Giorgi Line Prírodný gélový vosk 145ml
12,12 €
83,59 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Prípravky na rast vlasov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
American Crew - Defining Paste 85.0g175,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml83,80 €/1l
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml309,73 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Stylingový vosk v spreji (Texturizing Styling Wax) 200 ml146,45 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgi Line Matte Effect Wax 75ml
163,47 €/1l
12,26 €
Predajca: somnia24

Pomáda na úpravu vlasov Pacinos Sleek 118ml
93,14 €/1l
10,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Framesi For-Me 431 Water Me Wax 80ml
136,88 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal

Schwarzkopf vosk Osis+ Texture Flexwax
499,65 €/1l
42,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tvarovací vosk Eimi Wella (150 ml) (150 ml)
111,93 €/1l
19,06 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,79 €
Predajca: CosmeChicFr

Pred voskovaním Wella Eimi (75 ml)
215,07 €/1l
16,13 €
Predajca: Parfumtoi

Morgan's Texture Clay 15ml.
4,80 €
Predajca: barberkosmetik

Oskia Vyhladzujúca masážna sviečka 200 g
166,95 €/1l
15,86 €
Predajca: Tersorte

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
24 483,33 €/1kg
14,69 €
Predajca: Tersorte

REF Pomade N°550 85 ml
192,35 €/1l
16,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

REF Stylingový vosk N°534 85 ml
213,18 €/1l
18,12 €
Predajca: Glamperfeu

Got2B - Vosk - Muddlehead - 100 ml - 1 kus
369,50 €/1l
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Goldwell - Stylesign Texture Defining Wax 75ml
200,40 €/1l
15,03 €
Predajca: PerfumTraders

Barburys vosk na bradu
189,00 €/1l
9,45 €
Predajca: Friseurtotal

Morgan's Pomade Styling Pomade
41,11 €/1kg
14,39 €
Predajca: barberkosmetik

Schwarzkopf 3, Power, Vosk na Vlasy, 25 ml
72 900,00 €/1kg
7,29 €
Predajca: Store-Germany
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Naturalium Giorgi Line Prírodný gélový vosk 145 ml
Giorgi Line Natural Gel Wax 145ml.George No. 4 Natural Look Wax Gel Fixing and Texture je fixačný gél-vosk, ktorý poskytuje extrémne silnú fixáciu a flexibilný povrch, ktorý vydrží 48 hodín bez zanechania zvyškov. Vďaka svojej minerálnej technológii, ktorá spája texturalizačné minerály a fixačné polyméry, prispieva k textúrovanému a dynamickému vzhľadu.
SPRACOVANIE A TEXTÚRA Gélový vosk s prirodzeným vzhľadom č. 4 145 ml
- Objem
- 145 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- Giorgi Line
- EAN kód
- 8411135265080
- Objem
- 145 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- Giorgi Line
- EAN kód
- 8411135265080
Hodí sa k tomu

Hermès Caleche Soie De Parfum parfumovaná voda pre ženy 100 ml
1 197,00 €/1l
119,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Mustela żel do higieny intymnej 200ml
127,05 €/1l
25,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Jacques Bogart 3355991002319, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
263,60 €/1l
26,36 €
Predajca: Glamperfeu

Moschino Cheap & Chic Eau de Toilette Set 50 ml + 50 ml telové mlieko
2 989,00 €/1l
149,45 €
Predajca: Scentist

Iprad Mucogyne Intimate Non Hormonal Gel 40 ml
28,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Armaf - Club de Nuit Oud Parfum 105ml
498,38 €/1l
52,33 €
Predajca: BRASTYGroup

4711 Original Woda kolońska, 300ml
80,23 €/1l
24,07 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Rose Origami Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Dunhill Desire Gold toaletná voda pre mužov 100 ml
338,40 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

Rilastil Sun System Transparent Spray Spf50 200ml
148,95 €/1l
29,79 €
Predajca: somnia24

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Nivea Q10 Plus protivrásková starostlivosť 50ml
402,80 €/1l
20,14 €
Predajca: somnia24

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Ajmal - Aurum Winter EDP 75ml
393,20 €/1l
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch - Away Tonight Man EDT 30ml
925,67 €/1l
27,77 €
Predajca: somnia24

Lattafa Niche Emarati Classic Stone parfémovaná voda unisex 100 ml
274,00 €/1l
28,24 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain Mon, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Instituto Espa'ol Arnica Tired Legs Lotion 500ml One Size
11,70 €/1l
7,23 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,85 €
Predajca: Scentist

Yankee Candle Vanilla Cupcake, Žltá, Vanilka, 80 mm, 30 mm, 140 mm, 1 kusov
8,07 €
Predajca: LBD

Jurlique Replenishing cleansing lotion 200ml
15,95 €
Predajca: somnia24

Dermacol Coco Splash Make-Up Base Hydratačná báza pod make-up, 20 ml
191,29 €/1kg
13,39 €
Predajca: NutraBestBG

Alyssa Ashley Musk sprchový gel pro ženy 100 ml
58,50 €/1l
5,85 €
Predajca: Glamperfeu

Houbigant Quelques Fleurs l’Original 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot,Galbanum,Lemon,Tarragon, Karafiát, klinček, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže, Tuberóza, Fialový, Ylang-ylang, Carnation,Clove,Jasmine sambac absolute,Lily of the valley,Orange blossom,Rose,Tuberose,Violet..., Céder, Civet, Pižmo, Konárnik slivkový, Santalové drevo, Tonka
723,90 €/1l
79,10 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,39 €
Predajca: BRASTYGroup

Strivectin Peptight sérum na krk
1 262,00 €/1l
63,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Pride Happy Time parfumovaná voda pre deti 75 ml
211,60 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - Souvenir Blooming Bliss EDP 100ml
421,40 €/1l
42,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philosophy Falling In Love Woda toaletowa, 60 ml
400,83 €/1l
29,55 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Asdaaf - Ameer Al Arab EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Revlon Super Lustrous, Ružová, Cherries In The Snow, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Zimaya Tiramisu Coco unisex parfumovaná voda 100 ml
214,00 €/1l
21,40 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
62,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
62,99 €/1kg

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
68,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
682 000,02 €/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg

Pomáda na lesklé vlasy (Červená pomáda rozpustná vo vode), 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
81,03 €/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
138,24 €/1kg

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,78 €/1l

American Crew - Defining Paste 85.0g
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up modelovacia guma pre matný efekt 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,86 €
Predajca: MAGUHAAR
52,37 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,18 €/1l

American Crew Classic Formovací krém 85ml Styling
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
282,46 €/1kg

Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

RedOne pomáda na vlasy pre mužov – silná fixácia a klasický lesk – 100 ml
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

KMS Wachs Hair Play Style Tekutý vosk



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
29,29 €
Predajca: PerfumTraders
292,90 €/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasov, Stylingový Vosk na Vlasy
9,99 €
Predajca: NIKCORP
133,20 €/1l

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,11 €
Predajca: PerfumTraders
374,80 €/1l

Aveda Control Paste Definition s poddajnou fixáciou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
377,07 €/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
309,73 €/1l

REF Fiber Cream N°323 85 ml
16,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
195,29 €/1l

Layrite Supershine Cream stylingový krém pre lesk vlasov 120 g
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
190,00 €/1kg

Maria Nila, Fixating Wax, Paraben-Free, Hair Styling Wax, Defining, Firm Hold, 100 ml
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
282,80 €/1l