5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
FAIR TRADE FILETKY BONITO TUŇAKA MSC FAIR TRADE VO VLASTNEJ OMÁČKE 185 g (130 g) - FOLLOWFOOD
3,46 €
0,02 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Konzervy s mäsom, párkami a rybami a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2

Ďalšie informácie o reklame
Filety z ančovičiek v oleji 45 g155,33 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska128,56 €/1kg
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva141,44 €/1kg
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Tuniak vo vlastnej omáčke 170g13 470,59 €/1kg
2,29 €
Predajca: BRAT_PL

Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet filé z tuniaka naturale bez oleja prémiovej kvality 185g
25,03 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
54,28 €/1kg
9,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuniak na cestoviny s paradajkovou omáčkou 160g
32,94 €/1kg
5,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Údená pečeň z tresky Probare
38,67 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BONITO TUniak VO VLASTNEJ Omáčke 120 g (90 g) - PANVA NA MAR
0,11 €/1kg
12,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tuniak vo vlastnej šťave Lisner 170g
16,76 €/1kg
4,71 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,52 €
Predajca: Katomix

Spichlerz Rusiecki Mäso vo vlastnej omáčke 280 G
14,57 €/1kg
4,08 €
Predajca: Katomix

Filety zo sleďa Appel MSC v tatárskej omáčke s paradajkovou konzervou 200g
10,05 €/1l
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steak z tuniaka s trochou vlastnej omáčky Lisner 120 g
24,80 €/1kg
3,72 €
Predajca: Katomix

Filety zo sardely z Kantábrijského mora, 50 g
130,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Sardynki w sosie pomidorowym Helcom 125 g
16,69 €/1kg
3,17 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
Tuniak pruhovaný* (70%), voda, morská soľ. (*Fair Trade™ certifikovaný Fair Trade USA®)
Tuniak pruhovaný (Katsuwonus pelamis) ulovený v západnom Indickom oceáne (FAO 51), Maldivy. Rybárske náčinie: háčiky a laná.
POPIS
Plechovka s lahodnou rybou, ktorú možno pridávať do rôznych druhov jedál, ale aj jesť obyčajnú. TUniak chutí skvele v každej situácii, je perfektným doplnkom k ryži, cestovinám a šalátu.
Ryby by mal každý zaradiť do svojho každodenného jedálnička. TUniak je bohatým zdrojom bielkovín a môžete ho jesť na raňajky, obed alebo večeru. Dôrazne odporúčané športovcami.
Sterilizovaný výrobok.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA na 100 g po scedení
Energetická hodnota: 487 kJ/115 kcal
Tuky: 0,7 g
vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,2 g
Sacharidy: <1,0 g
vrátane cukrov: <0,5 g
Proteíny: 27 g
Soľ : 0,37 g
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní.
Náš tuniak pochádza z veľmi špecifického spôsobu lovu tuniakov: lovu udicou. V našej partnerskej rybárni na Maledivách sa tuniaci lovia tradičným spôsobom, jeden po druhom, pomocou udice a vlasca – presne tak, ako sa tam loví už po celé storočia.
Konzerva s vynikajúcou rybou, ktorú môžete pridať do rôznych jedál, alebo ju môžete jesť aj samotnú. Tuniak má skvelú chuť v každej situácii a je ideálnou prílohou k ryži, cestovinám a tiež do šalátov. Ryby by mali byť súčasťou každodennej stravy každého človeka. Tuniak je bohatým zdrojom bielkovín a môže byť konzumovaný na raňajky, obed alebo večeru. Je obľúbený aj medzi športovcami. Produkt je sterilizovaný.
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní.
- Zloženie
- Tuniak pruhovaný* (70%), voda, morská soľ
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 487 kJ/115 kcal; Tuky: 0,7 g; Nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g; Sacharidy: <1,0 g; Cukry: <0,5 g; Proteíny: 27 g; Soľ: 0,37 g
- Alergény
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 185000 g
- Potravinársky podnik
- FOLLOWFOOD (rybołówstwo zrównoważone)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE FILETKY BONITO TUŇAKA MSC FAIR TRADE VO VLASTNEJ OMÁČKE 185 g (130 g) - FOLLOWFOOD
- Výrobca
- FOLLOWFOOD (rybołówstwo zrównoważone)
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 4250073450639
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní.
- Zloženie
- Tuniak pruhovaný* (70%), voda, morská soľ
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 487 kJ/115 kcal; Tuky: 0,7 g; Nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g; Sacharidy: <1,0 g; Cukry: <0,5 g; Proteíny: 27 g; Soľ: 0,37 g
- Alergény
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 185000 g
- Potravinársky podnik
- FOLLOWFOOD (rybołówstwo zrównoważone)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE FILETKY BONITO TUŇAKA MSC FAIR TRADE VO VLASTNEJ OMÁČKE 185 g (130 g) - FOLLOWFOOD
- Výrobca
- FOLLOWFOOD (rybołówstwo zrównoważone)
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 4250073450639
Hodí sa k tomu

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Appel Jemné sleďové filety paradajky a karí pikantné rafinované 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
128,56 €/1kg
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAMEBERTSYR 125 g - OMA
32,16 €/1kg
4,02 €
Predajca: Biogo

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet filé z tuniaka naturale bez oleja prémiovej kvality 185g
25,03 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety z tuniaka - slnečnicový olej 185g
18,70 €/1kg
3,46 €
Predajca: taleoo

Filety z tuniaka pruhovaného - prírodné 120g
29,25 €/1kg
3,51 €
Predajca: taleoo

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Saupiquet tuniak v olivovom oleji kúsky tuniaka v plechovke 185g
32,21 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BONITO TUNA MSC FAIR TRADE FILES VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJI 160 g (120 g) - NASLEDUJTE POTRAVINY
24,69 €/1kg
3,95 €
Predajca: taleoo

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Ninja AF300, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
157,25 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Saupiquet tuniak na cestoviny s paradajkovou omáčkou 160g
32,94 €/1kg
5,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
5,13 €/1kg
92,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
4,66 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg

TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg

Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
16,07 €
Predajca: Serica
128,56 €/1kg

Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Predajca: Serica
114,72 €/1kg

Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Predajca: Serica
114,40 €/1kg

Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg

Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zimmermann chrumkavé bavorské šunkové párky 8 kusov ATG 250g plechovka 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,58 €/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusov ATG 250g plechovka 565g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,22 €/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,88 €/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg

Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,61 €/1kg

Tuniak vo vlastnej omáčke 170g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,29 €
Predajca: BRAT_PL
13 470,59 €/1kg

Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg

Meica Bockwurst i.S.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,95 €/1kg

Komtesa Calmar vlastným atramentom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,47 €/1kg