, korenie. Môže obsahovať GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, VJŠETKY, SÓJU a MLIEKO.
- Výživové údaje
- Energia kj 593 kj Energia kcal 140 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 41GRM Sacharidy, z toho cukor 1,1GRM Bielkoviny 4,5GRM Soľ 2,1GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Obchodný názov
- Ryžové guľôčky "Curry"
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 35130
- EAN kód
- 4005500319276
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Dlhozrnná ryža, palmový tuk, ryžová múka, jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), 1,3 % kari, kvasnicový extrakt, cukor, korenie, extrakt z korenia, okysľujúca látka kyselina citrónová, korenie. Môže obsahovať GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, VJŠETKY, SÓJU a MLIEKO.
- Výživové údaje
- Energia kj 593 kj Energia kcal 140 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 41GRM Sacharidy, z toho cukor 1,1GRM Bielkoviny 4,5GRM Soľ 2,1GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Obchodný názov
- Ryžové guľôčky "Curry"
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 35130
- EAN kód
- 4005500319276
Hodí sa k tomu

Maggi Ryžové guličky Risi-Bisi 4ks
33,68 €/1kg
4,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Vitalis jogurtové müsli 0,6Kg
12,23 €/1kg
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minútové rezance s terinou v krémovej pikantnej omáčke 67g
31,00 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
27,20 €/1kg
13,60 €
Predajca: somnia24

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Saunový kilt dámsky dievčenský kilt do sauny s vreckom na suchý zips, plášť do sauny, gumička, osuška do sauny, bazén, kúpeľňa, osuška do sauny, osuška pre ženy, sukňa, froté župan, mäkký uterák
18,54 €
Predajca: odsellingaaa

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablková červená kapusta Kühne Fix & Ready
6,27 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada mramorovaných, nepriľnavých hrncov a panvíc s pokrievkami a nástrojmi, Burgundy Metalic Line Berlinger Haus BH 1226N
124,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5-minútové terinové špagety v smotanovej omáčke so syrom a smotanou 62g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
54,20 €/1kg
8,13 €
Predajca: M_plus_L

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
12,90 €/1l
64,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biela ryža 25 kg
87,29 €
Predajca: BRAT_PL
3,49 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Pohánka 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 10 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,90 €
Predajca: Watani
2,99 €/1kg

Stredné jačmenné krúpy 25 kg
56,29 €
Predajca: BRAT_PL
2,25 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 5 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,90 €
Predajca: Watani
4,38 €/1kg

PLANET Bezlepková biela jazmínová ryža1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,15 €/1kg

Jasmínová ryža TarGroch 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9 990,00 €/1kg

ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA
11,05 €
Predajca: Biogo
11,05 €/1kg

Červená ryža 1kg (2x500g)
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Červená ryža 1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Čierna ryža 1kg (2x500g)
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,07 €/1kg

Čierna ryža 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

BEZLEPKOVÁ BIELA RYŽA BASMATI,1 kg -PLANÉTA
7,39 €
Predajca: BRAT_PL
7,39 €/1kg

ARBORIO RISOTTORYŽA 1 kg -PLANÉTA
11,98 €
Predajca: Biogo
11,98 €/1kg

ČÍNSKA RYŽA SO ZELENINOU A HUBAMI MUN 55 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,36 €/1kg

PLANETbezlepkové proso 1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
3,99 €/1kg

ŽELÉ S AGAROM ČEREŠNEJ, BEZLEPKOVÉ,40 g - AMYLON
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
29,80 €/1kg

Maggi ryžové guľôčky kari 4s



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,32 €/1kg

Royal Tiger Jasmínová ryža s príchuťou Aromatic Premium Quality AAA 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,50 €/1kg