5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Rooibos krémová príchuť karamel 20 dvojkomorových vreciek 35g109,43 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Rooibos s príchuťou vanilky 35g132,00 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica mäta osviežujúci a aromatický mätový čaj 112g40,89 €/1kg
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PURE Tea Selection Rooibos Orange Karamell 25 x 3g Tee Beutel
208,93 €/1kg
15,67 €
Predajca: somnia24

Meßmer Škorica Slivka 20 vrecúšok Ovocný čaj so slivkou a škoricou 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ETS - Čajový adventný kalendár "Mozaika biela", BIO, 25 pyramídových vrecúšok
453,00 €/1kg
22,65 €
Predajca: M_plus_L

Twinings Selection Black Tea 20 vrecúšok 40g
178,00 €/1kg
7,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,12 €
Predajca: Katomix

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

Meßmer Malinový čaj Woodruff s príchuťou 45g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Rooibos Karamelový čaj aromatický a sladký pôžitok 40g
123,75 €/1kg
4,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 5210854009 Meßmer Berry WowTee 15 Portionen
11,94 €
Predajca: somnia24

Dilmah Herbata Owocowa Gruszka i Pomarańcza 20 Torebek
57,17 €/1kg
4,06 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,43 €
Predajca: Katomix

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zimtschnecke ovocný čajový koláč s príchuťou škorice 45 g
76,22 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Čaj z bazových plodov s čerešňou Ovocný čaj s bazovými plodmi 55g
56,73 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 291774 Meßmer KräuterTee 18 Portionen
3,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Niederegger Čaj Rooibos s príchuťou marcipánu s mandľovou príchuťou 44g
Jemný a aromatický. Čaj Niederegger Marzipan Rooibos spája jemné potešenie z pitia s jemnými mandľovými tónmi, vďaka ktorým srdce milovníkov marcipánu bije rýchlejšie. Vďaka vyváženej chuti a okrúhlemu záveru táto vynikajúca kompozícia korunuje každú chvíľu voľna veľmi výnimočným spôsobom.
Krík rooibos rastie v provincii Western Cape v Južnej Afrike. Tento čaj je v južnej Afrike obľúbeným nápojom bez kofeínu. Od začiatku 20. storočia je tento čaj s červenkastou farbou a sladkou chuťou obľúbený aj v Európe a teší sa čoraz väčšej obľube.
Výrobca: J.G. Niederegger GmbH & Co. KG | Zeißstraße 1- 7 | 23560 Lübeck | Nemecko
Niederegger GmbH & Co. KG Zeißstraße 1- 7, 23560 Lübeck| Názov | Niederegger Lübeck Marcipánový čaj Rooibos - ochutený Rooibos Marcipán |
| Hmotnosť | 43,75g |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte na chladnom a suchom mieste |
| Upozornenia | Vždy zalievajte vriacou vodou! Len tak získate bezpečný potravinový výrobok. |
| Zloženie | Rooibs, arómy |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | J.G. Niederegger GmbH & Co. KG 23560 Lübeck, Nemecko , [email protected] |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
Niederegger Marcipánový čaj Rooibos (balenie 25x1,75 g)
- Zloženie
- Zložky: rooibos, mandľová aróma, marcipánová aróma, smotanová aróma.
- Hmotnosť
- 43.75 g
- Potravinársky podnik
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Obchodný názov
- Niederegger Čaj Rooibos s príchuťou marcipánu s mandľovou príchuťou 44g
- Výrobca
- Niederegger
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 859055
- EAN kód
- 4000161850052
- Zloženie
- Zložky: rooibos, mandľová aróma, marcipánová aróma, smotanová aróma.
- Hmotnosť
- 43.75 g
- Potravinársky podnik
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Obchodný názov
- Niederegger Čaj Rooibos s príchuťou marcipánu s mandľovou príchuťou 44g
- Výrobca
- Niederegger
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 859055
- EAN kód
- 4000161850052
Hodí sa k tomu

Niederegger - Marcipánový čierny čaj (balenie 25x7,5g)
97,60 €/1kg
4,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Niederegger Mliečna káva s príchuťou marcipánu 10 sáčkov 200g
29,15 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Niederegger kakaový nápoj marcipánová čokoláda na pitie 250g
23,32 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Čajová kanvica Rooibos s príchuťou vanilky 35g
132,00 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10024092, 1 kusov
23,91 €
Predajca: dekoraciedobytu

Sada panvíc San Ignacio Aluminium
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
35,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A++ do EPredajca: lapamax

Seramis rastlinné granule pre všetky izbové rastliny, 15 litrov, 730048
3,80 €/1kg
23,56 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

SAFLAX - BIO - Čínska horčicová kapusta - Pak Choi - Brassica rapa supsp. chinensis - 300 Semená
455,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: SAFLAX

Predlžovací kábel s 2 uzemnenými zásuvkami IP44 10 m
4,46 €/1m
65,89 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,59 €
Predajca: TR8

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Meßmer Škorica Slivka 20 vrecúšok Ovocný čaj so slivkou a škoricou 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

externý pevný disk i-Tec 2 TB 3,5' USB 3.0, 64 MB vyrovnávacia pamäť, MYSAFE35U401, 2000 GB - čierny
124,95 €
Predajca: Hardware-best

Čajová kanvica Rooibos krémová príchuť karamel 20 dvojkomorových vreciek 35g
109,43 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A52 Cover Case A52 5G Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ReadyWise núdzové zásoby – mäso a ryža – 80 porcií
515,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čaj Niederegger Marzipan
Keďže tento vynikajúci čaj je v miestnych obchodoch k dispozícii len v zime, počas roka si ho vždy objednávam online v Kauflande.
Hodnotenie z 9. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka doručená bez problémov. Zostáva už len jesť
Ešte neochutnané
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies