Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 % horká čokoláda 100g

6,10 €

61,00 € / 1kg

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
62,45 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g
Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g
205,56 €/1kg
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
53,92 €/1kg
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao tmavé silné 100g
Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao tmavé silné 100g
49,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt & Sprüngli tenké tyčinky, tmavá čokoláda, 125 g
Lindt & Sprüngli tenké tyčinky, tmavá čokoláda, 125 g
74,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzatvárateľná 100g
Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzatvárateľná 100g
104,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,46 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt Lindor Cacao s horkou čokoládou, ktorá sa rozplýva v ústach 100g
Lindt Lindor Cacao s horkou čokoládou, ktorá sa rozplýva v ústach 100g
49,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt 3046920028004, Tmavá čokoláda, 100 g, 2350 kJ, 566 kcal, 41 g, 24 g
Lindt 3046920028004, Tmavá čokoláda, 100 g, 2350 kJ, 566 kcal, 41 g, 24 g
87,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lindt 612967, Tmavá čokoláda, 100 g, 2205 kJ, 529 kcal, 32 g, 20 g
Lindt 612967, Tmavá čokoláda, 100 g, 2205 kJ, 529 kcal, 32 g, 20 g
43,30 €/1kg
4,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli Chocolate Bar 150g
Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli Chocolate Bar 150g
44,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Lindt Dark Mousse Blueberry Lavender 150g
Čokoládová tyčinka Lindt Dark Mousse Blueberry Lavender 150g
34,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Horká čokoláda (100 g)
Lindt Horká čokoláda (100 g)
108,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Excellence s intenzívne lahodnou kakaovou príchuťou 100g
Lindt Excellence s intenzívne lahodnou kakaovou príchuťou 100g
41,00 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Hello čokoládová tyčinka Jahoda s chrumkavými kúskami ovsenej drviny 100g
Lindt Hello čokoládová tyčinka Jahoda s chrumkavými kúskami ovsenej drviny 100g
38,00 €/1kg
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre detské maxi čokoládové vajíčko s prekvapením 100g
detské maxi čokoládové vajíčko s prekvapením 100g
115,30 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
11,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Czekolada Lindt Excellence gorzka z figami i herbatnikami 100g
Czekolada Lindt Excellence gorzka z figami i herbatnikami 100g
49,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,49 €
Predajca: Lindt
Obrázok produktu pre EXCELLENCE extra horká čokoláda s príchuťou mäty 100g
EXCELLENCE extra horká čokoláda s príchuťou mäty 100g
87,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 percent tmavý 100g

Čokoláda Lindt & Sprüngli Excellence Mild 85% tmavá ponúka špeciálny chuťový zážitok pre milovníkov tmavej čokolády. Vďaka vysokému obsahu kakaa 85 % a jemnému, horkosladkému charakteru je táto tabuľka ideálna pre každého, kto oceňuje intenzitu horkej čokolády, ale uprednostňuje jemnejšiu, menej horkú chuť. Tabuľka je výsledkom použitia najlepších odrôd kakaa a tradičného švajčiarskeho čokoládového remesla.

Vlastnosti výrobku:

  • Čokoláda Lindt Excellence Mild 85 % má intenzívnu kakaovú chuť, ktorá je jemná a vyvážená. Kombinuje výraznú kakaovú chuť s hladkou, zamatovou rozplývavosťou a jemnou sladkosťou, vďaka ktorej je čokoláda výnimočnou pochúťkou bez toho, aby bola príliš horká.

  • Spracovanie a kvalita: Lindt používa len vysokokvalitné kakaové bôby a pri vytváraní jemnej a vyváženej chuti sa spolieha na precízny proces praženia a konšovania. Starostlivé spracovanie zaručuje jemne roztápajúcu sa konzistenciu a plnú chuť kvalitného kakaa.

  • Balenie: 100 g tyčinka má elegantný dizajn a je vhodná ako pochúťka na osobnú konzumáciu aj ako malý darček pre milovníkov čokolády. Vysokokvalitné balenie chráni čokoládu a zaručuje, že jej chuť zostane zachovaná po dlhú dobu.

  • Cieľová skupina: Táto horká čokoláda je ideálna pre znalcov a gurmánov, ktorí ocenia chuť horkej čokolády s vysokým obsahom kakaa, ale uprednostňujú jej jemnejšiu verziu. Ideálna na výnimočné chvíle potešenia a ako doplnok k dobrej káve alebo červenému vínu.

Tipy na použitie:

  • Lindt Excellence Mild 85 % horká čokoládaje ideálna na čistý pôžitok, ako doplnok ku káve alebo vínu, alebo ako jemná prísada do dezertov a pečiva, kde sa žiada intenzívna, ale jemná kakaová chuť.

  • Skladovanie: Aby čokoláda zostala čerstvá a rozplývala sa v ústach, mala by sa skladovať na chladnom (14 °C až 18 °C) a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepla.

O spoločnosti Lindt & Sprüngli: Spoločnosť Lindt & Sprüngli je od roku 1845 symbolom čokolády najvyššej kvality a nezabudnuteľných chuťových zážitkov. Rad Excellence ponúka rôzne druhy jemných čokolád, ktoré zaujmú svojou komplexnosťou a intenzitou a ktoré oceňujú milovníci čokolády na celom svete.




Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 D-52072 Aachen


EXCELLENCE Mild 85% 100g



Nutričné hodnoty:
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota (kJ) 2526
Energetická hodnota (Kcal) 603
Bielkoviny (g) 8,9
Tuky (g) 55
z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 33
Sacharidy (g) 19
z toho cukry (g) 14
Soľ (g) 0,08
Zloženie:

kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok so zníženým obsah tuku, trstinový cukor, vanilka.


Alergény:

Môže obsahovať lieskové oriešky, mandle, iné orechy, mlieko a sóju.


Kakaové zloženie%:

Obsah kakaovej sušiny v horkej čokoláde najmenej 85 %.


Skladovanie a použitie
chladné a suché
Zloženie
Zloženie: Kkakaová hmota, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, cukor, vanilka. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 85%
Výživové údaje
Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota (kJ): 2418, Energetická hodnota (Kcal): 584, Tuky (g): 46, z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 27, Sacharidy (g): 22, z toho cukry (g): 15, Bielkoviny (g): 12.5, Soľ (g): 0.02
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Škrupinové plody
Laktóza
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
LINDT
Obchodný názov
Jemná horká čokoláda
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
02791
EAN kód
3046920029681

Skladovanie a použitie
chladné a suché
Zloženie
Zloženie: Kkakaová hmota, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, cukor, vanilka. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 85%
Výživové údaje
Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota (kJ): 2418, Energetická hodnota (Kcal): 584, Tuky (g): 46, z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 27, Sacharidy (g): 22, z toho cukry (g): 15, Bielkoviny (g): 12.5, Soľ (g): 0.02
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Škrupinové plody
Laktóza
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
LINDT
Obchodný názov
Jemná horká čokoláda
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
02791
EAN kód
3046920029681
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lindt 3046920029759, Tmavá čokoláda, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
Lindt 3046920029759, Tmavá čokoláda, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
62,30 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao tmavé silné 100g
Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao tmavé silné 100g
49,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
84,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,22 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Raffaello 150g
Raffaello 150g
29,87 €/1kg
4,48 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli Chocolate Bar 150g
Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli Chocolate Bar 150g
44,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt LES GRANDES, Mliečna čokoláda, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
Lindt LES GRANDES, Mliečna čokoláda, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
67,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,17 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lindt 612967, Tmavá čokoláda, 100 g, 2205 kJ, 529 kcal, 32 g, 20 g
Lindt 612967, Tmavá čokoláda, 100 g, 2205 kJ, 529 kcal, 32 g, 20 g
43,30 €/1kg
4,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trumpf Aero plnotučné mlieko 100g
Trumpf Aero plnotučné mlieko 100g
19,90 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Niederegger Mandľový marcipán Čierny chlieb Tmavá čokoláda 75g
Niederegger Mandľový marcipán Čierny chlieb Tmavá čokoláda 75g
46,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 103
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Vinohradnícke šneky, približne 5 tuctov na konzervu v bylinkovom vývare, 400 g
Vinohradnícke šneky, približne 5 tuctov na konzervu v bylinkovom vývare, 400 g
35,74 €/1kg
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 5
17,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt 3046920028721, Tmavá čokoláda, 50 g, 2433 kJ, 590 kcal, 51 g, 31 g
Lindt 3046920028721, Tmavá čokoláda, 50 g, 2433 kJ, 590 kcal, 51 g, 31 g
97,40 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
19,73 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
52,86 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
27,99 €
-5%
26,43 €
Predajca: PitnemiodyPL
Obrázok produktu pre Lindt LES GRANDES, Tmavá čokoláda, 150 g, 2382 kJ, 573 kcal, 40 g, 13 g
Lindt LES GRANDES, Tmavá čokoláda, 150 g, 2382 kJ, 573 kcal, 40 g, 13 g
102,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,30 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Múka - kokosová 250g
Múka - kokosová 250g
10,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
12,97 €
Predajca: Zyrafka
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 26. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
S objednávkou som spokojný
Počet kusov 1
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
48,38 €
-27%
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
102,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 128g balenie po 20 ks
Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 128g balenie po 20 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
59,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové kvapky - mliečna čokoláda 500g Brat.pl
Čokoládové kvapky - mliečna čokoláda 500g Brat.pl
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení
Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Marabou Daim Bites 145g
Marabou Daim Bites 145g
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Marabou Nötchoklad 170g
Marabou Nötchoklad 170g
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Marabou mliečna čokoláda 170g
Marabou mliečna čokoláda 170g
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg