4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Puding .pulv.z.K.Vanillegeschmack.1kg9,82 €/1kg
9,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládová omáčka Frischli zo smotany s jemnou sladkosťou 1000ml6,69 €/1kg
6,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Galetta krémový puding vanilka 80g23,88 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker pánsky krém s čokoládovými lupienkami 62g29,03 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Ryžový puding Classic Style 125g
15,52 €/1kg
1,94 €
Predajca: Store-Germany

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohové dezerty na spôsob torty 2 porcie 63g
28,57 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

RUF Kaša Himbeer White Choc 65g
17,69 €/1kg
1,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé s malinovou príchuťou osviežujúce a lahodné 25g
75,60 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaša jahodová vanilková 65g
16,31 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Mousse au Chocolat jemná horká s vysokým obsahom kakaa 86g
27,79 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein vanilka
30,70 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marhuľový puding BEZLEPKOVÝ40 g - AMYLON
0,04 €/1kg
1,63 €
Predajca: Biogo

Dr. Oetker želé instantné woodruff, 100 g
18,90 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vanilkový puding 33 g | AGAVA
34,33 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Zott Smakija Kaša s príchuťou smotany 130 g
4,52 €/1kg
1,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Megasam24PL

Piątnica Homogenizovaný vanilkový smotanový syr 150 g
6,00 €/1kg
2,23 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,96 €
Predajca: Megasam24PL

Ovocné želé Kühne Kirsch
10,99 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puding - čokoládový 50g
51,40 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oetker krupicová kaša vanilková 90g
Vyčarujte si na obed chutný a pestrý pokrm za krátky čas, pretože krupicovú kašu Dr. Oetker Sweet Meal pripravíte už za 5 minút! Priveďte do varu 500 ml mlieka, stiahnite ho z ohňa a pridajte krupicovú kašu - premiešajte - prikryte, nechajte 5 minút odstáť a je hotová. Žiadne pripálenie a žiadne varenie mlieka! Krupicovú kašu Dr. Oetker s vanilkovou príchuťou podávajte vychladenú ako osviežujúci pokrm, napr. s mandarínkovými filetami alebo ovocným malinovým želé.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG, Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko| Názov | Dr.Oetker Krupicová kaša s vanilkovou príchuťou - zmes na krupicovú kašu s vanilkovou príchuťou |
| Hmotnosť | 90g |
| Návod na použitie | 1. priveďte 1/2 litra mlieka do varu. 2. Odstavte panvicu z ohňa. Pridajte krupicovú kašu Dr. Oetker, miešajte metličkou a pokračujte v intenzívnom miešaní približne 1 minútu. Krupicovú kašu nechajte 5 minút odstáť. Krupicovú kašu opäť premiešajte a podávajte s ovocím podľa chuti. |
| Zloženie | 47 % Tvrdá pšeničná krupica, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), arómy (obsahuje sušené MLIEKO), farbivo (karotén), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín). |
| Potravinárske prídavné látky | S farbivom |
| Alergény | Mlieko a výrobky z neho, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 405kj/96kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 1,5g |
| Tuk | 0,8g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16,7g |
| Sacharidy | 9,5g |
| z toho cukor | 3,7g |
| Bielkoviny | 0,12g |
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- 47% Tvrdá pšeničná múka, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY SÚŠOK), farbivo (karotén)
- Výživové údaje
- Energia kj 405 kj Energia kcal 96 kcal Tuky 4,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,6GRM Sacharidy 49GRM Sacharidy, z toho cukor 28GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,33GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na krupicovú kašu s vanilkovou príchuťou
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 32136
- EAN kód
- 4000521771102
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- 47% Tvrdá pšeničná múka, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY SÚŠOK), farbivo (karotén)
- Výživové údaje
- Energia kj 405 kj Energia kcal 96 kcal Tuky 4,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,6GRM Sacharidy 49GRM Sacharidy, z toho cukor 28GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,33GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na krupicovú kašu s vanilkovou príchuťou
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 32136
- EAN kód
- 4000521771102
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
23,15 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Ryžový puding Classic Style 125g
15,52 €/1kg
1,94 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker Sladké mliečne rezance Vanilka 116g
21,81 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na karfiolový zemiakový nákyp s petržlenovou vňaťou 51g
26,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
16,06 €/1kg
16,06 €
Predajca: somnia24

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na vrstvenú kapustu s mletým mäsom a údenou slaninou 31g
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
4,86 €/1kg
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix panvica s mletým pórom a rezancami
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
29,05 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Maggi fix&frisch bravčové mäso au gratin
49,52 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g
28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AREBOS 40L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Maggi fix&frisch vyprážané rezance
52,69 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Spaghetti 72 Cestoviny Špagety z tvrdej pšeničnej krupice 500g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style
29,15 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Oetker Krupicová kaša s vysokým obsahom bielkovín 0,095 kg
29,89 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sladká krupicová kaša 2 bal.
4,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Galetta krémový puding vanilka 80g
23,88 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pena 0,092 kg
30,65 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečne rezance
Čo môžete povedať o tomto článku? Veľa cukru. Veľa kalórií. Ale mne chutia....
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Mliečne rezance sa stali vzácnosťou, ale Kaufland ich má!
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
áno
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(98)Počet hodnotení: 98
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

Oetker krupicová kaša vanilková 90g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,33 €/1kg

Frischli Bourbon vanilková omáčka s najjemnejšou vanilkovou príchuťou 1000ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,84 €/1kg

RUF Kaša Himbeer White Choc 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,69 €/1kg