Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml

32,85 €

31,90 €-2%

319,00 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior Homme Woda toaletowa, 100ml
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml
1 045,70 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
104,57 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax
Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax
1 222,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 28
122,28 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
439,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
393,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
358,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rochas Eau de, Ženy, 50 ml, Sprej, 1 kusov
Rochas Eau de, Ženy, 50 ml, Sprej, 1 kusov
747,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
37,37 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
295,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 39
29,52 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Montana Parfum de Peau toaletná voda pre ženy 100 ml
Montana Parfum de Peau toaletná voda pre ženy 100 ml
421,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 43
42,16 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rochas Eau de Rochas toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas Eau de Rochas toaletná voda pre ženy 100 ml
456,90 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
45,69 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Jean Louis Scherrer - Scherrer 2 EDT 50ml
Jean Louis Scherrer - Scherrer 2 EDT 50ml
623,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
31,16 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rochas Tocade toaletná voda 100ml sprej
Rochas Tocade toaletná voda 100ml sprej
330,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
33,04 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
205,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
20,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml - Luxusná vôňa s dotykom elegancie pre ženy. Navonok jemná a vnútorne silná. Odhalte svoj štýl s touto ikonickou vôňou.
Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml - Luxusná vôňa s dotykom elegancie pre ženy. Navonok jemná a vnútorne silná. Odhalte svoj štýl s touto ikonickou vôňou.
223,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
22,34 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
548,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
54,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
563,75 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,55 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Rochas - Eau De Rochas pour Homme EDT 200ml
Rochas - Eau De Rochas pour Homme EDT 200ml
401,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
80,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Guy Laroche Fidji Eau de Toilette 100ml - Květinová a Originálna Vôňa pre Výnimočné Ženy
Guy Laroche Fidji Eau de Toilette 100ml - Květinová a Originálna Vôňa pre Výnimočné Ženy
288,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
28,84 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Rochas Femme Eau de Toilette, sprej, 100 ml – 100 ml

Rochas Femme Eau de Toilette je klasická dámska vôňa, ktorá je od svojho uvedenia na trh v roku 1944 známa svojou teplou a exoticky zmyselnou vôňou. Kompozícia spája ovocné a kvetinové tóny so základom s charakteristickými tónmi vetvičky cyprusovej, čo vytvára jedinečnú a nadčasovú vôňu.

Vôňové tóny:

  • Vrchné tóny: Slivka, bergamot, citrón
  • Stredné tóny: Jasmín, ylang-ylang, ruža
  • Základné tóny: Dubový mach, koža, ambra, pačuli, pižmo, vanilka

Vôňa Rochas Femme sa dá opísať ako teplá a zmyselná, s harmonickou kombináciou ovocných, kvetinových a drevitých prvkov.

Informácie o produkte

  • Značka: Rochas
  • Produkt: Rochas Femme Eau de Toilette Spray 100ml
  • Objem: 100 ml
  • EAN: 3386460078542


Dámská toaletní voda
meruňka,švestka,skořice,broskev,bergamot,brazilské růžové dřevo,citron
rozmarýn,karafiát,kosatec,jasmín,hřebíček,ylang ylang,růže
kůže,jantar,pačuli,pižmo,benzoin,vanilka,větvičník slívový (dubový mech)



Toaletná voda Rochas Femme 100 ml je klasická dámska vôňa, ktorá bola vytvorená v roku 1943 a v roku 1989 sa znovu prebudila. Ovocné akordy broskyne, marhule a slivky, ako aj tóny rasce, dreviny, povzbudzujúceho bergamotu a citróna sa stretávajú s kvetinovým srdcom z jazmínu, fialky, karafiátu, kosatca, ylang ylang a jemnej ruže. V základe sa pridávajú hrejivé tóny ambry, pačuli, pižma, krémovej vanilky, benzoínovej živice, kože a dubového lišajníka. Vôňa je ideálna na výnimočné večerné príležitosti a chladnejšie mesiace roka.



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Rochas EDT Femme 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Rochas!



  • Gender: Dáma
  • Typ: Dámsky dezodorant Rochacha: Toaletná voda Rochasch: EDT (Eau de Toilette)
  • Názov vône: Femme
  • Objem: 100 ml
Od 55,39 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Interparfums
10 rue de Solferino
75007 - Paris
+332129832640
[email protected]



Rochas Femme je toaletná voda pre ženy od značky Rochas. Chyprová a ovocná kompozícia vône, vydaná v roku 1944.

Klasická vôňa ideálna pre pravé aristokratky.


Nóty vône:

Hlavný tón: bergamot, brazílske ružové drevo, broskyňa, škorica, citrón, marhuľa, slivka
Srdcová nóta: rozmarín, klinček (rastlina), kosatec, jazmín, klinček (korenie), ylang-ylang, ruža
Základná nóta: koža, jantár, pačuli, pižmo, benzoín, vanilka, dubový mach

.

Rochas Femme je nezameniteľne hrejivý a exoticky zmyselný parfém, ktorý zostáva aromatický a ovocný až po základ. Má nádherne hrejivé chyprové akordy, kvetinový nádych ruže a jazmínu, ovocný akcent slivky a zmyselnosť jantárových tónov. K tomuto jadru Rochas Femme pridáva broskyňu, dubový mach, bergamot, slivku a cédrové drevo. Značka Rochas Femme verila, že dámsky kumšt a parfém sú jedno a že parfém by mal byť rozkošnou predohrou ženského vzhľadu



Rochas Femme je teplá cyprusová vôňa s ovocnými a kvetinovými tónmi, ženská a elegantná. V srdci parfumu si všimnete broskyňu, bergamot, slivku a cédrové drevo. Vôňa je vhodná na večerné nosenie. bola uvedená na trh v roku 1943!



Dámsky parfém Femme Rochas (100 ml) (100 ml)

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Femme Rochas (100 ml) (100 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Rochas!


  • Gender:
    • Dámske
    • Unisex
  • Objem: 100 ml
  • Typ: EDT (toaletná voda)
  • Názov parfumu: Femme


Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml

Rochas Rochas Femme Woda toaletowa, 100ml

človek musí byť schopný vnímať ženu ešte predtým, ako ju uvidí, hovorí Marcel Rochas, keď si predstavuje parfum na počesť ženy, ktorú šialene miloval. Femme vystihuje štýl jeho sochárskych výtvorov vyhrotenej zmyselnosti. Vyznaním lásky k ženám od návrhára, ktorý ich považuje za najvyššie hrdinky pokračujúceho príbehu, sú aromatické tóny tejto vône: bergamot, broskyňa, hruška, ruža, jazmín, ylang-ylang, ambra, pižmo, dubový mach a santalové drevo. Toto nadčasové aromatické dielo je ideálne pre ženy, ktoré hľadajú romantický a intenzívny dotyk na svojej pokožke.

Rochas Femme Edt Spray

Toaletná voda Rochas Woman 100ml

[b]Vôňa:[/b] Kvetinová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] Slivka, broskyňa, drevo, rasca[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] Ruža, jazmín, fialka, klince[br][br][b]Základné tóny:[/b] Vanilka, dub, pačuli[br][br][br]Femme by Rochas je kvetinová vôňa pre ženy. [br]
Model
Femme
Hmotnosť
0.5 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Rochas Rochas Femme Woda toaletowa, 100ml
Výrobca
Rochas
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460078542
Číslo od výrobcu
55004

Model
Femme
Hmotnosť
0.5 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Rochas Rochas Femme Woda toaletowa, 100ml
Výrobca
Rochas
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460078542
Číslo od výrobcu
55004
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Rochas Madame Rochas Parfém, 100ml
Rochas Madame Rochas Parfém, 100ml
405,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 52
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
393,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
383,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 70
38,38 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
205,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
20,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
899,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 188
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Gres Cabochard Parfémovaná Vôňa, 100 ml
Gres Cabochard Parfémovaná Vôňa, 100 ml
229,70 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
22,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Rochas Moustache parfumovaná voda pre mužov 125 ml
Rochas Moustache parfumovaná voda pre mužov 125 ml
312,96 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 32
39,12 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1957
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
295,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 39
29,52 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
32,84 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
179,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
35,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
358,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Cacharel Eden - Voňavá voda pre ženy s nádhernou zmyselnosťou - 50ml
Cacharel Eden - Voňavá voda pre ženy s nádhernou zmyselnosťou - 50ml
589,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 103
29,47 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 125
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 121
40,40 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
202,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
20,21 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
34,34 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
439,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
518,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 420
51,81 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml W
Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml W
453,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
45,35 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 34
36,20 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Guy Laroche Fidji Parfumovaná Voda, 50 ml
Guy Laroche Fidji Parfumovaná Voda, 50 ml
520,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
26,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 52 hodnotení
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi stará vôňa a zriedka dostupná
Hodnotenie z 23. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nikdy nie iné!
Hodnotenie z 19. septembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfémová klasika!
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super kvalita, dobrá cena.
Hodnotenie z 21. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nezvyčajne krásna toaletná voda
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Klasický, nádherný flakón s dokonalým tvarom
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré Odporúčam
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
130,96 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
77,70 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
79,89 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
79,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
77,58 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l
Obrázok produktu pre Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 48
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l