4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l263,87 €/1l
215,97 €
-31,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
184,71 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, liehoviny, alkohol, fľaša, 40 %, 3 l, 7040350026,27 €/1l
82,83 €
-4,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,81 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Vodka Absolut Courant 700 ml | vodka100,84 €/1l
82,53 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,59 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Three Sixty Vodka 100 Proof43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka | 40% obj. | 0,7 l
36,86 €/1l
25,80 €
Predajca: PitnemiodyPL

Puschkin Vodka 37,5 % Vol. 700ml
23,49 €/1l
16,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a plnená do fliaš vo Francúzsku | 40 % obj. | 0,7 l
61,74 €/1l
47,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,22 €
Predajca: AllYouNeed

Smirnoff Red Label Vodka Triple Distilled No. 21 | 37,5 % obj. | 0,7 l
24,91 €/1l
17,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5 % 1000ml
19,20 €/1l
19,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
254,80 €/1l
12,74 €
Predajca: Ambiente-3000

Zubrowka Biala Vodka krištáľovo čistá jemne rafinovaná vodka 700ml
22,57 €/1l
15,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff NO.21, 1 L, 37,5%, Rusko
24,55 €/1l
24,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wodka Gorbatschow Citron 37,5% 700ml
26,80 €/1l
18,76 €
Predajca: AllYouNeed

9 Mile Vodka 37,5% obj. 0,7l v darčekovej krabičke so sklom
30,06 €/1l
21,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lubelski Geist, 500 ml
71,74 €/1l
35,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Puschkin Nuts & Nougat
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stolitchnaya vodka 40
33,40 €/1l
23,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Black Sun 16,6 %
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
85,41 €/1l
59,79 €
Predajca: PitnemiodyPL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ideálne pre potreby cateringu alebo veľkých osláv: kartón Gorbatschow. Táto vodka je známa svojou priezračnosťou a čistotou a, samozrejme, nezameniteľnou chuťou. Obsah alkoholu v liehovine je 37,5 %.
Vodka
#Gorbačov
|
|
Gorbačov vodka je jedným z najznámejších a najobľúbenejších druhov vodky v Nemecku.
Jej korene však siahajú do Ruska.
Rodina Gorbačovovcov začala vyrábať vodku ešte pred prvou svetovou vojnou.
Októbrová revolúcia v roku 1917 prinútila Gorbačovovcov emigrovať do Nemecka.
Tu po krátkom čase opäť otvorili svoju spoločnosť. V priebehu niekoľkých rokov vodka Gorbačov pokračovala vo svojom triumfálnom úspechu v Nemecku a Európe.
Zvláštnosťou výroby vodky v spoločnosti Gorbatschow je trojitá studená filtrácia pomocou aktívneho uhlia.
Tento komplexný proces zaručuje čistú vodku s jemnou a čistou chuťou.
Podľa tradičnej receptúry vodky sa vodka Gorbatschow kedysi filtrovala dvakrát cez drevené uhlie - optimalizácia výrobného procesu však zaručuje ešte väčšiu čistotu a sviežosť.
Môže sa piť priamo, ale je tiež dobrým základom pre koktaily a long drinky.
Gorbatschow vodka z Nemecka s obsahom alkoholu 37,5.
Popis: .
Pre viac informácií o Gorbatschow 0,7l z kategórie Vodka použite kontaktný formulár alebo nám zavolajte počas otváracích hodín. Váš predajca liehovín.
Vodka Gorbatschow 37,5% 700ml - Vodka - Výrobca: Henkell und Co. Sektkellerei KG, Biebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden 1er Pack
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Wodka
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Gorbatschow Wodka KG Indira-Gandhi-Str. 66-69 13053 Berlin
- Obchodný názov
- Wodka
- Výrobca
- Henkell
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 18216
- EAN kód
- 4003310013759
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Wodka
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Gorbatschow Wodka KG Indira-Gandhi-Str. 66-69 13053 Berlin
- Obchodný názov
- Wodka
- Výrobca
- Henkell
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 18216
- EAN kód
- 4003310013759
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Vodka 37,5 % Vol. 700ml
23,49 €/1l
16,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zubrowka Biala Vodka krištáľovo čistá jemne rafinovaná vodka 700ml
22,57 €/1l
15,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff Red Label Vodka Triple Distilled No. 21 | 37,5 % obj. | 0,7 l
24,91 €/1l
17,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Nordbrand Mäta pieporná 18% 0,7l
11,27 €/1l
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a plnená do fliaš vo Francúzsku | 40 % obj. | 0,7 l
61,74 €/1l
47,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,22 €
Predajca: AllYouNeed

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Kuemmerling bylinný likér 25 ks po 20 ml – 0,50 l
79,44 €/1l
39,72 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5%, 1 l
30,77 €/1l
30,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Gerstacker Norimberský vianočný trh varené víno Premium 1000ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ramazotti Amaro jemný taliansky polohořký bylinný likér 700ml
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Grey Goose + GB
982,44 €
Predajca: AllYouNeed
218,32 €/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litra
405,43 €
-58,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
346,76 €
Predajca: AllYouNeed
231,17 €/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 liter
314,36 €
-45,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
268,87 €
Predajca: AllYouNeed
268,87 €/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s príchuťou hrušky 40 % 1,00 l.
259,33 €
-37,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,80 €
Predajca: AllYouNeed
221,80 €/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s príchuťou vanilky 40,0 % 0,70 l.
264,49 €
-38,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
226,21 €
Predajca: AllYouNeed
323,16 €/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edícia 40,00 % 1,00 liter
258,55 €
-37,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,14 €
Predajca: AllYouNeed
221,14 €/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litra
187,81 €
Predajca: AllYouNeed
268,30 €/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
215,97 €
-31,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
184,71 €
Predajca: AllYouNeed
263,87 €/1l

Cîroc Vodka s príchuťou manga 37,5 % 0,70 l.
189,57 €
-27,44 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
162,13 €
Predajca: AllYouNeed
231,61 €/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s príchuťou citróna 40,00 % 0,70 l.
203,37 €
-29,43 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
173,94 €
Predajca: AllYouNeed
248,49 €/1l

Cîroc Vodka s príchuťou červených bobúľ 37,5 % 0,70 litra
175,79 €
-25,44 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,35 €
Predajca: AllYouNeed
214,79 €/1l

Absolut Berri Acaí ochutená vodka 40 % 1,00 liter
177,88 €
-25,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,14 €
Predajca: AllYouNeed
152,14 €/1l

Tom of Finland Vodka 40 % 0,50 litra
151,72 €
-21,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,76 €
Predajca: AllYouNeed
259,52 €/1l

Mama Vodka 40 % 0,70 litra
151,72 €
-21,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,76 €
Predajca: AllYouNeed
185,37 €/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litra
364,82 €
-231,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
132,92 €
Predajca: AllYouNeed
75,95 €/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,40 €
-21,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
126,92 €
Predajca: AllYouNeed
126,92 €/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 liter
140,09 €
-20,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,82 €
Predajca: AllYouNeed
119,82 €/1l

Absolut Mango Flavoured Vodka 40 % 0,70 litra



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
124,69 €
-18,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
106,65 €
Predajca: AllYouNeed
152,36 €/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
123,97 €
-17,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
106,03 €
Predajca: AllYouNeed
212,06 €/1l

Vodka Rushkinoff Karamelový likér Jemný a hladký 1000ml 12 balení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
222,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,51 €/1l