Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml4 613,60 €/1l
461,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sorvella Perfume Signature Cardamom & Saffron Woda perfumowana, 100 ml589,00 €/1l
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT 20 ml M664,92 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Olympéa EDP 80 ml + EDP 20 ml W764,90 €/1l
76,49 €
Predajca: PerfumTraders

Woda parfémovaná Women'Secret Rose Seduction, 100ml
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Flowerbomb Woda perfumowana, 50 ml + Woda perfumowana, 10 ml
1 566,33 €/1l
93,98 €
Predajca: PerfumTraders

MUGLER Alien EdP Set 100 ml
1 132,58 €/1l
135,91 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

4x4ml - Cartier Declaration Edt Spray Cartier Miniatures Set
4 618,12 €/1l
73,89 €
Predajca: somnia24

Khadlaj - Oud & Musk EDP 100ml
636,00 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

SCANDAL LOTE 3 ks
856,83 €/1l
137,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

BVLGARI Omnia Coral EdT Set 115 ml
1 174,09 €/1l
135,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Swiss Arabian Shaghaf Collection Gift Set
971,07 €/1l
72,83 €
Predajca: Glamperfeu

Parfumová voda, Maryaj Sultan Secret, 100 ml
188,70 €/1l
27,16 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,87 €
Predajca: BEBELUC

TOUS | LOVEME | Súpravy
102,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100ml
991,00 €/1l
99,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Prada Paradoxe Edp 50Ml + Edp 10Ml
124,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Homme Parfum 125 ml
1 396,00 €/1l
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Bvlgari Omnia Amethyste Edt Spray
2 069,33 €/1l
62,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tous Love Me Eau De Parfum Spray 90ml Set 3 Artikel
1 246,44 €/1l
112,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

GIORGIO ARMANI Acqua di Gio EdT Set 100 m
1 780,00 €/1l
178,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska darčeková súprava Secret Eau My Secret Toaletná voda 100 ml Körperlotion 100 ml
Darčeková súprava dámskych parfémov Eau My Secret je dvojdielna súprava pre ženy, ktorá obsahuje 100 ml toaletnej vody a 100 ml telového mlieka v atraktívnej darčekovej škatuľke. Orientálno-kvetinová vôňa pre ženy začína vrchnými tónmi talianskej mandarínky, pikantného citróna a šťavnatej hrušky a mieša sa s jemným srdcom mandlí, jemnej ruže a jazmínu. Sladké akordy pralinky, pižmo a krémová vanilka v základe dodávajú zmyselnú zložku a dokonalý záver. Telové mlieko vyživuje pokožku, až je jemná na dotyk, a dokonale dopĺňa vôňu.
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411114000015
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411114000015
Hodí sa k tomu

Exkluzívna Toaletná Voda Eau My Secret od Women'Secret, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Predajca: Glamperfeu

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Súprava One Woman parfémová voda v spreji 75ml + telové mlieko 50ml + parfémová voda v spreji 10ml
25 773,33 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Súprava Yara Collection, 4 x 5 ml
3 954,00 €/1l
23,67 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dámske vinobranie Tote Bag rameno taška kabelka strapce kabelka elegantné rameno taška Faux koža Shopper rukoväť taška (čierna)
18,77 €
Predajca: odsellingaaa

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

JBL Wave Beam, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, 20 - 20000 Hz, 8,8 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
39,55 €
Predajca: EVELATUS

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Flowerbomb Woda perfumowana, 50 ml + Woda perfumowana, 10 ml
1 566,33 €/1l
93,98 €
Predajca: PerfumTraders

Woda parfémovaná Women'Secret Rose Seduction, 100ml
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Womens'secret - Eau It's Fresh EDT 100ml
188,10 €/1l
18,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

sada miniatúr YSL 4x7,5 ml
2 600,00 €/1l
78,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

Samsung, slúchadlá do uší (3,5 mm konektor) s handsfree funkciou, čierna
19,60 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,60 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Emporio Armani AR2460
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

BABY born @ Emma 43cm, Bábika, Žena, 3 rok / roky, Chlapec / dievča, 430 mm, Viacfarebný
43,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Aspekto

PLAYMOBIL City Life 5568, Detské ihrisko, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
100,05 €
Predajca: LaniusToys

Lattafa Asad Collection Parfumovaná voda 4x25 ml
378,00 €/1l
37,80 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
156,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 569,40 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l