5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg29,33 €/1kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)29,33 €/1kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg29,33 €/1kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg21,34 €/1kg
21,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mousse au Chocolat Jemne chutná
15,20 €/1kg
1,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream Cream Powder 70g
32,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker tvarohové dezerty na spôsob torty 2 porcie 63g
28,57 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
16,06 €/1kg
16,06 €
Predajca: somnia24

RUF 766954001 RUF Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
18,91 €/1kg
18,91 €
Predajca: somnia24

Ruf Čokoládová pena
18,40 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 717494002 Dr. Oetker Mousse au Chocolat blanc 1,0 kg, 1 St.
32,85 €/1kg
32,85 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker 1552833001 Dr. Oetker Länderspezialitäten Panna Cotta 1,1 kg, 1 St.
21,14 €/1kg
23,25 €
Predajca: somnia24

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánsky krém s čokoládovými lupienkami 62g
29,03 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoládová pena 800g Callebaut, instantný prášok na čokoládovú penu
68,06 €/1kg
54,45 €
Predajca: Pantry_Intl

Dr.Oetker červený vínny krém bez varenia
27,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfrein citrón
30,70 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 130367000 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
13,01 €/1kg
1,73 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker omáčka bez varenia vanilková príchuť, 39 g
33,59 €/1kg
1,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oetker Mousse au Chocolat 0,092 Kg
Dr. Oetker Mousse au Chocolat chutí mimoriadne lahodne. Výrazná čokoládová chuť a kúsky čokolády rozplývajúce sa v ústach robia z tejto peny skutočný zážitok. Táto dezertná špecialita sa veľmi ľahko pripravuje a najlepšie ingrediencie zaručujú najvyššiu kvalitu. Doprajte sebe, svojej rodine a hosťom túto dezertnú špecialitu!
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG, Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko| Názov | Dr.Oetker Mousse au Chocolat - krémový prášok na čokoládovú penu |
| Hmotnosť | 92g |
| Použitie a návod na použitie | Smetanový prášok na 250 ml (1/4 litra) mlieka alebo 200 ml mlieka a 100 g šľahačky (vystačí približne na 4 porcie) 1. Do misky na miešanie vypláchnutej horúcou vodou nalejte 250 ml (1/4 litra) studeného mlieka alebo 200 ml studeného mlieka a 100 g studenej šľahačky. 2. Pridajte sušený krém a krátko premiešajte ručným mixérom (šľahačom) na najnižšom stupni. Potom šľahajte 3 minúty pri najvyššej rýchlosti. 3. Čokoládovú penu nalejte do dezertných pohárov alebo misy a vložte do chladničky aspoň na 1 hodinu. Ak chcete vytvarovať knedličky, vychlaďte penu v plytkej miske aspoň na 1 hodinu. Pomocou polievkovej lyžice vytvarujte knedličky. |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte na suchom mieste, nie v chladničke a nie pri vyššej ako izbovej teplote! |
| Upozornenia | Pred použitím surové mlieko prevarte a ochlaďte. |
| Zloženie | Cukor, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, kakaové maslo, emulgátor (lecitíny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatína, emulgátory (E472a, E471), modifikovaný škrob, želírujúca látka (karagenan), MLIEČNY BIELOK, soľ. MÔŽE OBSAHOVAŤ STOPY LAKTÓZY A LIESKOVÝCH ORECHOV. |
| Alergény | Mlieko a výrobky z neho, orechy a výrobky z nich |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 635kj/151kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 4,8g |
| Tuk | 3,4g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 17g |
| z toho cukor | 5,2g |
| Bielkoviny | 0,33g |
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Cukor, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, kakaové maslo, emulgátor (lecitíny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatína, emulgátory (E 472a, E 471), modifikovaný škrob, želírujúca látka (karagenan), MLIEČNY BIELOK, soľ. Môže obsahovať: LAKTÓZU, LIESKOVÉ ORECHY
- Výživové údaje
- Energia kj 635 kj Energia kcal 151 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukor 15GRM Bielkoviny 4,4GRM Soľ 0,28GRM
- Alergény
- LaktózaMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 92 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Smetanový prášok na čokoládovú penu
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 34305
- EAN kód
- 4000521475000
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Cukor, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, kakaové maslo, emulgátor (lecitíny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatína, emulgátory (E 472a, E 471), modifikovaný škrob, želírujúca látka (karagenan), MLIEČNY BIELOK, soľ. Môže obsahovať: LAKTÓZU, LIESKOVÉ ORECHY
- Výživové údaje
- Energia kj 635 kj Energia kcal 151 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukor 15GRM Bielkoviny 4,4GRM Soľ 0,28GRM
- Alergény
- LaktózaMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 92 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Smetanový prášok na čokoládovú penu
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 34305
- EAN kód
- 4000521475000
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker malinový krém 62g
4,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohové dezerty na spôsob torty 2 porcie 63g
28,57 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
30,32 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker 666695006 Dr. Oetker Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
32,85 €/1kg
32,85 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Quarkfein jahoda
31,25 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Tiramisu Cream Cream Powder 70g
32,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mousse a la vanilkový krém v prášku jemná príchuť 60g
48,00 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker škoricová zmes na pečenie bábovky balenie 610g
5,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Mousse au Chocolat jemná horká s vysokým obsahom kakaa 86g
27,79 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
32,60 €/1kg
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánsky krém s čokoládovými lupienkami 62g
29,03 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mousse au Chocolat Jemne chutná
15,20 €/1kg
1,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
19,32 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Creme Brulee
7,05 €/1l
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Dr. Oetker citrónový oblak zmes na piškótový koláč 430g
12,91 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Prútený kvetináč Grey - 40 cm / veľký - drevený kvetináč s rukoväťou - prírodný záhradný kvetináč z ratanu
36,32 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Predajca: Special-trends

Ruf Einhorn Cup Cakes
10,29 €/1kg
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čokoládové zebra rolky na zdobenie tort 75 g
52,89 €/1kg
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Dr. Oetker Quarkfrein citrón
30,70 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlepší puding Dr. Oetker je Citron
super produkt, super chuť,
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Citrónová pena
Veľmi chutné.
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Ruf Tortencreme Pulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 €/1kg

Studený pokrm bez varenia jahôd



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,19 €/1kg

Studený pokrm bez varenia Broskyňa Marac



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 €/1kg