5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli 92g43,34 €/1kg
4,00 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g15,02 €/1kg
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemne solený a ochutený 75g34,80 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g21,40 €/1kg
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pom Bear Kečup Potato Snack bezlepkový vegetariánsky vegánsky 75g
34,00 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
25,73 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Sour Cream & Onion 40g
103,33 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny frisch Kettle Chips Soľ a ocot bezlepkové vegánske 120g
22,17 €/1kg
2,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

zábavné čerstvé zemiaky Riffles s chilli a paprikou 150g
16,33 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny fresh Frit Sticks Maďarská paprika chrumkavá čerstvá 100g
24,30 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Ketchup Zemiakové lupienky 165 g
14,76 €/1kg
3,10 €
Predajca: LAVONIO

XOX Party Mix Paprika Style Potato Wheat Snack Fiery Spicy 300g
41,83 €/1kg
12,55 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Funny Fresh Pom Bears Original solené zemiakové lupienky 75g
Kto ho nepozná? Pom-Bear, chrumkavý zemiakový snack pre malých aj veľkých snackerov! Ľahké a nadýchané zemiakové lupienky v tvare medvedíka sú chrumkavé, jemne solené a jednoducho neodolateľne chutné.
Prečo práve Funny-Frisch Pom Bears?
Vzdušné a chrumkavé - dokonale upečené pre najlepšie chrumkanie.
Mierne solené - ideálny snack na každú príležitosť.
Silná medvedia pochúťka - Zábavný tvar, ktorý poteší malých aj veľkých.
Žiadne umelé arómy ani farbivá - prirodzená zábava na občerstvenie.
Funny-Frisch Pom-Bears v detailoch
Ľahké zemiakové lupienky - Chrumkavé, ale nie mastné.
Dokonalé ochutenie - harmonicky solené pre najlepšiu chuť.
Ideálna veľkosť občerstvenia - 75g balenie, o ktoré sa môžete podeliť alebo si ho vychutnať sami.
Zábavný tvar medveďa - vďaka nemu je občerstvenie ešte zábavnejšie.
Pre koho sú Funny-Frisch Pom Bears vhodné?
Deti, dospelí alebo celá rodina - medvedíky Funny-Frisch Pom Bears sú ideálnym občerstvením na herné večery, párty alebo len tak medzičasom.
Najlepšie spôsoby ich použitia
Či už ako občerstvenie na cestách, v škole, pri sledovaní televízie alebo ako hit večierku, Funny-Frisch Pom Bears poskytujú chrumkavú zábavu všade.
Kúpte si teraz Funny-Frisch Pom Bears - dokonalú chrumkavú zábavu!
Pomôžte si hneď teraz a vyskúšajte si ľahkú a nadýchanú zemiakovú desiatu v podobe medvedíkov! Vyskúšajte a vychutnajte si ich teraz!
Upozornenie: Ide o čerstvý výrobok, ktorý má vzhľadom na výrobu a zloženie veľmi krátku minimálnu trvanlivosť. Pri dodaní môže mať tento výrobok minimálnu trvanlivosť len 2 týždne.
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGAachener Straße 1042
50858 Kolín nad Rýnom
Informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2146/513 kJ/kcalTuky 28,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 2,5 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny 23,0 gz toho polynenasýtené mastné kyseliny 2,5 gSacharidy 61,0 gz toho cukry 1,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 3,1 gsoľ 1,8 gVitamíny a minerály -
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový prášok (31 %), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový v rôznych hmotnostných pomeroch), kukuričný škrob, zemiakový škrob, cukor, jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), kuchynská soľ, kvasnicový extrakt, korenie. Môže obsahovať stopy SOYA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 2156 kJ Kalorická hodnota v kcal 516 kcal Tuky 27,0 g Nasýtené mastné kyseliny 2,8 g Sacharidy 62,0 g Cukor 2,2 g Bielkoviny 3,0 g Soľ 1,5 g
- Alergény
- ŽiadneSójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGAachener Straße 1042 50858 Köln
- Obchodný názov
- Zemiakový snack, solený
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo od výrobcu
- 74103
- EAN kód
- 4000522064302
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový prášok (31 %), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový v rôznych hmotnostných pomeroch), kukuričný škrob, zemiakový škrob, cukor, jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), kuchynská soľ, kvasnicový extrakt, korenie. Môže obsahovať stopy SOYA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 2156 kJ Kalorická hodnota v kcal 516 kcal Tuky 27,0 g Nasýtené mastné kyseliny 2,8 g Sacharidy 62,0 g Cukor 2,2 g Bielkoviny 3,0 g Soľ 1,5 g
- Alergény
- ŽiadneSójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGAachener Straße 1042 50858 Köln
- Obchodný názov
- Zemiakový snack, solený
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo od výrobcu
- 74103
- EAN kód
- 4000522064302
Hodí sa k tomu

funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
25,73 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

zábavné čerstvé zemiaky Riffles s chilli a paprikou 150g
16,33 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pom Bear Kečup Potato Snack bezlepkový vegetariánsky vegánsky 75g
34,00 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Paprika a kyslá smotana 110g
29,09 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pringles Sour Cream & Onion 40g
103,33 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Ravioli in pikanter Soße
6,66 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
118,00 €/1kg
8,85 €
Predajca: somnia24

funny fresh Kruspers medovo-horčicový štýl chrumkavo pikantný 120g
16,92 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno & Cream Cheese
28,64 €/1kg
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Takis Volcano 100g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz NicNacs Veľké arašidy v chrumkavej škrupinke 110g
29,09 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júna 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná klasika.
Reklamy už nie sú, ale chutí rovnako ako kedysi. Lahodné medvedíky pom.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,20 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,00 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,22 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg

Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

Pringles Original 70g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,68 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg