WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g

21,57 €

299,58 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

so 10. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
7,43 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4002590140933, Palmový olej, Vitamin C, 50 g, D, e420, e953, e960, e965, e965ii, 972 kJ
Open Food 4002590140933, Palmový olej, Vitamin C, 50 g, D, e420, e953, e960, e965, e965ii, 972 kJ
62,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 25G Fisherm.friend Malina O.zucker
25G Fisherm.friend Malina O.zucker
56,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
38,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4030300022033, 72 g, D, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Sweetener, Natürliches Minz Arama, E131, Colour, Lsomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
Open Food 4030300022033, 72 g, D, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Sweetener, Natürliches Minz Arama, E131, Colour, Lsomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
38,06 €/1kg
2,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre WICK Triple Action cukríky proti kašľu bez cukru s mentolom 72g
WICK Triple Action cukríky proti kašľu bez cukru s mentolom 72g
30,83 €/1kg
2,22 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre WICK Citrón pastilky na hrdlo bez cukru s prírodným mentolom 46g
WICK Citrón pastilky na hrdlo bez cukru s prírodným mentolom 46g
28,26 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukor, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z skorocelu, bahniatka, mäty piepornej, tymiánu, šalvie,...
Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukor, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z skorocelu, bahniatka, mäty piepornej, tymiánu, šalvie,...
18,84 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
454,35 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Knôt modrý bez cukru 20 ks x 46g 920g
Knôt modrý bez cukru 20 ks x 46g 920g
45,59 €/1kg
41,94 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
19,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastiliek
Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastiliek
58,46 €/1kg
8,71 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre allcura ZinghaBon Ingwer-Bonbons, 76 g Bonbons
allcura ZinghaBon Ingwer-Bonbons, 76 g Bonbons
23,84 €/1kg
2,05 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
38,80 €/1kg
2,91 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
61,80 €/1kg
3,09 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Cukierki rozpuszczalne Fritt 70 g
Cukierki rozpuszczalne Fritt 70 g
99,86 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
38,80 €/1kg
2,91 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
66,87 €/1kg
2,14 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Olbas - Pastilky Minis 20g
Olbas - Pastilky Minis 20g
111,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

WICK Citrón pastilky na hrdlo bez cukru s prírodným mentolom 72g

Wick Cough Drops Lemon & Menthol kombinuje účinnosť s intenzívnou ovocnou príchuťou.

Pastilky proti kašľu s koncentrátom citrónovej šťavy a prírodným mentolom z mäty.

So sladidlami.

    • WICK Citrónové kvapky proti kašľu vám pomôžu vychutnať si hlboké dýchanie.
    • Starostlivo vybrané zloženie koncentrátu citrónovej šťavy a prírodného mentolu z mäty im dodáva typickú chuť.
  • Zhlboka sa nadýchnite a pocíťte citrón.
Procter and Gamble Service GmbHFrankfurter Str.145D-61476 Kronberg / Taunus

Zloženie: sladidlo (izomalt, acesulfam K, sukralóza), okysľujúca látka: kyselina citrónová, koncentrát citrónovej šťavy (0,6 %), prírodná aróma, prírodná mentolová aróma z mäty (0,06 %), farbivo: betakarotén.

Výživové informácie: Výživová hodnota na 100 g:
Kalorická hodnota: 950 kJ/228 kcal,
Tuk: 0 g,
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g,
Sacharidy: 95 g,
z toho cukor: <0,5 g,
Bielkoviny: 0 g,
Soľ: 0 g,
Alergény: Nie sú prítomné žiadne deklarovateľné alergény
Skladujte na chladnom a suchom mieste


Wick Lemon bez cukru je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá osviežujúcu a upokojujúcu úľavu pri bolestiach hrdla - bez cukru. Balenie s hmotnosťou 46 g obsahuje lahodnú kombináciu prírodného koncentrátu citrónovej šťavy a mentolu, ktorá upokojuje hrdlo a poskytuje príjemnú sviežosť.

Tieto pastilky do hrdla bez cukru sú ideálne na cesty a poskytujú jemnú podporu pri kašli alebo bolesti hrdla a zároveň osviežujú dych. Ideálne pre tých, ktorí si strážia príjem cukru, ale nechcú prísť o chuť a úľavu z Knota.

Zloženie:

Sladidlo (izomalt, acesulfam K, sukralóza), okysľovač: kyselina citrónová, prírodná aróma, koncentrát citrónovej šťavy (0,07 %), mentol (0,04 %), farbivo: karotén.

Výživové hodnoty na 100 g:

Kalorická hodnota: 238,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 992,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 96,00 Sacharidy, z toho cukor: 0,00 Bielkoviny: 0,00 Soľ: 0,00

Výrobca/vyrobené pre:
KG: Katjes Fassin GmbH + Co
Dechant-Sprünken-Str. 53-57
46446 Emmerich



- obsahuje vysokokvalitné životne dôležité látky
- na zlepšenie pohody
- Sladkosti na cmúľanie
- zdravé potraviny z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Dallmann's Pharma Candy GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 12595375



WICK Hustenbonbons Zitrone & Menthol 72 g/Pack.

WICK Kvapky proti kašľu Citrón a mentol 72 g/balenie.

Vicks Lemon & Natural Menthol Bonb.o.Sugar Bag 72 g - Prezentácia: Bonbóny

Zloženie: sladidlo (izomalt, acesulfam K, sukralóza), okysľovač: kyselina citrónová, prírodná aróma, koncentrát citrónovej šťavy (0,07 %), mentol (0,06 %), farbivo: karotén.
Zloženie
Sladidlo (izomalt, acesulfam K, sukralóza), okysľovač: kyselina citrónová, koncentrát citrónovej šťavy (0,6 %), prírodná aróma, prírodná aróma mentol z mäty (0,06 %), farbivo: betakarotén.
Výživové údaje
Kalorická hodnota: 950kJ/228kcal, tuky: 0g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 95g, z toho cukor: <0,5g, bielkoviny: 0g, soľ: 0g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
72 g
Potravinársky podnik
Katjes Fassin GmbH + Co. KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Obchodný názov
Pastilky proti kašľu s koncentrátom citrónovej šťavy a prírodným mentolom. So sladidlami
Výrobca
Počet kusov
72
Číslo od výrobcu
91875
EAN kód
4030300022088
04030300022088

Zloženie
Sladidlo (izomalt, acesulfam K, sukralóza), okysľovač: kyselina citrónová, koncentrát citrónovej šťavy (0,6 %), prírodná aróma, prírodná aróma mentol z mäty (0,06 %), farbivo: betakarotén.
Výživové údaje
Kalorická hodnota: 950kJ/228kcal, tuky: 0g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 95g, z toho cukor: <0,5g, bielkoviny: 0g, soľ: 0g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
72 g
Potravinársky podnik
Katjes Fassin GmbH + Co. KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Obchodný názov
Pastilky proti kašľu s koncentrátom citrónovej šťavy a prírodným mentolom. So sladidlami
Výrobca
Počet kusov
72
Číslo od výrobcu
91875
EAN kód
4030300022088
04030300022088
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre WICK Triple Action cukríky proti kašľu bez cukru s mentolom 72g
WICK Triple Action cukríky proti kašľu bez cukru s mentolom 72g
30,83 €/1kg
2,22 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Open Food 4030300022033, 72 g, D, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Sweetener, Natürliches Minz Arama, E131, Colour, Lsomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
Open Food 4030300022033, 72 g, D, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Sweetener, Natürliches Minz Arama, E131, Colour, Lsomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
38,06 €/1kg
2,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre WICK Citrón pastilky na hrdlo bez cukru s prírodným mentolom 46g
WICK Citrón pastilky na hrdlo bez cukru s prírodným mentolom 46g
28,26 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukor, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z skorocelu, bahniatka, mäty piepornej, tymiánu, šalvie,...
Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukor, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z skorocelu, bahniatka, mäty piepornej, tymiánu, šalvie,...
18,84 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
45,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,11 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre WICK Atemfrei pastilky do hrdla bez cukru s eukalyptom a mentolom 72g
WICK Atemfrei pastilky do hrdla bez cukru s eukalyptom a mentolom 72g
29,58 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Knôt modrý bez cukru 20 ks x 46g 920g
Knôt modrý bez cukru 20 ks x 46g 920g
45,59 €/1kg
41,94 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Open Food 4002590140933, Palmový olej, Vitamin C, 50 g, D, e420, e953, e960, e965, e965ii, 972 kJ
Open Food 4002590140933, Palmový olej, Vitamin C, 50 g, D, e420, e953, e960, e965, e965ii, 972 kJ
62,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
23,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Bärli, Tvrdé gumové cukríky, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové cukríky, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 38
11,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
46,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Em-Eukal Lemon Box bez cukru ( 50g)
Em-Eukal Lemon Box bez cukru ( 50g)
29,80 €/1kg
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
40,80 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4030300022064, Palmový olej, 72 g, D, e163, e330, e950, e953, e955, 967 kJ, 233 kcal
Open Food 4030300022064, Palmový olej, 72 g, D, e163, e330, e950, e953, e955, 967 kJ, 233 kcal
299,58 €/1kg
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
454,35 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Wick Blau ohne Zucker 46g
Wick Blau ohne Zucker 46g
33,26 €/1kg
1,53 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Pastilky proti kašľu Pulmoll s eukalyptom a bielym čajom bez cukru 50g
Pastilky proti kašľu Pulmoll s eukalyptom a bielym čajom bez cukru 50g
48,40 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Em eukal citrónové cukríky proti kašľu bez cukru balené jednotlivo 75g
Em eukal citrónové cukríky proti kašľu bez cukru balené jednotlivo 75g
35,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4009077026001, D, 237 kcal, 96 g
Open Food 4009077026001, D, 237 kcal, 96 g
23,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Knotový ľadový čaj Pfirsich ZF 72g
Knotový ľadový čaj Pfirsich ZF 72g
30,83 €/1kg
2,22 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 677
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Em eukal divoká čerešňa cukor bez cukru cukríky proti kašľu bez laktózy 75g
Em eukal divoká čerešňa cukor bez cukru cukríky proti kašľu bez laktózy 75g
93,20 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
19,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
49,86 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
20,94 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Braun Multigroomer MGK3225, Batérie, Čierna
Braun Multigroomer MGK3225, Batérie, Čierna
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 27
199,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre STORCK Nimm2 Lolly, 200 g, Dary, 1620 kJ, 381 kcal, 0,1 g, 0,1 g
STORCK Nimm2 Lolly, 200 g, Dary, 1620 kJ, 381 kcal, 0,1 g, 0,1 g
20,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
4,07 €
Predajca: Katomix

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Roshen farebné cukríky mix tvrdý karamel s ovocnou náplňou 1000g
Roshen farebné cukríky mix tvrdý karamel s ovocnou náplňou 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Pop Rocks Strawberry 7g
Pop Rocks Strawberry 7g
21,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2 646,25 €/1kg