Swiss-o-Par Kokosové mlieko na vlasy 25ml
0,82 €
32,80 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kúry na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín130,00 €/1l
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Ďalšie informácie o reklame
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml131,98 €/1l
65,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Prírodná kozmetika s keratínom - 500 ml121,98 €/1l
60,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Zoom Diamond Btox Na Vlasy - 500Ml155,98 €/1l
77,99 €
Predajca: Keratinshop

Swiss-o-Par, kondicionér na vlasy s kokosovým mliekom, 150 ml
16 764,71 €/1kg
2,85 €
Predajca: AbisZ-Markt

BYPHASSE Hair Care Mlieko na aktivciu kuier 250ml
18,68 €/1l
4,67 €
Predajca: NutraBestBG

Rezilin bazalkový extrakt na vlasy, 100 ml roztok
525,80 €/1l
52,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ziaja Kozie Mlieko, Výživná Maskа na Vlasy, 200ml
24,15 €/1l
4,83 €
Predajca: MANADA

Olaplex N°0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
172,90 €/1l
26,80 €
Predajca: VISO

Taft Curl Balsam stylizujący do loków, 150ml
134,20 €/1l
7,58 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,71 €
Predajca: MANADA

Arganöl Haarkur
23,30 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hair SILK – Sprej s mikrokeratínom pre zdravé vlasy, 90 ml | MADARA
213,22 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

BRENNESSEL HAARKUR floracell
50,25 €/1l
10,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pharmaceris H, Stimuforten, preparat do intensywnej kuracji stymulującej wzrost włosów, 125 ml
273 266,65 €/1kg
40,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Amethyste Nutri Luminescence Nutri Lotion 12x8ml
120,24 €/1l
30,06 €
Predajca: Tersorte

Nioxin Diaboost 100ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Retterspitz vlasová kúra, 125 ml lotion
55,68 €/1kg
8,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

M:C Mlieko a med ošetrenie 150 ml
33,00 €/1l
4,95 €
Predajca: Friseurtotal

KÉRASTASE Elixir Ultime L'Huile Orginale Náplň 75 ml
789,73 €/1l
59,23 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Swiss-o-Par Coconut Milk Hair Treatment 25ml - Vlasová kúra - Výrobca: Rufin cosmetic GmbH, Auf dem Kessellande 1, 30900 Wedemark - 1er Pack
Swiss-o-Par Kokosový Ochranný Balzam na Vlasy 25 ml / / Je čas pohladiť svoje vlasy s touto výnimočnou ochrannou kúrou. Švajčiarska značka Swiss-o-Par prináša tento ný kokosový balzam, ktorý okamžite oživí a zjemní vaše vlasy. Ochranný balzam je bohatý na hydratujúce látky, ktoré hĺbkovo prenikajú do vlasových folikulov, poskytujúc intenzívnu starostlivosť a ochranu. S vôňou korenistého kokosu vám tento produkt poskytne neodolateľný zmyselný zážitok. S balzámom Swiss-o-Par bude vaša hrejivá a lesklá koruna krásy, na ktorú budete hrdí. Užite si zdravé a jemné vlasy so švajčiarskym kokosovým balzamom na vlasy.
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetearyl Ethylhexanoate, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Parfum, Potassium Sorbate, Cocos Nucifera Fruit Extract, Lactic Acid, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Bromide, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Trietylénglykol, hydroxypropyltrimonium hydrolyzovaný kazeín, benzylalkohol, palmitoylhydrolyzovaný mliečny proteín, etoxydiglykol, benzoan sodný, kyselina kokoylglutámová, hydrolyzovaný mliečny proteín, metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón, chlorid horečnatý, dusičnan horečnatý
- Výrobca
- Kimberly-Clark
- EAN kód
- 42070771
- Číslo od výrobcu
- 17287
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetearyl Ethylhexanoate, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Parfum, Potassium Sorbate, Cocos Nucifera Fruit Extract, Lactic Acid, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Bromide, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Trietylénglykol, hydroxypropyltrimonium hydrolyzovaný kazeín, benzylalkohol, palmitoylhydrolyzovaný mliečny proteín, etoxydiglykol, benzoan sodný, kyselina kokoylglutámová, hydrolyzovaný mliečny proteín, metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón, chlorid horečnatý, dusičnan horečnatý
- Výrobca
- Kimberly-Clark
- EAN kód
- 42070771
- Číslo od výrobcu
- 17287
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

3x cesnakový šampón 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávaniu vlasov ženy muži
12,20 €/1l
18,30 €
Predajca: mk-tronic

Šampón Swiss-o-Par Coconut Milk 250ml
10,88 €/1l
3,11 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,72 €
Predajca: MANADA

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkysovo - sivý
17,16 €
Predajca: ProTechShop

SONGMICS Kúpeľňový regál, 5 úrovní, výškovo nastaviteľný, bambus
57,45 €
Predajca: decoaltaa

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Detský bicykel Volare Gradient - chlapčenský - 26 palcov - čierno modrý - 7 prevodov - Prime Collection
591,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skladacia prenosná postieľka Overnight grey
69,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

61 cm dlhá, hladká, syntetická vlasová ofina, predĺženie vlasov, parochňa z umelých vlasov pre ženy, váha 130 g
6,49 €
Predajca: odsellingaaa

UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

D.RECT SADA 6 škatúľ na sťahovanie Movebox Archívna škatuľa Úložná škatuľa Z kartónu S vekom Veľmi pevná baliaca škatuľa s nosnosťou 30 kg Rozmery: 431x333x294 mm
167,87 €/1m
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Philips 3000 series BHA301/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 800 W
31,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
175,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček PVC ihly s kovovým stojanom Vianočný stromček ideálny pre domácnosti, kancelárie, obchody a hotely
15,38 €/1kg
42,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FDSGmbH

sinnlein vyhrievacia podložka elektrická 30 x 60 cm vyhrievacia podložka vyhrievacia deka vyhrievacia podložka na krk chrbát antracitová
28,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 krajcov, Čierna, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Súprava školských batohov ergobag pack „Jaskynia jantáru“
206,95 €
Predajca: Ranzenmaxx

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

HOMCOM Jedálenský set – jedálenský stôl s 2 stoličkami, priestorovo úsporný, čierny
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

HI stojan na topánky pre 40 párov topánok Wave White
18,85 €
Predajca: Tradior

Swiss-o-Par Kokos-Milch Haarkurtube
20,00 €/1kg
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovocné želé adventný kalendár 2026, 24 druhov, sladké & kyslé
31,12 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Make-Up Márnosť So Zrkadlom Biela Škandinávsky Loft Štýl
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Biela detská postieľka so zásuvkou 120 x 60 cm +penový matrac s prešívaným poťahom + drevená zábrana + ochranné podložky na boky postieľky
204,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Loveforsleep

Kryt na gril Vodotesný kryt na gril Weber Q1000 Q2000 čierny
46,31 €/1m²
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

SassyGoods® Vlasy - Clip-In Extensions - Sada 4 Vlásové prodloužení - Hnědé Blond Vlasy - Vlnité Prodlužování vlasů - 50 cm
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SassyGoods
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
267,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
535,50 €/1l

INOAR - Súprava na vyhladzovanie vlasov G.Hair Keratin Smoothing System Kit, úprava proti zvlneniu, 1 liter Just Keratin
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Omnia Keratin bez formaldehydu 2 l
127,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
63,50 €/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500g
82,99 €
Predajca: Keratinshop
165,98 €/1l

Príroda Zestaw Zeleného Kávy Na Keratínové Vyhladenie Vlasov 2X1000Ml
84,99 €
Predajca: Keratinshop
42,50 €/1l

MAXWELL COLLAGEN keratína pre vlasy - 500 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Rozprašovač na regeneráciu Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
72,99 €
Predajca: Keratinshop
243,30 €/1l

Maxwell Sky Blond Botok Na Vlasy - 500Ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láska Eliksír Oprava Keratín pre vlasy Krok 2 - 1000 ml
75,99 €
Predajca: Keratinshop
75,99 €/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,75 €
Predajca: MAGUHAAR
213 750,01 €/1kg

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l