Kľúčové informácie v kocke

  • Je to parfumovaná voda pre ženy s objemom 100 ml.
  • Ponúka kvetinovú, ovocnú a gurmánsku vonnú kompozíciu.
  • Vôňa s tónmi hrušky, ruže a sladkého marshmallow.
  • Odráža osobnosť speváčky Ariany Grande a dodá Vám energiu a sebadôveru.
  • Dodáva sa v originálnom ružovom flakóne s bielym ponpom.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej

44,59 €

445,90 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre KENZO Amour, Ženy, 100 ml
KENZO Amour, Ženy, 100 ml
689,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
68,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Armani Si Edp Spray 100ml
Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 221
104,06 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Billie Eilish Eilish Eilish Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Billie Eilish Eilish Eilish Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
629,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 41
62,99 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 30 ml
Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 30 ml
1 060,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
31,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
539,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
53,94 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
527,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
52,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
462,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
46,25 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
1 000,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
50,03 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Ariana Grande R.E.M - Parfumovaná Voda 50 ml
Ariana Grande R.E.M - Parfumovaná Voda 50 ml
792,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
39,62 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande Sladká ako cukrík Voda na opaľovanie, 50ml
Ariana Grande Sladká ako cukrík Voda na opaľovanie, 50ml
743,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande - Cloud EDP 30ml
Ariana Grande - Cloud EDP 30ml
1 402,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 10
42,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande Moonlight - parfumovaná voda 50 ml
Ariana Grande Moonlight - parfumovaná voda 50 ml
791,60 €/1l
39,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
640,10 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
64,01 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
469,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
46,90 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
591,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
59,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 141
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
493,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 58
37,01 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Ariana Grande - MOD Blush EDP 100ml
Ariana Grande - MOD Blush EDP 100ml
498,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
210,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
21,03 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Ariana Grande

Ariana Grande je jednou z najznámejších speváčok a herečiek na svete. Mladá hviezda zaujme nielen svojím mimoriadnym talentom, ale aj osobnosťou, ktorou si získala srdcia svojich fanúšikov. Ariana Grande má na konte desiatky hitov, ako aj množstvo úspešných televíznych produkcií, no neustále sa snaží rásť a plniť si ďalšie sny. V roku 2015 Ariana Grande vydala svoj prvý parfum s názvom Ari, ktorý odráža speváčkinu jedinečnú povahu. Parfém Ariana Grande Ari si rýchlo získal popularitu a stal sa ďalším úspechom umelkyne, ktorá odvtedy neustále predstavuje svetu nové vône. V portfóliu parfémov Ariany Grande nájdeme okrem iného vôňu Ariana Grande Cloud, parfém Ariana GrandeThank U Next alebo telovú hmlu Ariana Grande Moonlight.

Ariana Grande Ari

Ariana Grande Ari je parfémovaná voda pre ženy s kvetinovou, ovocnou a gurmánskou vôňou. Magnetický, sladký, návykový a očarujúci parfém Ariana Grande Ari odráža osobnosť slávnej speváčky Ariany Grande, ktorá sa stala nielen ikonou vo svete hudby, ale snaží sa aj povzbudiť mladé ženy, aby išli za svojimi snami. Parfém ArianaGrande Ari vám dodáenergiu byť sama sebou a dosiahnuť to, čo chcete. Šumivá, takmer apetítna vôňa dodáva optimizmus a spríjemňuje každý deň. V Ariana Grande Ari sa hlavové tóny skladajú z veľmi výraznej hrušky, osviežujúceho grapefruitu a sladkej maliny. V srdci nájdete konvalinku, ružu a vanilkovú orchideu. Základné tóny tvorí pižmo, drevité tóny a marshmallow.

Oslňte všetkých s vôňou Ariana Grande Ari!

Ariana Grande Ari je vôňa vytvorená pre mladé ženy, ktoré chcú oslniť, zaujať a splniť si svoje sny. S parfémom Ariana Grande Ari sa budete cítiť plná energie a kreativity, ako hviezda, ktorá sa chystá postaviť do svetla reflektorov a predstaviť svoju najnovšiu pieseň. Objednajte si Ariana Grande Ari a staňte sa skutočnou hviezdou!

O vôni Ariana Grande Ari:

Vôňa pre ženy s kvetinovým, ovocným a gurmánskym nádychom, uvedená na trh v roku 2015.

Vrchné tóny: hruška, grapefruit a malina
Srdcové tóny: konvalinka, ruža a vanilková orchidea
Základné tóny: pižmo, drevité tóny a marshmallow



Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Typ dávkovača:
Sprej


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Ariana Grande EDP Ari 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Ariana Grande!



  • Pohlavie: Ariana Ariana je obľúbená značka, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a jemnosťou: Lady
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Dámska toaletná voda, ktorá je súčasťou balenia: Sada: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Ari
Od 73,45 / 100 ml

Ari je parfumovaná voda od značky Ariana Grande. Kvetinová, ovocná a gurmánska vonná kompozícia bola vydaná v roku 2015. Vôňa, ktorá vyžaruje ľahkosť a sviežosť bezstarostného leta....



Fragrance notes:

Head note: pear, grapefruit, raspberry
Heart note: konvalinka, ruža, vanilková orchidea
Základná nóta: konvalinka, ruža, vanilková orchidea
: pižmo, drevité tóny, marshmallow

.

Zvodná a sexy vôňa sa otvára zvodnou sviežosťou chrumkavej hrušky, ružového grapefruitu a iskrivej šťavnatej maliny. Mimoriadne ženské srdce rozkvitá plyšovou kyticou konvalinky a ruže v zamatovom kvete krémovej vanilkovej orchidey. Táto sexy vôňa je sofistikovanou zmesou krémového pižma, drevín a návykového nádychu marshmallow.



Prinášajte si esenciu zvodnosti a roztomilosti, ktorú parfumovaná voda pre ženy Ariana Grande Ari by Ariana Grande obsahuje, každý deň. S ňou môžete do každého dňa vykročiť s rovnakým sexi sebavedomím, aké na pôvabnej speváčke všetci obdivujú. Odteraz ju nebudú chýbať ani na vás. Vďaka lahodnej kombinácii hrušky, ružového grapefruitu a malinovej šťavy sa vám začnú takmer zbiehať sliny už pri prvom privoňaní. Po chvíli sa rozvonia jemná konvalinka a ruža s nádychom krémovej tropickej orchidey - vanilky. Dlhé zmyselné doznievanie vonnej kompozície sa nesie na drevitej vlne s čistou vôňou pižma a sladkého marshmallow.

Parfémovaná voda Ari od značky Ariana Grande bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 100ml

ARIANA GRANDE ARI EAU DE PARFUM 100 ML je vôňa od popovej hviezdy Ariany Grande, ktorá sa predstavuje ako sexy a ženská vôňa charakterizovaná srdcom s iskrivými ovocnými a kvetinovými tónmi, ozdobená elegantnými stopami machu a dreva a nádychom myšej slaniny. ARIANA GRANDE ARI EAU DE PARFUM 100 ML je sladká a mladistvá vôňa, ktorá zaujme ženy a dievčatá milujúce jemné americké sladkosti. Je to sladký a zmyselný parfém, ktorý odráža charakter speváčky. Ide o prvý ženský parfém, pod ktorým je podpísaná Ariana Grande, a je dodávaný s fantastickým balením: Ružový flakón je vyrobený z viacvrstvového skla zdobeného bielym ponpom, ktorý evokuje sladkú a pôvabnú dušu americkej popovej hviezdy. Vôňa sa otvára ovocnými tónmi hrušky, grapefruitu a malín, inšpirovanými šumivou osobnosťou Ariany Grande. Potom prechádza do jemnejších tónov bahniatok, kvetov, machu a ľahkého dreva.

Ariana Grande Ari Edp Spray

Vrchné tóny: Hruška, grapefruit, malina: Stredné tóny: Stredné tóny: konvalinka, ruža, vanilková orchidea: Základné tóny: Vôňa: pižmo, drevité tóny, marshmallow

Ariana Grande Ari Edp Spray ARGLR15134 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Model
Ari
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 100ml
Cieľové skupiny
Dámy
Dámy
EAN kód
0812256020301
812256020301
Číslo od výrobcu
107828

Model
Ari
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 100ml
Cieľové skupiny
Dámy
Dámy
EAN kód
0812256020301
812256020301
Číslo od výrobcu
107828
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Blackberry, Hruška, Frangipane, Zemolez, jazmín sambakový, Kašmírske drevo, Cassis, Vanilka, 1 kusov
Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Blackberry, Hruška, Frangipane, Zemolez, jazmín sambakový, Kašmírske drevo, Cassis, Vanilka, 1 kusov
457,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 69
45,71 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
462,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
46,25 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Ariana Grande Cloud 2.0 Intense Woda perfumowana, 100 ml
Ariana Grande Cloud 2.0 Intense Woda perfumowana, 100 ml
576,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande, Ari Ariana, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Ariana Grande, Ari Ariana, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
745,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
37,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ariana Grande Ari Parfumovaná Telová Mliečka 236 ml - Subtilná a Rímsko-zahradná Vôňa s Tónom Elegancie
Ariana Grande Ari Parfumovaná Telová Mliečka 236 ml - Subtilná a Rímsko-zahradná Vôňa s Tónom Elegancie
52,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
527,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
52,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1030
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
539,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
53,94 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 446
81,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Ariana Grande R.E.M Parfumovaná Voda, 100ml
Ariana Grande R.E.M Parfumovaná Voda, 100ml
480,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
48,04 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 30
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Obrázok produktu pre Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 30 ml
Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 30 ml
1 060,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
31,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
319,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
31,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
1 082,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 33
108,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
640,10 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
64,01 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša, Obrázok generovaný UI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 216
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Obrázok produktu pre Armani Si Edp Spray 100ml
Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 221
104,06 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande Thank U Next 2.0 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Ariana Grande Thank U Next 2.0 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 439,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,19 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Koženkový organizér na zošity A6, organizér na rozpočet, organizér na rozpočet, plánovač rozpočtu, obal na zošity, voľný zošit, organizér na peniaze, bankovky, čierny
Koženkový organizér na zošity A6, organizér na rozpočet, organizér na rozpočet, plánovač rozpočtu, obal na zošity, voľný zošit, organizér na peniaze, bankovky, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
22,59 €
-13%
19,58 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre SONGMICS Zamatový vešiak na kabáty, sada 50 ks, vešiak, protišmykový, malá tyč na kravaty, 360° otočný háčik, hrúbka 0,6 cm, šetrí miesto, dĺžka 43,5 cm
SONGMICS Zamatový vešiak na kabáty, sada 50 ks, vešiak, protišmykový, malá tyč na kravaty, 360° otočný háčik, hrúbka 0,6 cm, šetrí miesto, dĺžka 43,5 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 34
24,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Stanley Quencher fľaša na pitie izolovaná slamkou hrnček FlowStat oceľ 1,2 l robustný vákuový trendy;
Stanley Quencher fľaša na pitie izolovaná slamkou hrnček FlowStat oceľ 1,2 l robustný vákuový trendy;
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 30
79,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Ariana Grande - MOD Blush EDP 100ml
Ariana Grande - MOD Blush EDP 100ml
498,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 37
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 69 hodnotení
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Ariana Grande – Sweet Like Candy
Hodnotenie z 23. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super, super, super ....
Hodnotenie z 21. februára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obľúbený parfum mojej vnučky
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sladké a chutné
Hodnotenie z 10. januára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Príjemná vôňa
Hodnotenie z 8. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Perfektné!!!!
Hodnotenie z 24. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko super
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l