3,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hofgut Schatten Morellen sladké ovocie bez kôstok 370ml9,86 €/1l
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Kühne 55/602,51 €/1kg
25,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dittmann kapary nonpareils24,98 €/1kg
24,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Hofgut Schlemmer s čerstvými bylinkami v pohári 580ml4,76 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulligatawny
11,22 €/1l
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Langbeinova krémová polievka z líšok
13,12 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polievka Büsumer
11,62 €/1l
4,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polievka – špargľa 40g | ERNTESEGEN
39,00 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo

Bonduelle cícer 150g
11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fazuľa Bonduelle 200g
9,48 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Ammerländer Mockturtle
11,65 €/1kg
9,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle – Crispy Maïs – 12 x 300 g
152,90 €/1kg
45,87 €
Predajca: Pantry_Intl

Jablká kapary
14,26 €/1kg
4,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimerove krutóny cibuľa/česnak
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kukurice nakladené do octu, 370 ml | MARSCHLAND
15,85 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Pikantná remuláda Hamker s príchuťou čerstvých jabĺk a uhoriek
5,92 €/1l
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Mexická polievka 440 g
7,02 €/1kg
4,95 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,09 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zemiaková krémová polievka Riesling - Zemiaková krémová polievka Riesling - Výrobca: Jürgen Langbein GmbH, Feldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Voda, zemiaky (12 %), SAHNE (4 %), biele víno Rizling rýnsky (3,5 %), PŠENIČNÁ múka, mrkva, pór, biele víno, slnečnicový olej, palmový tuk, modifikovaný kukuričný škrob, soľ, kukuričná múka, LAKTÓZA, sušené odstredené MLIEKO, BIELE MLIEKO, cukor, korenie, CELER, chren, kvasnicový extrakt, cibuľový extrakt, korenie, okysľujúce látky: kyselina askorbová, kyselina citrónová. Farbivo: beta-karotén. Zvýrazňovač chuti: glutaman sodný. Chuť
- Výživové údaje
- Energia kj 354 kj Energia kcal 85 kcal Tuky 5,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4GRM Sacharidy 6,6GRM Sacharidy, z toho cukor 0,8GRM Bielkoviny 1,2GRM Soľ 1GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 480 g
- Potravinársky podnik
- Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen
- Obchodný názov
- Zemiaková krémová polievka s rizlingom
- Výrobca
- Rila
- Číslo od výrobcu
- 00641
- EAN kód
- 4007680106417
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Voda, zemiaky (12 %), SAHNE (4 %), biele víno Rizling rýnsky (3,5 %), PŠENIČNÁ múka, mrkva, pór, biele víno, slnečnicový olej, palmový tuk, modifikovaný kukuričný škrob, soľ, kukuričná múka, LAKTÓZA, sušené odstredené MLIEKO, BIELE MLIEKO, cukor, korenie, CELER, chren, kvasnicový extrakt, cibuľový extrakt, korenie, okysľujúce látky: kyselina askorbová, kyselina citrónová. Farbivo: beta-karotén. Zvýrazňovač chuti: glutaman sodný. Chuť
- Výživové údaje
- Energia kj 354 kj Energia kcal 85 kcal Tuky 5,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4GRM Sacharidy 6,6GRM Sacharidy, z toho cukor 0,8GRM Bielkoviny 1,2GRM Soľ 1GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 480 g
- Potravinársky podnik
- Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen
- Obchodný názov
- Zemiaková krémová polievka s rizlingom
- Výrobca
- Rila
- Číslo od výrobcu
- 00641
- EAN kód
- 4007680106417
Hodí sa k tomu

Polievka zo syra a smotany Allgäu
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Langbein špargľová krémová polievka
8,20 €/1l
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka
11,10 €/1l
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paštéta z kačacej s armagnacom, 180 g
46,39 €/1l
8,35 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Langbeinova krémová polievka z líšok
13,12 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulligatawny
11,22 €/1l
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Langbein paradajková polievka so smotanou
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Švábska polievka z raviol
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľkami v paradajkovej omáčke 800g
6,04 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantné a chutné ryžové jedlo na balkánsky spôsob 400g
7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polievka Büsumer
11,62 €/1l
4,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
20% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
20%60% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
60%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%20% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
20%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Paradajková polievka od Jürgena Langbeina
Veľmi veľmi dobré Veľmi dobré
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Na polievku v konzerve veľmi dobrá.
Hodnotenie z 30. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
láska k polievke
som zamilovaný do výroby
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Umelé
Chutí veľmi umelo a v konzerve je veľmi málo mäsa.
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg