4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Ravioli in pikanter Soße6,66 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi číry zeleninový vývar na 18 litrov18,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Gemüse Cremesuppe3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi pre labužníkov Pórová krémová polievka s prírodnými prísadami 51g36,08 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecedná polievka
1,27 €/1l
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Connoisseurs Paradajková polievka s jemnou bazalkou 59g
31,19 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polievka z mletého mäsa a syra s
29,78 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Gourmets Krémová hubová polievka jemná a krémová 51g
36,08 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Pre znalcov Hovädzia polievka s mäsovými guľkami 60g
30,67 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Francúzska cibuľová polievka silná s bielym vínom 400 ml balenie 3
9,99 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Goldmais Original chrumkavé a čerstvé 150g 6-pack
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Curry Beans biela fazuľa v sladkej a jemnej kari omáčke 430g
8,07 €/1l
3,43 €
Predajca: Katomix

Hessler Hesco First Class lahodná francúzska cibuľová polievka 850ml
8,59 €/1l
7,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hríbová krémová polievka aromatická lahodná krémová 400 ml 3 balenia
9,99 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimerove krutóny cibuľa/česnak
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maggi Guten Appetit cibuľová polievka s prírodnými prísadami 55g
Ak máte radi cibuľu, túto plnohodnotnú zeleninovú polievku by ste si nemali nechať ujsť! Skutočná pochúťka s množstvom kúskov cibule. Cibuľová polievka Maggi Good Appetite je pripravená za krátky čas a môžete si ju ihneď vychutnať.
MAGGI GmbHLyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt nad Mohanom
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 36,3 % cibuľa, zemiakový škrob, jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), PŠENIČNÁ MÚKA, cukor*, kvasnicový extrakt, arómy, bylinky (majorán, tymián), korenie (kurkuma, rasca, koriander, korenie), slnečnicový olej, korenie (z PŠENICE), soľ, minerálna soľ draselná, karamelizovaný cukor, okysľovač kyselina citrónová. Prírodné zložky. Môže obsahovať MLIEKO, VJELIČKA, CELER, HOŘČICU a SÓJOVÉ BOBY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 72 kJ Kalorická hodnota v kcal 17 kcal Tuky 0,1 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 3,5 g Cukor 1,2 g Bielkoviny 0,4 g Soľ 0,88 g Vláknina 0,2 g
- Hmotnosť
- 55 g
- Potravinársky podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- Cibuľová polievka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s35179
- EAN kód
- 7613035161399
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 36,3 % cibuľa, zemiakový škrob, jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), PŠENIČNÁ MÚKA, cukor*, kvasnicový extrakt, arómy, bylinky (majorán, tymián), korenie (kurkuma, rasca, koriander, korenie), slnečnicový olej, korenie (z PŠENICE), soľ, minerálna soľ draselná, karamelizovaný cukor, okysľovač kyselina citrónová. Prírodné zložky. Môže obsahovať MLIEKO, VJELIČKA, CELER, HOŘČICU a SÓJOVÉ BOBY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 72 kJ Kalorická hodnota v kcal 17 kcal Tuky 0,1 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 3,5 g Cukor 1,2 g Bielkoviny 0,4 g Soľ 0,88 g Vláknina 0,2 g
- Hmotnosť
- 55 g
- Potravinársky podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- Cibuľová polievka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s35179
- EAN kód
- 7613035161399
Hodí sa k tomu

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovädzia polievka s rezancami a zeleninou 85g
15,88 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne gurmánske hrnce sladkých uhoriek rafinovaných s medom 530g
8,95 €/1kg
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri 15 jemných jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu 157g
74,20 €/1kg
11,65 €
Predajca: somnia24

Spreewaldhof jablkový kompót jablková omáčka s kúskami cukru 360g
6,31 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
14,51 €/1kg
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann kapary jemne pikantné nakladané ATG 60g pohár 90 g
26,13 €/1kg
2,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Burger Gherkins chutné šťavnaté plátky v pohári 330g
7,49 €/1l
2,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
76,80 €/1kg
13,67 €
Predajca: somnia24

Hengstenberg Knax uhorky v pohári vegánske bezlepkové 330g
10,00 €/1l
3,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne nakladaná červená repa 370ml balenie 10 ks
57,27 €/1l
21,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit paradajková krémová polievka s prírodnými zložkami 84g
16,07 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecedná polievka
1,27 €/1l
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Maggi Ravioli in pikanter Soße
6,66 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Gemüse Cremesuppe
3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix panvica s mletým pórom a rezancami
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g
13,04 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5-minútové terinové špagety v krémovej šunkovej omáčke 64g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko najlepším spôsobom opäť rád
Všetko najlepším spôsobom opäť rád
Hodnotenie z 12. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,96 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Pasta na rybiu polievku Langbein



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Flying Goose Range Tom Yum Soup horúca a kyslá polievka 400ml
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,80 €/1l

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Krakus Tourist konzervované mäso 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Hrášok na pečenie Leimer 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,40 €/1kg