5,0



Na základe 3 hodnotení
Bestseller
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRASKIN Sérum s vitamínom C - 30 ml1 398,33 €/1l
41,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
ARTHROVIA - Kĺbová masť51 990,00 €/1l
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Liftingové spevňujúce sérum1 344,94 €/1kg
316,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dr.Althea 345 krém na úľavu 50 ml
398,00 €/1l
19,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čertov pazúr regeneračná masť 125 ml
30,77 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Guam krém proti celulitíde so silným hrejivým účinkom 200ml
161,15 €/1l
32,23 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Intenzívny krém proti vráskam s vitamínom C a retinolom Verdichtungscreme C-Vital (Verdichtungscreme) 50 ml
822,20 €/1l
41,11 €
Predajca: VISO

Kĺbový doplnok Forté Pharma Tendoactive Plus 20 jednotiek
1 802,50 €/1l
36,05 €
Predajca: Parfumtoi

Kolagénová terapia krém-ampula 50ml
92,20 €/1l
4,61 €
Predajca: MANADA

Krém s esenciou zo slimáka 44 % kolostrum 50 ml Coderm
1 199,80 €/1l
70,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ULTRATIME krém proti vráskam 50 ml
2 181,00 €/1l
109,05 €
Predajca: Parfumtoi

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
706,80 €/1l
35,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Avene Cicalfate+ Regeneračný krém 15 ml
535,83 €/1kg
12,86 €
Predajca: Parfumtoi

Synchroline Thiospot intenzívny krém 30 ml
28 620,00 €/1l
28,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

TRIDERM LENIL+ KREM NA UPOKOJENIE PRI DERMATÍDICH, 50 ml
23 650,00 €/1kg
23,65 €
Predajca: NutraBestBG

Celyoung Intenzívny koncentrát proti starnutiu 30 ml
31,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kruterhof Intenzvne srum 30 ml
63,20 €/1kg
24,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Synchroline krm proti vrskam okolo o 15 ml
21 190,00 €/1l
21,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

CELYOUNG Antiaging Creme, 100 ml
967,60 €/1l
48,38 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Axisis GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 11026072
Kadidlový krém extra silný 110 ml v sklenenej nádobke s povzbudzujúcou vôňou kadidla a zázvoru Kadidlový krém extra silný ponúka účinnú ošetrujúcu receptúru s vysokokvalitným extraktom z kadidla, ktorý bol špeciálne vyvinutý na intenzívne použitie. Krémová textúra sa rýchlo vstrebáva a ľahko sa rozotiera bez toho, aby bola mastná. Ideálny pre všetkých, ktorí uprednostňujú prírodné zložky a všestrannú starostlivosť. Vďaka príjemnej vôni a starostlivo vyváženým rastlinným zložkám je tento krém vynikajúcou voľbou na každodenné použitie alebo špeciálnu starostlivosť o pleť. Získajte 5 % zľavu pri kúpe 3 kusov a 10 % zľavu pri kúpe 6 kusov! Špeciálne vlastnosti kadidlového krému extra strong: Vysokokvalitné zloženie: obsahuje koncentrovaný extrakt z kadidlovníka v intenzívne vyživujúcom zložení. Príjemná textúra: Dá sa nanášať bez námahy a rýchlo sa vstrebáva bez zanechania zvyškov. Tradícia a príroda: Inšpirované tradičnými receptúrami a vytvorené podľa moderných štandardov. Vyskúšajte účinnú starostlivosť s prírodným extraktom z kadidlovníka - ideálny doplnok vašej každodennej rutiny. Účinok: Kadidlo, arnika a olivový olej majú blahodarný účinok na pokožku. Na podporu pohody pri reumatických ťažkostiach, bolestiach kĺbov a lumbagu.
Kadidlový krém extra silný 110 ml - prezentácia: krém - predmet: starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 241 g
- Objem
- 110 ml
- Zloženie
- Aqua, Boswellia Carterii Resin Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Glycerin, Persea Gratissima Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Caprylyl Glycol, Trideceth-6, Arnica montana Flower Extract, D-Limonene, Citral
- Výrobca
- Inntaler
- EAN kód
- 426035403143304260354031433
- Číslo od výrobcu
- 11026072
- Hmotnosť
- 241 g
- Objem
- 110 ml
- Zloženie
- Aqua, Boswellia Carterii Resin Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Glycerin, Persea Gratissima Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Caprylyl Glycol, Trideceth-6, Arnica montana Flower Extract, D-Limonene, Citral
- Výrobca
- Inntaler
- EAN kód
- 426035403143304260354031433
- Číslo od výrobcu
- 11026072
Hodí sa k tomu

Kadidlový krém Extra silný 200ml plastová plechovka Inntaler
83,60 €/1l
16,72 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kadidlový krém Dr. Sacher na podráždenú a citlivú pokožku, 250 ml krém
24,12 €/1kg
6,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gél z listov viniča + gaštan konský 250 ml od Dr. Sachers
20,64 €/1l
5,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Bomann WPT 7154, Voľne stojaci, Predné plnenie, Tepelné čerpadlo, Čierna, Šedá, Otočné, Dotyk, Plastové dvierka s okienkom
582,38 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BRaUN_Elektro

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Veľkosť XL
47,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

DR.THEISS masť na zvlnenie nôh
152,10 €/1l
15,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
425,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dámske dlhé legíny legíny dlhé bavlnené nohavice Röre pánska spodná bielizeň ČIERNA XXL
12,57 €
Predajca: YESET

Organický olej z ľubovníka bodkovaného - 100 ml
184,20 €/1l
18,42 €
Predajca: taleoo

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
173,99 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Podprsenka SLIMmaxx dream zip - 36/38 (M) - sada 5 kusov
29,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

SoBuy Kuchynský ostrov Úložný nábytok s rozširiteľnou pracovnou doskou Sivý Škandinávsky FKW71-HG
280,46 €
-15,81 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
264,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
722,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Kuchynský vozík Kesper biely MDF doska 50 cm x 15 cm x 79 cm
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Lehmann LHODF-1435, Teplovzdušná fritéza, 3,5 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
769,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prináša veľkú úľavu pre preťažené ruky.
Mám artritídu v rukách a som vozičkár, ktorý je často na cestách. Kadidlový krém si nanášam na ruky každý deň a všímam si, ako sa mi uvoľňuje napätie v rukách. Ustúpili aj zapálené miesta.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg