4,9



Na základe 7 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Nougat 10030065 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g157,37 €/1kg
2,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Niederegger sladké drievko čokoládové pralinky 100g43,40 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grand Noir - Delikátna horká voda 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Espresso Caramel 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Café Blanc 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Kardamón 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Grand Noir - Jemný koláč 55% 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HORKÁ TABUĽKA 100%KAKAKO 80 g - VIVANI
0,05 €/1kg
4,36 €
Predajca: BioCare

Datľová čokoláda - Horká čokoláda 80% 85g
51,33 €/1kg
4,62 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Mandľový pomaranč 100g
29,70 €/1kg
2,97 €
Predajca: taleoo

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Pánska horká čokoláda Fleur de Sel a mandle 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 3046920029759, Tmavá čokoláda, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
62,30 €/1kg
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
155,43 €/1kg
10,88 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Na výrobu tejto elegantnej horkej čokolády používajú naši čokolatiéri organické kakao Amaribe, ktoré je jemnou zmesou aromatických kakaových bôbov rôzneho pôvodu. Vďaka pomalému konšovaniu je mandľová horká čokoláda Fair Trade mimoriadne jemná. Vysoký obsah kakaa 85 % zaručuje intenzívnu čokoládovú chuť.
- Podiel ekologických zložiek: 100 %
- Bez emulgátorov
- 85 % kakaa
GEPA umožňuje priamy predaj tohto kakaa.
pokyny na manipuláciu a skladovanie skladujte na chladnom a suchom mieste- Zloženie
- Kakaová hmota°*, kakaové maslo°*, trstinový cukor°*. Kakao: 85 %*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 2556 kJ / 619 kcalTuky: 52,8 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 33,3 gSacharidy: 21,3 gz toho cukor: 15 gBielkoviny: 8,1 gSoľ: 0,02 g
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- GEPA
- Obchodný názov
- Grand Noir - horká čokoláda 85% 100g
- Výrobca
- Gepa
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4013320066379
- Zloženie
- Kakaová hmota°*, kakaové maslo°*, trstinový cukor°*. Kakao: 85 %*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 2556 kJ / 619 kcalTuky: 52,8 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 33,3 gSacharidy: 21,3 gz toho cukor: 15 gBielkoviny: 8,1 gSoľ: 0,02 g
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- GEPA
- Obchodný názov
- Grand Noir - horká čokoláda 85% 100g
- Výrobca
- Gepa
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4013320066379
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Grand Noir - Delikátna horká voda 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Mandľový pomaranč 100g
29,70 €/1kg
2,97 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Kardamón 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Grand Noir - Kakaové zrnká 70% 100g
81,40 €/1kg
8,14 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Espresso Caramel 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Grand Chocolat - Fleur de Sel 100g
39,90 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

HORKÁ TABUĽKA 100%KAKAKO 80 g - VIVANI
0,05 €/1kg
4,36 €
Predajca: BioCare

Grand Chocolat - Café Blanc 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Datľová čokoláda - Horká čokoláda 80% 85g
51,33 €/1kg
4,62 €
Predajca: taleoo

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Nature's Finest 100 % Kakaový prášok - 250 g
13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Fazuľa červená - Fazuľa obličková - plechovka 400g
7,20 €/1kg
2,88 €
Predajca: taleoo

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
155,43 €/1kg
10,88 €
Predajca: taleoo

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
262,27 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

Lindt 3046920029759, Tmavá čokoláda, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
62,30 €/1kg
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TRS Rote Linsen 500g
7,20 €/1kg
3,60 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Akumulátorové nožnice na trávu/kroviny Parkside PAGS20-LiA1 bez batérie a nabíjačky
78,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krakus Tourist konzervované mäso 300 g
23,30 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lindt Lindor Cacao s horkou čokoládou, ktorá sa rozplýva v ústach 100g
49,80 €/1kg
4,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
8,34 €/1kg
4,17 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Kvalita je veľmi dobrá, ale cena je príliš vysoká
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dokonalá transakcia
Dobrý rýchly a bezpečný......+ Originálny tovar
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená čokoláda - bio a fair
Moja obľúbená čokoláda - bio a fair
Hodnotenie z 14. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dokonalá transakcia
Dobrý, rýchly a bezpečný + originálny tovar !!!
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
128,25 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Čokoládové likéry Anthon Berg 219g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
55,07 €/1kg

Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
91,28 €/1kg

Hachez Cocoa d Arriba Horká čokoláda s jahodami a korením 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,10 €/1kg