5,0



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Pour Femme Dylan Turquoise telové mlieko pre ženy 200 ml146,40 €/1l
29,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Avon Pur Blanca telové mlieko 125 ml78,56 €/1l
9,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
18,16 €/1kg
9,69 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,08 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Velvet Petals Shimmer telové mlieko pre ženy 236 ml
119,55 €/1kg
31,56 €
Predajca: Denpoli-Venda

Nina Ricci Nina Balsam do ciała, 200 ml
121,85 €/1l
24,37 €
Predajca: MANADA

Nina Ricci L´Air du Temps telové mlieko pre ženy 200 ml
0,17 €/1l
33,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden - Red Door Body Lotion 200ml
86,75 €/1l
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain Shalimar, Mlieko, Ženy, Zmäkčovadlo, 200 ml, Fľaša, Bergamot
0,30 €/1l
59,31 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
54,00 €/1l
5,40 €
Predajca: Glamperfeu

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
25,26 €/1l
25,26 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
104,75 €/1l
20,95 €
Predajca: PerfumTraders

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Telové mlieko L'Occitane Verbena
172,00 €/1l
12,04 €
Predajca: VISO

Byredo Gypsy Water telové mlieko
306,98 €/1l
69,07 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Eau de Campagne telové mlieko 150 ml
528,67 €/1l
79,30 €
Predajca: Parfumtoi

Aigner for Women Telové mlieko 200 ml
114,20 €/1l
22,84 €
Predajca: NutraBestBG

Lanvin Eclat D'Arpege telové mlieko 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebamed telové mlieko 50 ml
37,20 €/1l
1,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Citrusovo svieža dámska vôňa od značky Rochas. Úvod vône patrí citrusovým plodom, ktoré postupne prechádzajú do kvetinového srdca pozostávajúceho z koriandra, karafiátu, pačuli, jazmínu, narcisu a ruže. Vôňu fixuje drevitý základ, ktorý obsahuje pižmo, santalové drevo, ambru a lišajník. vôňa bola uvedená na trh v roku 1970.
Telové mlieko Rochas Eau de Rochas je dokonalým doplnkom vône z rovnomennej série. Mlieko účinne vyživuje pokožku a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka zamatovo jemná a neodolateľne pružná. sú
Rochas Eau de Rochas 100 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Original
Parfumované telové mlieko sprevádza nadčasovú Eau de Rochas a poskytuje svieži a žiarivý pocit vône. Rafinované, sofistikované a veľkorysé, vstupuje s jemnosťou do korešpondencie so živými tónmi Eau de Rochas fleuries of Hespéridés-Boisées sensations. Línia krásy, ktorej flakón parcouru putujúceho motívu vás prinúti pozrieť sa na živú pohodu.
Eau de Rochas parfumované telové mlieko 500ml EAU DE ROCHAS, ROCHAS BODY CREAM 500 ML, je prírodné a svieže hydratačné mlieko. Je to vôňa, ktorá obsahuje tóny VERBENY a LIME, s vôňou MANDARÍNU a Sviežich kvetov divokej ruže a jazmínu.
- Hmotnosť
- 590 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Rochas
- EAN kód
- 3386460077002
- Číslo od výrobcu
- S5RNINRBXF
- Hmotnosť
- 590 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Rochas
- EAN kód
- 3386460077002
- Číslo od výrobcu
- S5RNINRBXF
Hodí sa k tomu

Eau De Rochas sprchový gél 500ml
53,92 €/1kg
32,35 €
Predajca: somnia24

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
64,11 €/1l
44,88 €
Predajca: Ambiente-3000

Rochas Eau de, Ženy, 50 ml, Sprej, 1 kusov
734,60 €/1l
36,73 €
Predajca: PerfumTraders

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Connemara Peated Single Malt Irish Whiskey v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
55,97 €/1l
39,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jiubiaz Detský skúter Fun Scooter Kick Scooter 3-kolesový detský skúter LED kolesá do 50 kg Výškovo nastaviteľný čierny
46,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Chivas Regal XV 15 Years Old Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l v škatuli
139,37 €/1l
97,56 €
Predajca: PitnemiodyPL

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

VASAGLE stôl počítačový stôl 100 x 50 x 75 cm úzky kancelársky stôl šedo-čierny
82,77 €
Predajca: Lumarko

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kuchynský rozkladací stôl JORPE - lesklý biely
316,23 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Rochas Eau de, Ženy, 220 ml, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B) . AQUA (WATER) . PARFUM (FRAGRANCE) . LIMONENE . ETHYLHEXYL..., 1 kusov
348,68 €/1l
76,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

TRESKO Otočná stolička Modrá manažérska stolička Kancelárska stolička Otočná športová stolička Kancelárska stolička Stolička k písaciemu stolu
41,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,32 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Úzka skriňa na topánky SoBuy so 4 dvierkami – priestorovo úsporná skriňa na topánky do malých bytov, úzkych chodieb a priechodov, biela skriňa do chodby FSR100-W
138,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Chivas Regal Regal 18, 0,7 L, Single malt, 18 rok / roky, 40%
134,91 €/1l
94,44 €
Predajca: Store-Germany

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Kinderrucksack für Kleinkinder Biene
8,90 €
Predajca: Geheimshop-de

Xiaomi 14 Ultra 512 GB Dual-Sim Black Neu
892,39 €
Predajca: schlueter-mobile

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE

Počítačový stôl VASAGLE s 2 policami 120 x 75 x 60 cm Vintage
125,69 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa! Svieža, čistá a zelená!
Skvelé telové mlieko! Veľmi úsporné. Rýchlo sa vstrebáva, dlhotrvajúca vôňa!
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Parfait
Hodnotenie z 10. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Produkt podľa očakávania. Rýchle dodanie
Hodnotenie z 18. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Perkeft
Hodnotenie z 2. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Dobrý
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
142,07 €
-8,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,29 €
Predajca: PerfumTraders
833,06 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
392,46 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: AltaShop
629,20 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247,45 €/1l

Acqua di Parma Barbiere, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Hydratačné, Osviežujúce, Kyselina hyalurónová, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
47,47 €
Predajca: PerfumTraders
474,70 €/1l