5,0



Na základe 5 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Rabanne Olympéa Intense, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Oriental amber, Absolute orange blossom, White pepper, Vanilla salt, White amber, Ambergris, Sprej, 1 kusov
144,83 €
1 810,38 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant536,75 €/1l
42,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Jazmín, Mandle2 361,67 €/1l
70,85 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
CHANEL Gabrielle Essence, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE |...1 904,00 €/1l
190,40 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
803,00 €/1l
40,15 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Olympéa Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžový kvet, Vanilka, Biele korenie, Jantár, ambra
2 475,00 €/1l
123,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Paco Rabanne Olympea Aqua Parfumovaná voda 50ml
2 500,00 €/1l
156,00 €
-31,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rabanne Olympéa, Ženy, 30 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 731,67 €/1l
51,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
1 808,33 €/1l
54,25 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Lady Million Lucky 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Damascena rose, Orange blossom essence, Raspberry, Sandalwood, Vanilla, Sprej, 1 kusov
1 999,00 €/1l
159,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Paco Rabanne Olympéa Onyx EDP 80 ml W
1 730,00 €/1l
138,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Paco Rabanne Olympea, Woda perfumowana, 30ml
1 649,67 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Lady Million Privé, Ženy, 30 ml, 1 kusov
3 166,67 €/1l
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rabanne Lady Million Prive, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
975,75 €/1l
78,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Paco Rabanne Olympea Parfum, 80 ml
1 015,88 €/1l
81,27 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Lady Million Gold 5 ml Eau de Parfum Luxus Miniatur 2024
5 660,00 €/1l
28,30 €
Predajca: IdoBuy

Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
2 079,00 €/1l
62,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne Olympea Woda perfumowana, 15ml
1 840,67 €/1l
27,61 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) BENZYL SALICYLATE ALPHA-ISOMETHYL IONONE LIMONENE..., 1 kusov
1 265,00 €/1l
63,25 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 80 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Úplný popis zloženia vône:
- Oriental amber, Absolute orange blossom, White pepper, Vanilla salt, White amber, Ambergris
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Paco Rabanne Olympea Intense parfumovaná voda v spreji 80ml
Predstavte si, že vojdete do miestnosti a všetky pohľady sa upierajú na vás. S parfumovanou vodou Olympéa Intense od Paco Rabanne zanecháte nielen trvalý dojem, ale ste aj stelesnením čistej elegancie a ženskej sily. Tento kvetinovo-sladký parfém v nej 80 ml verzii spája zvodné tóny vône s výnimočným dizajnom flakónu od Marca Angeho, ktorého zlatý veniec pripomína antické bohyne. Bezpečnostné a varovné informácie: Vysoko horľavá kvapalina a pary
Paco Rabanne Olympea Intense Edp Spray 6511466602/65114666/6511466601 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 80 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3349668543083
- Číslo od výrobcu
- 57464
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3349668543083
- Číslo od výrobcu
- 57464
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rabanne Olympéa Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžový kvet, Vanilka, Biele korenie, Jantár, ambra
2 475,00 €/1l
123,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
803,00 €/1l
40,15 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense DUO EDT 2x30ML ( 60ML)
2 194,67 €/1l
65,84 €
Predajca: Scentist

Dolce&Gabbana The One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
1 411,20 €/1l
70,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dámsky parfum Because It´s You Armani EDP - 50 ml
1 332,80 €/1l
66,64 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Návykové;)
Milujem túto vôňu!!!! Podľa mňa je to zimná vôňa. Zmyselná a hrejivá, nie preplnená, ale napriek tomu veľmi výrazná a dlhotrvajúca. Má na mňa okamžitý účinok na zlepšenie nálady, presne ako stvorená na tmavé ročné obdobie. :)
Hodnotenie z 26. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Milujem túto intenzívnu, zvodnú vôňu. Zásielka bola rýchla! Opäť s radosťou.
Hodnotenie z 11. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super parfum
Skvelá vôňa vydrží dlho, kúpila by som znova a znova.
Hodnotenie z 7. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Mega
Hodnotenie z 18. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l