5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Biely čaj Jasmín jemná príchuť s prírodnou arómou 25g99,20 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica lesné bobule ovocný a aromatický ovocný čaj 40 čajových vrecúšok 50g45,80 €/1kg
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajový dom ostružina malina ovocný čaj ovocná čerstvá príchuť 90g
29,00 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica jablková zmes ovocná s vitamínom C 60g 12 balení
39,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Hüttenzauber ovocný čaj s príchuťou vareného vína a korenia 50g
131,43 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Strawberry Cheesecake ovocný čaj s príchuťou jahodového koláča 40g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica multivitamín s 10 vitamínmi vybrané ovocie 60g balenie 12
47,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica zázvor aromatický a prírodný pôžitok 36g 12 balení
1 089,72 €/1kg
39,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Čaj z bazových plodov s čerešňou Ovocný čaj s bazovými plodmi 55g
56,73 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Rooibos s príchuťou vanilky 35g
132,00 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica ovocný čaj z lesných plodov ovocný a aromatický 180g 2-pack
22,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Škorica Slivka 20 vrecúšok Ovocný čaj so slivkou a škoricou 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Rooibos Karamelový čaj aromatický a sladký pôžitok 40g
123,75 €/1kg
4,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 6687 Čaj zázvor-citrón 20 Btl. à 1,75g
331,43 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Zázvor Citrón Zázvorový čaj s pikantným citrónom 35g 12 balení
39,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Teehaus čerešňovo-banánový ovocný čaj s čerešňovo-banánovou príchuťou 90g
TEEHAUS Cherry Banana je príjemný ovocný čaj vyrobený zo starostlivo vybraného ovocia, zjemnený lahodnou príchuťou čerešne a banánu. Zažite ovocno-sladkú chuť!
TEEKANNE GmbH & Co KG Kevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Ibišek, jablká, šípky, pomarančová kôra, sladké ostružinové listy, čerešňová aróma, banánová aróma, bazové bobule.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Ochutená ovocná čajová zmes s príchuťou čerešne a banánu
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 29156
- EAN kód
- 4009300007838
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Ibišek, jablká, šípky, pomarančová kôra, sladké ostružinové listy, čerešňová aróma, banánová aróma, bazové bobule.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Ochutená ovocná čajová zmes s príchuťou čerešne a banánu
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 29156
- EAN kód
- 4009300007838
Hodí sa k tomu

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajový dom ostružina malina ovocný čaj ovocná čerstvá príchuť 90g
29,00 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 070214, čaj s príchuťou broskyne a marakuje, 18 vrecúšok po 2,5 g
356,80 €/1kg
35,68 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Čajová kanvica 7701 Karibské mango - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Tyčinky Ferrero kinder Bueno 2er vo veľkom balení 30 kusov (30 x 2 tyčinky)
39,39 €/1kg
50,81 €
Predajca: somnia24

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Prírodný
11,87 €/1kg
4,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teehaus Ríbezľovo-višňový ovocný čaj jemný a ovocný 90g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vidacharmy – 40" vežový ventilátor, 20 dB, rýchlosť 8 m/s, dotykový LED displej, diaľkové ovládanie, 3 rýchlostné stupne, 15-hodinový časovač, 85° oscilácia
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vidacharmy

Čajová kanvica 7503 Taliansky sladký čerešňový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Čajová kanvica 6576 Turecké jablko 20 ks / bal.
226,73 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks
22,94 €/1kg
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porcií
41,91 €/1kg
10,73 €
Predajca: CoffeeFriend

Dr. Oetker Galetta krémový puding vanilka 80g
23,88 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

Choco&Cake 175 g, 14 ks
87,71 €/1kg
15,35 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
52,61 €/1kg
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HEARTS Cappuccino Mix, 6 ochutnávok á 1kg (viedenská melanž, írsky krém, amaretto, karamel, biela a s jemným nádychom kakaa) Rodinné balenie
6,60 €/1kg
39,60 €
Predajca: Euroshare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Tento čaj je sen. Jednoducho lahodný, s plnou chuťou čerešní a krémovým banánom. Nemôžem sa ho nabažiť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies