Denný krém Age Perfect Golden Age L'Oreal Make Up 50 mlDenný krém
Age Perfect Golden Age L'Oreal Make Up je vysokokvalitný produkt pre náročných zákazníkov, ktorým záleží na ich imidži a vzhľade a chcú používať len tie najlepšie produkty na každodennú starostlivosť o krásu. Patríte k nim aj vy? Ak áno, 100 % originálne výrobky L'Oreal Make Up sú určené práve vám.
Objem: 50 ml
Pohlavie: ženy
Typ: Denný krém
Age Perfect Golden Age Creme 50 ml
Denný krém Age Perfect Golden Age L'Oreal Make Up 50 ml
Revitalift L'Oreal Make Up krém proti vráskam Spf 15 (50 ml)
173,56 €/1kg
15,62 €
Predajca: Parfumtoi
Clinique Even Better Clinical rozjasňujúci hydratačný krém
1 118,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,92 €
Predajca: VISO
Denný krém Age Specialist 55+ pre ženy 50 - L'Oréal Paris
207,60 €/1l
10,38 €
Predajca: LAVONIO
L'Oreal Make Up Revitalift Filler Gel 50 ml
750,00 €/1l
37,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
COSRX The Retinol 0.1 pleťový krém Cream 20 ml
1 535,50 €/1l
30,71 €
Predajca: somnia24
Nivea Creme Krem, 50 ml
44 666,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7%
2,68 €
Predajca: MANADA
Hydratačný olej L'Oreal Make Up Elvive 100 ml
190,70 €/1l
19,07 €
Predajca: Parfumtoi
Eucerin Urea Repair denný krém Face Cream 50 ml
632,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
31,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
L'Oreal Paris Revitalift Filler Omladzujuca Tvarka, 50ml
315 333,34 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,92 €
Predajca: Visage
La Roche-Posay Toleriane sensitive rich cream, 40 ml krém
329,82 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Denný krém Age Perfect Golden Age L'Oreal Make Up 50 mlDenný krém
Age Perfect Golden Age L'Oreal Make Up je vysokokvalitný produkt pre náročných zákazníkov, ktorým záleží na ich imidži a vzhľade a chcú používať len tie najlepšie produkty na každodennú starostlivosť o krásu. Patríte k nim aj vy? Ak áno, 100 % originálne výrobky L'Oreal Make Up sú určené práve vám.
Objem: 50 ml
Pohlavie: ženy
Typ: Denný krém
Age Perfect Golden Age Creme 50 ml
Ochranný faktor pred slnečným žiarením
20
Hmotnosť
249 g
Objem
50 ml
Zloženie
3600523216642
Výrobca
L'Oréal
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
3600523216642
Ochranný faktor pred slnečným žiarením
20
Hmotnosť
249 g
Objem
50 ml
Zloženie
3600523216642
Výrobca
L'Oréal
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
3600523216642
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Informácie o likvidácii batérií: V súvislosti s predajom batérií alebo doručením zariadení obsahujúcich batérie sme povinní upozorniť na nasledujúce skutočnosti: Koncový užívateľ je zo zákona povinný vrátiť použité batérie. Použité batérie, ktoré máme alebo sme mali v ponuke ako nové batérie, môžete bezplatne vrátiť do nášho expedičného skladu (adresa odosielateľa). Na tento účel môžete vo svojom zákazníckom účte vytvoriť štítok na vrátenie tovaru. Symboly uvedené na batériách majú nasledovný význam: Symbol preškrtnutého koša na odpadky znamená, že batéria sa nesmie vyhadzovať do bežného domového odpadu. Pb = batéria obsahuje viac ako 0,004 hmotnostných percent olova, Cd = batéria obsahuje viac ako 0,002 hmotnostných percent kadmia, Hg = batéria obsahuje viac ako 0,0005 hmotnostných percent ortuti. Prosíme vás, aby ste dodržiavali vyššie uvedené pokyny.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
24,10 €
Predajca: odsellingaaa
Hoberg LED stĺp na rastliny s dizajnom ginkgových listov, betónový vzhľad, odnímateľný kvetináč (Ø 34 cm), vnútorné/vonkajšie použitie, integrované bezdrôtové osvetlenie, 23 x 23 x 70 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(20)Počet hodnotení: 20
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(147)Počet hodnotení: 147
579,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Masážny vankúš MalTec Shiatsu na chrbát, krk, telo, vyhrievanie chrbta masážne hlavice pre kanceláriu, auto alebo domácnosť
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(136)Počet hodnotení: 136
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
BRUBAKER Sada 3 ružových olejov - ženskosť, zmyselnosť a boj proti starnutiu - darčeková sada esenciálnych olejov 3 x 10 ml ružového oleja Natural & Vegan
233,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,99 €
Predajca: BRUBAKER
Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(31)Počet hodnotení: 31