5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX1 926,50 €/1l
192,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Courreges C parfémovaná voda unisex 50 ml703,00 €/1l
36,36 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,15 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tubbees Pistachio Kunafa parfémovaná voda unisex 50 ml246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml164,00 €/1l
16,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons Her Majesty The Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
944,50 €/1l
94,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Atkinsons Her Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 255,20 €/1l
125,52 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Atkinsons London My Fair Lily parfémovaná voda unisex 100 ml
855,60 €/1l
110,85 €
-25,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,56 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons Scilly Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
1 288,00 €/1l
128,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons Tulipe Noire parfémovaná voda unisex 100 ml
1 735,00 €/1l
173,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons Black Tulip EDP 100 ml UNISEX
1 144,60 €/1l
114,46 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Atkinsons Oud Save The King EDP 100 ml M
2 535,30 €/1l
253,53 €
Predajca: somnia24

Atkinsons His Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 426,50 €/1l
142,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Ajmal Amber Precious parfémovaná voda unisex 100 ml
649,20 €/1l
64,92 €
Predajca: Glamperfeu

Ajmal Amber Wood parfémovaná voda unisex 50 ml
1 315,00 €/1l
65,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard Amber Malaki parfémovaná voda unisex 80 ml
625,25 €/1l
50,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hamidi Raneem parfémovaná voda unisex 100 ml
253,30 €/1l
25,33 €
Predajca: Glamperfeu

Khadlaj Empire Victor parfémovaná voda unisex 100 ml
223,60 €/1l
22,36 €
Predajca: Bugelo

Naseem Bushra toaletná voda unisex 80 ml
123,50 €/1l
9,88 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Amber Empire od značky Atkinsons bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Atkinsons 1799 Amber Empire Unisex toaletná voda s rozprašovačom 100 ml Orientálna gurmánska vôňa pre ženy a mužov sladká, dymová, teplá, energická, lahodná a charizmatická. Uvedená na trh dizajnérskym domom Atkinsons. Táto orientálna vôňa obsahuje zmes santalového dreva, kadidla, myrhy, vanilky a tónov čaju oolong. Rok vydania: 2015. Sladká orientálna vôňa, ktorú budú radi nosiť muži aj ženy. Nádherné mystické a dymové akcenty dodávajú zmesi veľkú hĺbku.
Atkinsons Amber Empire toaletná voda v spreji 100 ml
Atkinsons 1799 Amber Empire Unisex toaletná voda s rozprašovačom 100 ml Orientálna gurmánska vôňa pre ženy a mužov sladká, dymová, teplá, energická, lahodná a charizmatická. Uvedená na trh dizajnérskym domom Atkinsons. Táto orientálna vôňa obsahuje zmes santalového dreva, kadidla, myrhy, vanilky a tónov čaju oolong. Rok vydania: 2015. Sladká orientálna vôňa, ktorú budú radi nosiť muži aj ženy. Nádherné mystické a dymové akcenty dodávajú zmesi veľkú hĺbku.
Atkinsons Amber Empire toaletná voda v spreji 100 ml
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8002135133075
- Číslo od výrobcu
- 3050510
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8002135133075
- Číslo od výrobcu
- 3050510
Hodí sa k tomu

Atkinsons Amber Empire EDT 100 ml UNISEX
905,30 €/1l
92,90 €
-2,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,53 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Atkinsons Her Majesty The Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
944,50 €/1l
94,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Atkinsons Her Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 255,20 €/1l
125,52 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Atkinsons Scilly Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
1 288,00 €/1l
128,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Atkinsons London My Fair Lily parfémovaná voda unisex 100 ml
855,60 €/1l
110,85 €
-25,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,56 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Atkinsons Rose in Wonderland parfémovaná voda unisex 100 ml
1 406,50 €/1l
140,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
1 860,00 €/1l
139,50 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 034,53 €/1l
77,59 €
Predajca: FragrancesBg

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
990,00 €/1l
99,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(120)Počet hodnotení: 120
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l