Cedis ošetrujúci gél

6,40 €

1 280,00 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 7. – pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Krémy na tvár a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
4 178,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť
114 619,99 €/1l
114,62 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre The Ordinary Argireline roztok 10 %
The Ordinary Argireline roztok 10 %
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
285 571,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre CLEANANCE čistiaci gél 400 ml
CLEANANCE čistiaci gél 400 ml
66,92 €/1l
26,77 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kamix Foxol Odrdzewiacz, 500 ml
Kamix Foxol Odrdzewiacz, 500 ml
13,56 €/1l
6,78 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre REGENERUM gél 40ml
REGENERUM gél 40ml
600,00 €/1l
24,00 €
Predajca: somnia24
Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Emulsion – hydratační pleťová emulze – 150 ml – obrázek 1
MEDIPEEL Cytotoxick emulzia Dermajour
139,93 €/1l
20,99 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Weleda 009661, 50 ml
Weleda 009661, 50 ml
242,40 €/1l
12,12 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dermione® GEL
Dermione® GEL
279,00 €/1l
13,95 €
Predajca: Dermione
Obrázok produktu pre Oskia Renaissance čistiaci gél
Oskia Renaissance čistiaci gél
530,00 €/1l
53,00 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre O Keeffe s 5704947006716
O Keeffe s 5704947006716
142,75 €/1l
12,99 €
Predajca: GUGITA
Obrázok produktu pre Aknederm Creme 30 g
Aknederm Creme 30 g
365,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,08 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Babor Hydratačný hydroregeneračný gél 50 ml
Babor Hydratačný hydroregeneračný gél 50 ml
1 261,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
63,08 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre NIPPEFLEGECREME 20 ml
NIPPEFLEGECREME 20 ml
1 446,00 €/1l
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre BingoSpa Gélové sérum na hyperpigmentovanú pleť, 150 g
BingoSpa Gélové sérum na hyperpigmentovanú pleť, 150 g
67,60 €/1l
10,14 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Gél na orálnu hygienu OROZYME, 70 g, s aplikátorom a kefkou
Gél na orálnu hygienu OROZYME, 70 g, s aplikátorom a kefkou
36 300,00 €/1l
36,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Průhledný gel na fixaci obočí
Průhledný gel na fixaci obočí
675,00 €/1l
6,75 €
Predajca: MANADA

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Cedis ošetrujúci gél

Na použitie v uchu.

Gél s účinnou látkou rastliny Aloe Vera predchádza podráždeniu, vstrebáva sa do pokožky a uľahčuje nasadenie ušnej vložky.
Na použitie pred a po nosení načúvacieho prístroja pre zachovanie pohodlia pri nosení.

Obsah: 5 ml gél v tube



Cedis gél na starostlivosť o pleť

Cedis gél na starostlivosť o pokožku s aloe vera je vhodný na použitie v uchu.

Umožňuje zotavenie namáhaných oblastí pokožky a poskytuje vám príjemný pocit pri nosení načúvacích prístrojov.

Použitie:

    • aplikujte malé množstvo gélu na povrch ušnej formy alebo vlastného načúvacieho prístroja
    • Dbajte na to, aby ste nezablokovali žiadne otvory
  • Vložte ušnú formu alebo individuálny načúvací prístroj do zvukovodu

Rozsah dodávky:

  • sada: 1x Cedis gél na starostlivosť o pokožku (5 ml)


Cedis gél s aloe vera na citlivé uši.
Rozmery
Normálny formát
Model
Hautpflege-Gel
Hmotnosť
5 g
Objem
5 ml
Zloženie
žiadne
Výrobca
Rozsah dodávky
Balenie obsahuje škatuľu, ktorá zabezpečí, že váš výrobok príde nepoškodený
EAN kód
4048826318806
Číslo od výrobcu
Gel

Rozmery
Normálny formát
Model
Hautpflege-Gel
Hmotnosť
5 g
Objem
5 ml
Zloženie
žiadne
Výrobca
Rozsah dodávky
Balenie obsahuje škatuľu, ktorá zabezpečí, že váš výrobok príde nepoškodený
EAN kód
4048826318806
Číslo od výrobcu
Gel
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Skullcandy 414-059-8302, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 54,2 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna, Šedá
Skullcandy 414-059-8302, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 54,2 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna, Šedá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Nabíjateľné načúvacie prístroje pre seniorov, do ucha, potlačenie šumu, zosilňovač zvuku, USB, dlhý čas prevádzky, LED displej, prenosné, ergonomické
Nabíjateľné načúvacie prístroje pre seniorov, do ucha, potlačenie šumu, zosilňovač zvuku, USB, dlhý čas prevádzky, LED displej, prenosné, ergonomické
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 50
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Obrázok produktu pre Stammartikel 7-dňový box na tabletky "Comfort Aid" modrý/biely výsuvný
Stammartikel 7-dňový box na tabletky "Comfort Aid" modrý/biely výsuvný
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 40
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 6 programov, s pripojením na vodu
Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 6 programov, s pripojením na vodu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
288,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre TechniSat Digit Isio S4, OLED, 220 mm, 175 mm, 40 mm, 626 g, 230 V
TechniSat Digit Isio S4, OLED, 220 mm, 175 mm, 40 mm, 626 g, 230 V
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 58
527,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 18. októbra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l
Obrázok produktu pre Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l
Obrázok produktu pre Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,85 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Prestige La Creme 50ml
Dior Prestige La Creme 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l
Obrázok produktu pre Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l
Obrázok produktu pre Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l
Obrázok produktu pre Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l
Obrázok produktu pre Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter
Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný svieži krém
La Mer Hydratačný svieži krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l
Obrázok produktu pre VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg
Obrázok produktu pre MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l
Obrázok produktu pre Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár
Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Ošetrujúci krém
La Mer Ošetrujúci krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný jemný krém
La Mer Hydratačný jemný krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
95,95 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l
Obrázok produktu pre Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
101,81 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l
Obrázok produktu pre VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť
Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l